Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy porządna dziewczyna da się przelecieć na pierwszym spotkaniu

Polecane posty

Gość Gosc

Jeśli już jest zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie dałam się przelecieć przez parę lat mimo,że byłam zakochana 😋😏więc porządna bywa trudna do zdobycia 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy porządny facet będzie próbował przelecieć dziewczynę na pierwszym spotkaniu? Jeśli da ci na pierwszym spotkaniu to raczej nie będzie traktować cię jako potencjalnego partnera na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już z twojego pytania i jak je sformułowałes wynika, że sam nie łączysz bycia porządną z seksem na pierwszej randce, więc sobie sam odpowiedziałeś 😄 możliwe że aż tyle Ci odrazu nie da, ale czekanie parę lat to jednak przesada chyba że u bardzo młodych czy mocno religijnych. Z dorosłą kobietą mającą pragnienia aż tyle nie będziesz czekać. To tylko do zaliczenia ta biedna kobietka? Chcesz wykorzystać jej uczucie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna

Ja myślę że z pewnością Ci pozwoli 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czy porządny facet będzie próbował przelecieć dziewczynę na pierwszym spotkaniu? Jeśli da ci na pierwszym spotkaniu to raczej nie będzie traktować cię jako potencjalnego partnera na przyszłość.

Racja, może to pokazać, że u niej albo u was obojga poważna relacja nie wchodzi w rachubę. Tobie to pasuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A skąd wiesz czy ona tak naprawde porządna? Nie poczekasz nawet dłużej z tym sexem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam, ja znam pary, które zaczęły się od przelecenia na pierwszym spotkaniu. I kto to się będzie zastanawiał czy byli porządni czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

No ręce mi opadły do samej ziemi !!! Jeśli porządna to się szanuje, więc na pewno nie !!! Zresztą szkoda Jej dla kogoś kto chce Ją przelecieć. Niech znajdzie porządnego faceta, który Ją będzie szanował !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pożądana to pojęcie względne,bo pożądana to może być na 100% tylko dziewica, ale z  takimi to później faceci macie problem bo często one mają małe libido i nie spełniają waszych oczekiwań w łóżku.

Jakie to ma znaczenie czy pożądana czy nie,ważne żeby mieć ten sam cel i upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seyjuu

Może by tak autor odpisał na jakiś komentarz...Ty odwzajemniasz jej uczucia? Coś ona dla ciebie znaczy? Chyba nie skoro kalkulujesz czy da du/py na dzień dobry. Nawet nie chce ci się postarać a chcice to masz na nią co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli już jest zakochana

Jak może być już zakochana przed pierwszym spotkaniem? Znajomość internetowa? Jeżeli jest faktycznie porządna to nie da się przelecieć ad hoc  nie zna cię poznanie i zaufanie komuś wymaga czasu. Chciałbyś żeby ona chciała tak od razu bez skrępowania i zahamowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

a po co ci porządna jak chcesz tylko sexu to idź to nieporządnej, po co ci te ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 godzin temu, Gość Ewelajna napisał:

Ja myślę że z pewnością Ci pozwoli 🤣🤣🤣🤣

A co łapowke bierzesz za łozko i fałszywe diagnozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy80

Jak facet w miarę przystojny to babka da mu prędzej czy później może nie na pierwszej ale trzeciej randce gorzej jak gość jakiś brzydszy to albo będzie się musiał natrudzić albo dać sobie z nią spokój i szukać następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patolu
12 minut temu, Gość łysy80 napisał:

Jak facet w miarę przystojny to babka da mu prędzej czy później może nie na pierwszej ale trzeciej randce

no w twoich fantazjach na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyk

Ja bym objął, pocałował nawet namiętnie, gdy tak iskrzy między dwojgiem i to też by był piękny początek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Wierzcie mi, ze nie ma z tym zadnego problemu jezeli pociagacie odpowiednie sznurki. Polacy ogolnie sa jacys walnieci na punkcie seksu. Tak jakby to bylo cos nienaturalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna zgoda
5 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Wierzcie mi, ze nie ma z tym zadnego problemu jezeli pociagacie odpowiednie sznurki. Polacy ogolnie sa jacys walnieci na punkcie seksu. Tak jakby to bylo cos nienaturalnego. 

tak właśnie, naiwni i słabi i pop.........i a będzie tylko gorzej, także incele szykujcie się, będziecie mieć szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady

 

48 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Wierzcie mi, ze nie ma z tym zadnego problemu jezeli pociagacie odpowiednie sznurki. Polacy ogolnie sa jacys walnieci na punkcie seksu. Tak jakby to bylo cos nienaturalnego. 

Owszem jak chcesz z nią tylko to to się da, to tylko seks. Ludzie też czasem ttak zaczynają związek chociaż nie daje to za często najlepszych efektów w dalszym byciu razem. Pytanie czy ci zależy na byciu z nią oprócz przelotnego seksu czy bierzesz pod uwagę jej uczucia, chcesz jej coś dać czy tylko brać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się nie da przelecieć to nie jest porządna. Ja tam kota w worku nie kupuję, po co iść na drugą randkę jak się okaże że jest słaba w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benio

Da się przelecieć jeżeli jest zakochana. W liceum miałem koleżankę, która skrycie kochała się w koledze z klasy. Ona była typem przyzwoitki. Nigdy nie całowała się z żadnym chłopakiem. Była niedotykalska. Na imprezie sylwestrowej doszło do przełomu. Była tam ona. Był też ten chłopak, w którym ona się kochała. Był też alkohol, a jakże. W pewnym momencie wszedłem do pokoiku na poddaszu. Zamurowało mnie. Moja koleżanka całowała się i obmacywała z chłopakiem , w którym była zakochana. To był jej pierwszy raz w życiu gdy się całowała. Nie zrobiła by tego z żadnym innym chłopakiem nawet wtedy gdyby była bardzo pijana. Tego jestem pewien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Benio napisał:

Da się przelecieć jeżeli jest zakochana. W liceum miałem koleżankę, która skrycie kochała się w koledze z klasy. Ona była typem przyzwoitki. Nigdy nie całowała się z żadnym chłopakiem. Była niedotykalska. Na imprezie sylwestrowej doszło do przełomu. Była tam ona. Był też ten chłopak, w którym ona się kochała. Był też alkohol, a jakże. W pewnym momencie wszedłem do pokoiku na poddaszu. Zamurowało mnie. Moja koleżanka całowała się i obmacywała z chłopakiem , w którym była zakochana. To był jej pierwszy raz w życiu gdy się całowała. Nie zrobiła by tego z żadnym innym chłopakiem nawet wtedy gdyby była bardzo pijana. Tego jestem pewien. 

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Onkosfera napisał:

Etam, ja znam pary, które zaczęły się od przelecenia na pierwszym spotkaniu. I kto to się będzie zastanawiał czy byli porządni czy nie.

Błękitna ekspertka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Błękitna ekspertka 😁

Cieszę się że mnie odwiedzasz i tu trollico😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rada

Ty się wpier z nią umów. Jak się potoczy to się potoczy. Nie naciskaj jak roochacz, ale też nie unikaj inicjonowania kontaktu. Jak ma słabość do ciebie i pobudzisz kobietę to nie ma bata wcześniej czy później swoje ugrasz. Nie krzywdź, daj przyjemność, doceń ją, a wszyscy będą zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.01.2020 o 18:29, Gość Gość napisał:

Ja nie dałam się przelecieć przez parę lat mimo,że byłam zakochana 😋😏więc porządna bywa trudna do zdobycia 😛

Niezła z ciebie kłoda, ten facet musiał być wyjątkowym desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Porządna to ta co lubi porządek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinnie

Autorze a chciałbyś żeby ona jaka była w łóżku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×