Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimi25

Jaki może być powód?

Polecane posty

Gdy ostatnio dwa razy kochałam sie Z meżem najpierw ja byłam na górze a  kiedy zmienilismy  pozycje tylko na  mnie sie położył członek kompletnie mu opadł. Udałam jakby nic sie nie stało I odwrocilam go na plecy,  usiadlam na niego I Z powrotem mu stanał, ale jak tylko on jest na gorze to czlonek opada mu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż

nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Przy zmianie pozycji warto wziąć pen//isa do ust i jest wszystko ok, a nawet lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

Przy zmianie pozycji warto wziąć pen//isa do ust i jest wszystko ok, a nawet lepiej

Alez wszystko jest OK dopoki nie lezy na mnie I W momencie gdy probuje wejsc mu opada.  A jak jestem na nim to tego problemu nie ma,  a nawet dosc szybko ma koniec.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

A jaki rozmiar gościa jest? W którą stronę ma wygięty? Do dołu czy ku górze?  Jak ma 22+ to wadzi o coś, sam nie czuje... Może być też tak że ku górze jesteś mniej ciaśniejsza a odwrotnie bardziej. Kolejna rzecz - może on ma za mało siły i brakuje mu prądu gdy sam dupskiem macha a gdy odpręża się - wszystko wraca do normy.

A widzisz... u mnie jest raczej odwrotnie. Gdy ja na nim to mu lekko opada a gdy on na mnie - daje jak podpalony tyle że ja mam 90kg na wadze więc rozumiem, przygniatam chłopa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Mimi25 napisał:

Alez wszystko jest OK dopoki nie lezy na mnie I W momencie gdy probuje wejsc mu opada.  A jak jestem na nim to tego problemu nie ma,  a nawet dosc szybko ma koniec.  

To musi być jakaś filipińska choroba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Może jak jest na górze to się męczy i opada z sił, w pozycji na jeźdźca jest też głębsza penetracja i może być bardziej tym podniecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Elka napisał:

A jaki rozmiar gościa jest? W którą stronę ma wygięty? Do dołu czy ku górze?  Jak ma 22+ to wadzi o coś, sam nie czuje... Może być też tak że ku górze jesteś mniej ciaśniejsza a odwrotnie bardziej. Kolejna rzecz - może on ma za mało siły i brakuje mu prądu gdy sam dupskiem macha a gdy odpręża się - wszystko wraca do normy.

A widzisz... u mnie jest raczej odwrotnie. Gdy ja na nim to mu lekko opada a gdy on na mnie - daje jak podpalony tyle że ja mam 90kg na wadze więc rozumiem, przygniatam chłopa i tyle.

No za duzy to nie jest. Wiesz no np ogladalismy raz filmik W necie I jak zobaczyl ze patrze ze skupieniem  to wyskoczyl  Z tekstem ,, ja takiego niestety nie mam jak on ".  Wygiety ku gorze. Zadalam pytanie bo wczesniej nie bylo problemu Z ta pozycja a wrecz przeciwnie zdarzalo mu sie bardzo szybko W tej pozycji konczyc a ja sie tam raczej zmienic nie zmienilam .  On nie lubi rozmawiac na te tematy I W ogole  ma kruche ego na tym pkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×