Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaczaruje

Pomocy

Polecane posty

Gość Jaczaruje

Chodzi o chłopaka . O co chodzi ? Poznałam go na instagramie a dokładnie polajkowal moje zdjęcie gdy ja wstawiłam zadaj mi pytanie na Story on zadal mi pytanie czy wyjdę z nim na kawę no i oczywiście się zgodziłam po czym napisał do mnie i pisaliśmy dość sporo chciał się ze mną spotkać ale ja pisałam ze nie teraz nie ten czas potem poleciałam na wakacje i była to chwila Ciszy . Gdy przyleciałam spotkałam się z nim i było spoko spodobało mi się kupił mi róże zabrał mnie do restauracji chciał później pojechać ze mną do swoich kolegów ale ja nie chciałam uszanował to i odwoził mnie do domu spytał mnie tez dlaczego się do niego nie odzywałam jak mnie Nie bylo ponieważ on sie nie odzywał bo nie chciał mi niby przeszkadzać .spotkałam się z nim jeszcze dwa razy u mnie w domu no i dziś myślałam ze napisze do mnie Ale nie napisał . Dlatego zastanawiam się dlaczego po 3 spotkaniach przestał się do mnie odzywać . Wczoraj jeszcze ja napisał do niego po spotkaniu ale odpisał mi na pare zdań i koniec . O co chodzi jak myslice ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaczaruje

Chciałam jeszcze dodać ze na 2 spotkaniu leżeliśmy przytuleni do sb i w tekście piosenki było jestem cała w skowronkach no i on do mnie powiedział ze ja to chyba właśnie tak się czuje a ja do niego czy on tez ? Po chwili odpowiedział ze on tez i to bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Nic nie czarujesz,WSZYSTKO WIEM i dostaniecie odpowiednią karę za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitku

Może ma gorszy dzień, zapytaj go o to po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaczaruje

Tzn nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaczaruje

Nie napisze do niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×