Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gianluigi

Dziewczyny Gdzie leży problem? dbam o siebie jak mało kto a i tak jestem całe życie samotny

Polecane posty

Gość Gianluigi

ja czegoś naprawdę nie rozumiem, jak jakiś facet jest samotny to tutaj choćby na forum Pierwszą rzeczą jaką radzą kobiety to zadbanie o siebie czyli o swój wygląd podają wtedy przykłady aby kupił nowe ciuchy poszedł do fryzjera poszedł na siłownię itp ja od wielu wielu lat w ten sposób dbam o siebie Mam już 10 letni staż na siłowni regularnie kupuje sobie nowe ubrania co dwa lub trzy tygodnie chodzę do fryzjera przynajmniej trzy razy dziennie Myje zęby, Lubię różne gadżety typu nowe zegarki ,mam stosunkowo nowy samochód a i tak żadna kobieta nie zwraca na mnie żadnej uwagi . nie mam powodzenia i nie miałem nigdy aczkolwiek pra,wiczkiem nie jestem bo kiedyś coś tam mi się przytrafiło ale to nic wielkiego więc Dlaczego facet który robi totalne maksimum, Musiałbym chyba nie wiem iść na operację plastyczną aby zrobić coś więcej i tak nie może zdobyć żadnej kobiety niech mi któraś odpowie szczerze poza tym mam stałą pracę ,zarabiam między 3 a 4k więc myślę że wcale nie tak mało, z charakteru Nie jestem żadnym chu,jem raczej należe do tych miłych dobrych pytam więc o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
33 minuty temu, Gość Gianluigi napisał:

ja czegoś naprawdę nie rozumiem, jak jakiś facet jest samotny to tutaj choćby na forum Pierwszą rzeczą jaką radzą kobiety to zadbanie o siebie czyli o swój wygląd podają wtedy przykłady aby kupił nowe ciuchy poszedł do fryzjera poszedł na siłownię itp ja od wielu wielu lat w ten sposób dbam o siebie Mam już 10 letni staż na siłowni regularnie kupuje sobie nowe ubrania co dwa lub trzy tygodnie chodzę do fryzjera przynajmniej trzy razy dziennie Myje zęby, Lubię różne gadżety typu nowe zegarki ,mam stosunkowo nowy samochód a i tak żadna kobieta nie zwraca na mnie żadnej uwagi . nie mam powodzenia i nie miałem nigdy aczkolwiek pra,wiczkiem nie jestem bo kiedyś coś tam mi się przytrafiło ale to nic wielkiego więc Dlaczego facet który robi totalne maksimum, Musiałbym chyba nie wiem iść na operację plastyczną aby zrobić coś więcej i tak nie może zdobyć żadnej kobiety niech mi któraś odpowie szczerze poza tym mam stałą pracę ,zarabiam między 3 a 4k więc myślę że wcale nie tak mało, z charakteru Nie jestem żadnym chu,jem raczej należe do tych miłych dobrych pytam więc o co chodzi...

Bazylu już tyle rad dostałeś, ty dalej głupi jesteś, jak byłeś. Jesteś mały, biedny, brzydki, masz duże cycki i Zespół Aspergera, mało? Życzę żebyś nikogo nie znalazł przygłupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianluigi
1 minutę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Bazylu już tyle rad dostałeś, ty dalej głupi jesteś, jak byłeś. Jesteś mały, biedny, brzydki, masz duże cycki i Zespół Aspergera, mało? Życzę żebyś nikogo nie znalazł przygłupie.

To chyba mnie z kimś pomyliłeś ty Bazylu nie odzywaj się i proszę o inne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Czy posiadasz jakieś zaplecze towarzyskie w postaci damsko męskiej grupy kolegów, znajomych ,przyjaciół? Ja właśnie dzięki znajomym poznałem moją partnerkę. Sam niczego bym nie wskórał gdyż nawet nie dowiedziałbym się o jej istnieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
15 minut temu, Gość Gianluigi napisał:

To chyba mnie z kimś pomyliłeś ty Bazylu nie odzywaj się i proszę o inne odpowiedzi

Arystocwelu od rana do nocy srasz i jęczysz. Won ciootto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Bazylu już tyle rad dostałeś, ty dalej głupi jesteś, jak byłeś. Jesteś mały, biedny, brzydki, masz duże cycki i Zespół Aspergera, mało? Życzę żebyś nikogo nie znalazł przygłupie.

To nie ten bazylio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianluigi
4 minuty temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Arystocwelu od rana do nocy srasz i jęczysz. Won ciootto!

Twoj stary to arystocwel, kończę z Tobą pisac smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie ten bazylio. 

Cwelu to ty, tylko nicki zmieniasz przychlascie. Won stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Cwelu to ty, tylko nicki zmieniasz przychlascie. Won stąd!

Ok ale jak mnie pocalujesz. Wiesz gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ok ale jak mnie pocalujesz. Wiesz gdzie.

Nikt by nie dał rady,  na twój widok jeden wielki RZYG. Dlatego nie masz i mieć nie będziesz mieć NIKOGO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Gianluigi napisał:

ja czegoś naprawdę nie rozumiem, jak jakiś facet jest samotny to tutaj choćby na forum Pierwszą rzeczą jaką radzą kobiety to zadbanie o siebie czyli o swój wygląd podają wtedy przykłady aby kupił nowe ciuchy poszedł do fryzjera poszedł na siłownię itp ja od wielu wielu lat w ten sposób dbam o siebie Mam już 10 letni staż na siłowni regularnie kupuje sobie nowe ubrania co dwa lub trzy tygodnie chodzę do fryzjera przynajmniej trzy razy dziennie Myje zęby, Lubię różne gadżety typu nowe zegarki ,mam stosunkowo nowy samochód a i tak żadna kobieta nie zwraca na mnie żadnej uwagi . nie mam powodzenia i nie miałem nigdy aczkolwiek pra,wiczkiem nie jestem bo kiedyś coś tam mi się przytrafiło ale to nic wielkiego więc Dlaczego facet który robi totalne maksimum, Musiałbym chyba nie wiem iść na operację plastyczną aby zrobić coś więcej i tak nie może zdobyć żadnej kobiety niech mi któraś odpowie szczerze poza tym mam stałą pracę ,zarabiam między 3 a 4k więc myślę że wcale nie tak mało, z charakteru Nie jestem żadnym chu,jem raczej należe do tych miłych dobrych pytam więc o co chodzi...

Teraz nie dostaniesz żadnej rady, bo przeważnie wszyscy w pracy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianluigi
21 minut temu, Gość Max napisał:

Czy posiadasz jakieś zaplecze towarzyskie w postaci damsko męskiej grupy kolegów, znajomych ,przyjaciół? Ja właśnie dzięki znajomym poznałem moją partnerkę. Sam niczego bym nie wskórał gdyż nawet nie dowiedziałbym się o jej istnieniu. 

Obecnie raczej nie mam znajomych poza tymi z pracy ponieważ jestem już w takim wieku że wszyscy moi znajomi z osiedla Dawno się wyprowadzili po zakładali swoje rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 minutę temu, Gość Gianluigi napisał:

Obecnie raczej nie mam znajomych poza tymi z pracy ponieważ jestem już w takim wieku że wszyscy moi znajomi z osiedla Dawno się wyprowadzili po zakładali swoje rodziny

Won ... do roboty. Ty nawet tyś nie masz, chyba, ze rentę masz  to jest ok 600 zł, bo z głowa coś nie halo u ciebie, prawda Aspi? Ty z forum ... nie wychodzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

MOże po prostu sobie odpuść? Spinasz się i myślisz o tym. Weź to olej i nie spinaj się tym by tak super o siebie dbać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianlugigi
31 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Won ... do roboty. Ty nawet tyś nie masz, chyba, ze rentę masz  to jest ok 600 zł, bo z głowa coś nie halo u ciebie, prawda Aspi? Ty z forum ... nie wychodzisz. 

Zaj morde dzi.wko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się na jakieś lekcje. Może być to angielski czy też jakiś kurs i zagaduj kobiety. Zaproś je na kawę i potem z górki. Nic samo nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo:

- nie wystarczy kupować nowych ciuchów ale trzeba mieć gust 

- ważniejsze jest zachowanie, pewność siebie i odwagą

- trzeba bywać w odpowiednich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianluigi
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo:

- nie wystarczy kupować nowych ciuchów ale trzeba mieć gust 

- ważniejsze jest zachowanie, pewność siebie i odwagą

- trzeba bywać w odpowiednich miejscach.

A niby gdzie są te odpowiednie miejsca często wychodziłem gdzieś do klubów do pubów na imprezy i nigdy w życiu nie poderwałem tam żadnej kobiety to do pewności siebie i odwagi No wiesz Staram się mieć ale ciężko być mega pewny siebie Jak non-stop dostajesz kosza a co do ciuchów Myślę że nie wyglądam jak jakaś łachudra więc spokojnie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gianluigi napisał:

ja czegoś naprawdę nie rozumiem, jak jakiś facet jest samotny to tutaj choćby na forum Pierwszą rzeczą jaką radzą kobiety to zadbanie o siebie czyli o swój wygląd podają wtedy przykłady aby kupił nowe ciuchy poszedł do fryzjera poszedł na siłownię itp ja od wielu wielu lat w ten sposób dbam o siebie Mam już 10 letni staż na siłowni regularnie kupuje sobie nowe ubrania co dwa lub trzy tygodnie chodzę do fryzjera przynajmniej trzy razy dziennie Myje zęby, Lubię różne gadżety typu nowe zegarki ,mam stosunkowo nowy samochód a i tak żadna kobieta nie zwraca na mnie żadnej uwagi . nie mam powodzenia i nie miałem nigdy aczkolwiek pra,wiczkiem nie jestem bo kiedyś coś tam mi się przytrafiło ale to nic wielkiego więc Dlaczego facet który robi totalne maksimum, Musiałbym chyba nie wiem iść na operację plastyczną aby zrobić coś więcej i tak nie może zdobyć żadnej kobiety niech mi któraś odpowie szczerze poza tym mam stałą pracę ,zarabiam między 3 a 4k więc myślę że wcale nie tak mało, z charakteru Nie jestem żadnym chu,jem raczej należe do tych miłych dobrych pytam więc o co chodzi...

Jezeli to wszystko prawda to problem jest w twoim charakterze/zachowaniu. Trzeba czegos wiecej niz nie bycia chu.jem zeby miec powodzenie 😄 wrecz to takie minimum. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gianluigi napisał:

A niby gdzie są te odpowiednie miejsca często wychodziłem gdzieś do klubów do pubów na imprezy i nigdy w życiu nie poderwałem tam żadnej kobiety to do pewności siebie i odwagi No wiesz Staram się mieć ale ciężko być mega pewny siebie Jak non-stop dostajesz kosza a co do ciuchów Myślę że nie wyglądam jak jakaś łachudra więc spokojnie spokojnie

Kiedyś tu pisał jakiś "mezczyzna" i chwalił się tym że chodzi zawsze w miarę nowej bluzie. No zes kuzwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebs
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

pisał jakiś "mezczyzna" i chwalił się tym że chodzi zawsze w miarę nowej bluzie

pełno teraz "mężczyzn", same adonisy gdzie się nie obejrzysz, a jakoś żaden ich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś brzydkim desperatem i to ty piszesz o kobietach w trzymanych w klatkach, gwałconych i bitych śmie.ciu.  Przefasonowała bym ci mordę jakbym cię spotkała osobiście karyplu piep.rzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Arystpeedal ty nie masz samochodu i mieszkasz z matką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

A ja bym na twoim miejscu wybral sie na 2-3 rozmowy do psychologa. Powaznie! Oni to spojrza na czlowieka i po godzinie rozmowy wiecej wiedza o tobie niz ty sam. Co ci zalezy. Moze dostaniesz kilka konstruktywnych uwag, ktore porusza twoj swiat i twoje zycie. Moze jest cos w tobie czego ty nie widzisz, a inni od razu. Zacznij dzialac. Siedzenie i czekanie na cud niczego nie zmieni.

My cie nie znamy wiec trudno cos radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesteś psychiczny i myślisz tylko o sobie pomiatajac innymi, nie kierujesz się w życiu zasadami jak inni ludzie-daleko Ci do człowieka.To cały Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gianlkugimam tvoje

ip at w ten sposób dbam o siebie Mam już 10 letni staż na siłowni regularnie kupuje sobie nowe ubrania co dwa lub trzy tygodnie chodzę do fryzjera przynajmniej trzy razy dziennie Myje zęby, Lubię różne gadżety typu nowe zegarki ,mam stosunkowo nowy samochód a i tak żadna kobieta nie zwraca na mnie żadnej uwagi . nie mam powodzenia i nie miałem nigdy aczkolwiek pra,wiczkiem nie jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesteś mocno zapsuty wrecz patologiczny, Masz mnóstwo zaburzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko
Przed chwilą, Gość gianlkugimam tvoje napisał:

Myje zęby

ee to plus za zęby, panie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gianlkugimam tvoje napisał:

ip at w ten sposób dbam o siebie Mam już 10 letni staż na siłowni regularnie kupuje sobie nowe ubrania co dwa lub trzy tygodnie chodzę do fryzjera przynajmniej trzy razy dziennie Myje zęby, Lubię różne gadżety typu nowe zegarki ,mam stosunkowo nowy samochód a i tak żadna kobieta nie zwraca na mnie żadnej uwagi . nie mam powodzenia i nie miałem nigdy aczkolwiek pra,wiczkiem nie jes

I nie będziesz miał, bo myślisz że wygląd to wszystko.Trzeba umieć być człowiekiem i zadbać także o drugiego człowieka i o zwiazek-a Ty kobietami posiadasz.Chcesz mieć kobiete-wykladaj kasę  I dbaj o nią i o rodzinę by niczego nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×