Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama2

Sucha skóra

Polecane posty

Gość mama2

Witam kobietki. Mam taki problem, córka ma 8 tygodni, od kilku dni zauważyłam u niej na głowie suchą skórę, ale nie wygląda to jak cuemieniucha bardziej jak łupież, poza tym skóra głowy jest w niektórych miejscach zaczerwiniona. Do tego na policzkach również ta skóra jest sucha, lekarz stwierdził nietolerancja na białko więc odstawiłam wszystko co mleczne, ale nie daje mi spokoju to że poza tą suchą skórą dziecko nie ma żadnych innych objawów. Myślałam też że może to jest AZS ale to podobno swędzi a po dziecku nie widzę żeby jej to dokuczalo. Czy miała którąś z Was podobnie przy nietolerancji, że poza objawami skórnymi nic mu nie dokuczało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam AZS. Czasem swędzi niemiłosiernie, a czasem skóra jest po prostu bardzo sucha. Może warto iść do lekarza zamiast samemu stawiać diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku m.in. suchej, podrażnionej, łuszczącej się skóry czy wyprysku atopowego, trądziku, łuszczycy itp. bardzo pomocne okazują się suplementy - chociażby kapsułki NEOGLANDYNA. Zawierają oleje tłoczone na zimno- z ogórecznika i lniany oraz tzw. NNKT - Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe. Prawdziwy cud medyczny, coraz bardziej popularny. Regularna kuracja naprawdę przynosi skórze ukojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×