Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luiza

Jak odzyskać partnera?

Polecane posty

Gość Luiza

Cześć. Czy wiecie co zrobić żeby były facet zatęsknił i wrócił? Bardzo mi zależy, oboje zawiniliśmy, przeprosiłam i obiecałam się zmienić ale on powiedział że na razie chce być sam ze sobą i się nad sobą zastanowić. Widzę że coś jeszcze czuje ale nie przyzna się przede mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuta
12 godzin temu, Gość Luiza napisał:

Cześć. Czy wiecie co zrobić żeby były facet zatęsknił i wrócił? Bardzo mi zależy, oboje zawiniliśmy, przeprosiłam i obiecałam się zmienić ale on powiedział że na razie chce być sam ze sobą i się nad sobą zastanowić. Widzę że coś jeszcze czuje ale nie przyzna się przede mną 

Wyraźnie Ci powiedział, że chce być sam ze sobą, więc uszanuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza
8 godzin temu, Gość Nuta napisał:

Wyraźnie Ci powiedział, że chce być sam ze sobą, więc uszanuj to.

Czyli nie próbować się skontaktować za np. miesiąc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a co złego zrobiłaś ? jeżeli zdradziłaś to pozamiatane = już nigdy nie bedzie tak jak kiedyś. A może flirtowałaś to też pozamiatało związek i nawet jak udacie że już jest OK to po czasie odejdzie = brak zaufania szczególnie utracony jest koncem związku, w małżęnstwie jeszcze można prubować go odbudować. Za mało napisałaś o przyczynie/nach odejscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2020 o 09:58, Gość Luiza napisał:

Czyli nie próbować się skontaktować za np. miesiąc? 

Cóż, najlepiej w ogóle się nie kontaktować. Poinformować, że jeśli będzie chciał, może się odezwać, po czym zająć się swoimi sprawami i nie czekać na niego. Najgorsze, co możesz zrobić, to narzucać się i wywierać presję, co przyniesie tylko skutek wręcz przeciwny do zamierzonego.

Dnia 22.01.2020 o 12:35, Gość Luiza napisał:

[...] obiecałam się zmienić [...]

Zmiany nie przychodzą łatwo, nie wystarczy ich zadeklarować, by cudownie nastąpiła odmiana. Niech praca nad sobą wynika z Twojej faktycznej chęci, by stawać się lepszą wersją siebie, wytycz sobie konkretny plan działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza
14 godzin temu, Nenesh napisał:

Cóż, najlepiej w ogóle się nie kontaktować. Poinformować, że jeśli będzie chciał, może się odezwać, po czym zająć się swoimi sprawami i nie czekać na niego. Najgorsze, co możesz zrobić, to narzucać się i wywierać presję, co przyniesie tylko skutek wręcz przeciwny do zamierzonego.

Zmiany nie przychodzą łatwo, nie wystarczy ich zadeklarować, by cudownie nastąpiła odmiana. Niech praca nad sobą wynika z Twojej faktycznej chęci, by stawać się lepszą wersją siebie, wytycz sobie konkretny plan działania.

No dobrze, ale co jeśli on sam się nie odezwie? Jeszcze ma mi dwie rzeczy oddać i czekam aż to zrobi, czy wtedy w ogóle zaczynać rozmowę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza
2 godziny temu, Piwonia28 napisał:

Daj mu czas jak kocha to wróci. 

Ale ile czasu? I czy to ja mam się odezwać pierwsza czy on? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza
11 minut temu, Piwonia28 napisał:

Czekaj na jego krok. 

A jeżeli nie odezwie się w ogóle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Chciałabym żeby zatęsknił, odezwał się 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Bez stanika wygodniej nic nie ciągnie, nie ciśnie i nie ociera a skóra oddycha. Tak samo jak nagie opalanie i pływanie sprawia wiele przyjemności. Wiele osób o tym nie wie że chodzenie nago jest bardzo zdrowe dla naszego ciała i umysłu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×