Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasias35

Mąż podrywa inne, nawet moje koleżanki

Polecane posty

 

No właśnie wstawiłam ,ale poszło do moderacji chyba

Musisz zrobic spacje w którymś miejscu wtedy bez problemu sie wklei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tytuł taki. Kasi ciężko to znieść. Mąż podrywa inne kobiety, nawet moje koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam. 

W sumie to nie ma tam nic złego. Ale kurde, to zmienia teraz calkiem opnie kafeteri. Posty ktore są pisane tutaj wystawiane są do artykułów na strone. No dla mnie tragedia, nawet nie ma to nic na celu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zrobiłam ale się nie wkleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tytule da sie znaleźć. Jak dla mnie to nie w porządku ze stronu tych pseudo dziennikarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Znalazłam. 

W sumie to nie ma tam nic złego. Ale kurde, to zmienia teraz calkiem opnie kafeteri. Posty ktore są pisane tutaj wystawiane są do artykułów na strone. No dla mnie tragedia, nawet nie ma to nic na celu 

Już nie pierwszy raz to widzę. Już tak kilka tematów widziałam, wiem bo osobiście je czytałam od dechy do dechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już nie pierwszy raz to widzę. Już tak kilka tematów widziałam, wiem bo osobiście je czytałam od dechy do dechy.

Ja akurat nie widziałam bo nie siedze na wp ale jest to nie w porządku. Człowiek udziela sie tutaj w celu uzyskania rady, jak ktos chce wywiadu to niech sie umowi i zapalci za udzielenie pieniądze a nie idzie na łatwizne. 

Cóż tacy wlasnie dziennikarze c onic swojego wymyslec nie potrafią tylko idą na łatwizne. 

Zalosne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Po tytule da sie znaleźć. Jak dla mnie to nie w porządku ze stronu tych pseudo dziennikarzy

Lata to po fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lata to po fb.

Heh, to już w ogole ekstra. Jedyny plus ze i tam autorka może poczytac opinie. Ale ciekawa jestem czy mozna wyciągnąć od nich konsekfencje za publikowanie czegos takiego 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Heh, to już w ogole ekstra. Jedyny plus ze i tam autorka może poczytac opinie. Ale ciekawa jestem czy mozna wyciągnąć od nich konsekfencje za publikowanie czegos takiego 🤔 

Pod niby artykułem są  wszystkie komentarze pisane przez użytkowników tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pod niby artykułem są  wszystkie komentarze pisane przez użytkowników tutaj na forum.

Tych komentarzy akurat nie widze 🤨

Ale przejrzałam teraz na fb, większość tematów jest stąd wynoszona. Masakra 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
 

Od wielu lat mam problem z mężem. Zawsze na internecie podrywał jakieś laski. Nigdy z tego nic nie wynikało (w sensie fizycznym). Ja mam problem z wagą i wiem, że mu to przeszkadza (zresztą nawet jak schudłam to wiele to nie dało), rozmawialiśmy o tym też nie raz. Potrafiliśmy się kochać raz na 3-4 miesiące, później znów było to samo. Jak go przyłapywalam na pisaniu to zawsze był żal, przeprosiny, Wielka miłość przez dwa tyg. Będąc w drugiej ciąży okazało się, że całował się z jakąś laską na imprezie, wyszło, że kiedyś podrywał moja siostrę nawet. Po porodzie zrobiło się lepiej, mowi, że czuję jakby na nowo się we mnie zakochał, kochamy się często i co? Okazało się, że rok temu pisał do żony swojego bardzo dobrego kolegi. Nie chciał chyba się spotkać tylko jakby erotycznie z nią popisać. Nie potrafi wytłumaczyć dlaczego to robi. Dlaczego nie myśli w takich sytuacjach i dlaczego pisze do osób, które mogą go wydać. Jak może nie myśleć, że ona mi tego nie powie albo dla swojego męża, jak mógł nie myśleć, że moja własna siostra mi tego nie powie? Nie wiem co mam robić. Wiem, że powinnam go wyrzucić z domu ale nie potrafię. Przyznaję, że jestem od niego uzależniona. Jestem jak jedne z tych kobiet, które leje mąż a one po przeprosinach wierzą, że on się zmieni. Boję się zostać sama. Nabawiłam się nerwicy i depresji ale dalej głupio sobie wmawiam, że będzie lepiej. Kocham go jak nienormalna. Po za tym jest idealnym mężem (pomaga w domu, z dziećmi, z psem, z zakupami, zawsze jest po mojej stronie, ogólnie wiem, że mogę na niego liczyć i zawsze mnie wspiera, fajnie zbudowany i przystojny) ale rani mnie niesamowicie. 

Idź na terapię dla siebie samej. A z tego co piszesz warto z nim być dla dzieci, jego pomocy i wyglądu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tych komentarzy akurat nie widze 🤨

Ale przejrzałam teraz na fb, większość tematów jest stąd wynoszona. Masakra 😅

Przepraszam myślałam ,że to te z forum, poczytałam ale to inne komentarze. Ale nie powinni tego wywlekać poza forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przepraszam myślałam ,że to te z forum, poczytałam ale to inne komentarze. Ale nie powinni tego wywlekać poza forum.

Tez mi sie tak wydaje. Co prawda jakies tam zgody sie zaznacza orzy zakladaniu konta. Ale kurde co to za dziennikarz co wszystko gotowe bierze. Sądzę ze polowa osob miala by za złe ze jest to stąd wynoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tez mi sie tak wydaje. Co prawda jakies tam zgody sie zaznacza orzy zakladaniu konta. Ale kurde co to za dziennikarz co wszystko gotowe bierze. Sądzę ze polowa osob miala by za złe ze jest to stąd wynoszone

To prawda. Autorka jak zobaczy co napisałam .Pewnie będzie zła,że posłużyli się jej tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×