Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drugi

Nie mam siły żyć, nie nadaje się na ten świat

Polecane posty

Gość drugi

ten świat nie jest dla spokojnych i dobrych ludzi, trzeba być przebojowym, ambitnym, gonić jak szczur, po trupach do celu, nie potrafie tak, jestem nieudacznikiem i zgine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lambada34

Zmien towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

kwestia wyborów, przechodziłam wyścig szczurów, dorobiłam się, zrobiłam wszystko, co chciałam w życiu jeszcze przed 30, teraz zaczynam się nudzić, ale szukam nowych hobby, ludzi, rozwijam firmę.. Tylko czy żałuję przeszłości? Absolutnie nie.

Przegrywami są ci, co się za takich uważają, z mentalnością marudy to zawsze Ci będzie źle, nawet jakbyś srał kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość drugi napisał:

ten świat nie jest dla spokojnych i dobrych ludzi, trzeba być przebojowym, ambitnym, gonić jak szczur, po trupach do celu, nie potrafie tak, jestem nieudacznikiem i zgine

Napisz reklamację do Ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi
7 godzin temu, Gość Lambada34 napisał:

Zmien towarzystwo

nie mam towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekkam
2 godziny temu, Gość lol napisał:

kwestia wyborów, przechodziłam wyścig szczurów, dorobiłam się, zrobiłam wszystko, co chciałam w życiu jeszcze przed 30, teraz zaczynam się nudzić, ale szukam nowych hobby, ludzi, rozwijam firmę.. Tylko czy żałuję przeszłości? Absolutnie nie.

Przegrywami są ci, co się za takich uważają, z mentalnością marudy to zawsze Ci będzie źle, nawet jakbyś srał kasą

i na hooj ci to wszystko? człowiek to taka nienażarta świnia, zdechnie a i tak wszystko zostawi, więc na hooj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×