Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sad but true

Polacy po 30 roku życia mają nierealne wyobrażenia co do związków

Polecane posty

Gość Sad but true

Szukają modelki, a zarabiają niewiele ponad 2 tys. złotych.... W dodatku nie dbają o higienę jamy ustnej i mają wielkie, kwadratowe łby. Do związku nadają się tylko obcokrajowcy. Po co sobie marnować życie na smutnego Wolaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxxxxhh

Trochę racji w tym jest... Te bidoki myślą na dodatek że są ósmym cudem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpt

kto szuka modelki? TV wam mózgi wyprało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo miłości coraz mniej, coraz więcej  małżeństw zawieranych z tzw. rozsądku,  ale czy na pewno to nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biku
Dnia 21.01.2020 o 09:41, Gość Sad but true napisał:

Szukają modelki, a zarabiają niewiele ponad 2 tys. złotych.... W dodatku nie dbają o higienę jamy ustnej i mają wielkie, kwadratowe łby. Do związku nadają się tylko obcokrajowcy. Po co sobie marnować życie na smutnego Wolaka?

bierz se ahmeda, niech cie zabiera do siebie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

To prawda, myślą ze jak któraś na mieście na nich spojrzy to już jest chętna. Ja często się przyglądam i myślę jak można być takim oblechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba dodać do tytułu ..i Polki . Niestety ,ale teraz życie ma być jak w tv .Wakacje ,dobre auto ,dom nad  jeziorem itd ,tyle,że to tylko film .Fakt,że media kreują rzeczywistość ,ale mamy rozum i jego mamy używać . Jednych stać na luksusy inni muszą sobie na nie zapracować ,ale mając pod 50kę zapytają siebie -po co to robiłem skoro dzieci znają mnie tylko gdy kasa potrzebna ,żona nigdy nie pracowała ,a gdy biznes nie poszedł ,to opuściła do cwańszego itd? Nie wszyscy muszą żyć na stopie biznesmena ,nie wszyscy będą lekarzami,prawnikami -tylko oni w filmach pracując mogą być całymi dniami poza pracą ,knuć ,załatwiać itd -w zyciu mamy inne sprawy ,gdy wydamy kasę na remont kuchni to nie mamy na wycieczkę na Karaiby . Te osoby co psioczą na facetów ,na kobiety co same mają do zaoferowania oprócz przemijającej urody ? Sieczka to niewiele . Dalej powtórzę ,co osoba która wymaga ma do zaoferowania partnerowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brawo. Bardzo trafna ocena.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opos

Polki też coraz brzydsze i mniej naturalne. Jak są młode tak do 20 to jeszcze ok potem już słabo bardzo. Wolę ukrainki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki są piękne. Są też niezdecydowane i wredne tak jak i my Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×