Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gucci Rossi bal

Rozstałem się z dziewczyną 4 lata temu Dobija mnie to że ona przez ten okres czasu non-stop się dobrze bawi a ja non-stop żyje w samotności i mam doła

Polecane posty

Gość Gucci Rossi bal

Rozstałem się z dziewczyną którą kochałem 4 lata temu ona mnie wtedy zostawiła dla innego przez ten okres czasu Ona miała już dwa związki plus dwa romanse bo mi opowiada mamy ze sobą luźny koleżeński kontakt i mi się ze wszystkiego zwierza a ja przez ten okres czasu ani razu z żadną dziewczyną nawet na randce nie byłem Nie wspominając o jakimś seksie czymkolwiek więcej To jest niesprawiedliwe że kobiety mają tak łatwo w życiu a faceci mają tak przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli mogę ci coś doradzić to zerwij kontakt z tą dziewczyną skoro ta znajomość ma na ciebie zły wpływ. 

Nic o sobie nie napisałeś, ale jeśli chcesz nowego związku to spojrz na siebie obiektywnie i zastanów się co mógłbyś ulepszyć. Zacznij wychodzić z domu, są też różne możliwości by poznać kogoś przez internet. 

Kobiety wcale nie mają łatwiej. No chyba że te bardzo atrakcyjne i pewne siebie. Jeśli jest się po prostu zwyczajna dziewczyna to nie jest łatwo poznać kogoś porządnego do związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

a jeszcze może być tak, że kobieta jest atrakcyjna, pewna siebie i zwyczajna w sensie szuka

14 minut temu, Gość Gość napisał:

kogoś porządnego do związku.

 i wtedy jest jeszcze trudniej, bo nie wpisuje się w utarte schematy, dla facetów pewna siebie i porządna z jakiegoś powodu się wyklucza, czego ja nigdy nie rozumiem 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech zgadnę ona ładna i zabawowa, ty brzydki i zamknięty w sobie.  Tu nie o różnice płci chodzi a o całą resztę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×