Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Ciąża czy złudzenie?

Polecane posty

Gość Magda

Czy któraś mama jest w stanie coś mi powiedzieć staram się z mężem o dzidziusia. Miesiączkę miałam 24 grudnia trwała 6 dni cykle mam 31/32 W styczniu z kalendarza wykazywało dni płodne między 5 a 11 stycznia były to dni płodne a owulacja ok 10 stycznia, kochaliśmy się 1 stycznia 5 stycznia 11 stycznia 21stycznia mieliśmy przerwe były to 9,13,19,29 dzień cyklu dziś odrazu po stosunku bolało mnie podbrzusze ok 40 minut i przeszło. Czy mogłam zajść w tym czasie w ciążę i ból po stosunku może być spowodowany wczesna ciążę miesiączkę powinnam dostać 25 stycznia. Dziękuję wam za odpowiedzi w głowie tysiąc myśli. Jeszcze chciałam dodać że 11 stycznia czyli w 19 dniu cyklu miałam plamienie przy podcieraniu taki jasny róż ciemny brąz lekko byłam dwa razy siku i przy podtarciu się na papierze było i przestało już lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Super, że uprawiasz seks. Dobry wybór. Czekaj na termin miesiączki i wtedy zrób test. Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że nikt na forum nie powie wam czy jesteście w ciąży czy nie. 50 tematów tygodniowo o tym samym. Bzykam się, mam bóle, sikam i powiedzcie mi czy jestem w ciąży. Ludzie no jest 21 wiek! Do szkoły wróćcie jak temat rozmnażania jest za trudny dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to ciąża. Zrobisz test to będziesz wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Super, że uprawiasz seks. Dobry wybór. Czekaj na termin miesiączki i wtedy zrób test. Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że nikt na forum nie powie wam czy jesteście w ciąży czy nie. 50 tematów tygodniowo o tym samym. Bzykam się, mam bóle, sikam i powiedzcie mi czy jestem w ciąży. Ludzie no jest 21 wiek! Do szkoły wróćcie jak temat rozmnażania jest za trudny dla was.

Masz się bulwersować nie odpisuj nie czytaj jeśli to dla ciebie jakiś ból. Pytam z ciekawości może któraś mama miała taki sam przypadek może umie powiedzieć czy w tych dniach mógł być dzień płodny jeśli nikt nie wie nie odpisuje nie komentuje. Powodzenia i miłego wieczoru 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polks

a to jest ta co ma uatystyczneg smie cia wymyslonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez

ty klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
2 minuty temu, Sansey napisał:

Możliwe, że to ciąża. Zrobisz test to będziesz wiedzieć. 

Dziękuję za odpowiedź też mam taką nadzieję staramy się już pół roku i nadal nic cieszyła bym się jak by się już udało. Poczekam do niedzieli i wtedy zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez

ty klamiesz eszcze chciałam dodać pseuod dzienniakra na stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Magda napisał:

Dziękuję za odpowiedź też mam taką nadzieję staramy się już pół roku i nadal nic cieszyła bym się jak by się już udało. Poczekam do niedzieli i wtedy zrobię test.

Powodzenia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
1 minutę temu, Gość przeciez napisał:

ty klamiesz eszcze chciałam dodać pseuod dzienniakra na stażu

Dziewczyny to nie jest forum na kłótnie. Jesteśmy dorosłe darujmy sobie takie rzeczy. Każda niech zatrzyma dla siebie co ma o sobie dopowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
1 minutę temu, Sansey napisał:

Powodzenia😍

Dziękuję na pewno się przyda. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez
3 minuty temu, Gość Magda napisał:

Dziewczyny to nie jest forum na kłótnie. Jesteśmy dorosłe darujmy sobie takie rzeczy. Każda niech zatrzyma dla siebie co ma o sobie dopowiedzenia.

ok , bo tu jest duzo chamskich prowokatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
1 minutę temu, Gość przeciez napisał:

ok , bo tu jest duzo chamskich prowokatorów

Rozumiem ale jest temat inny niż ubliżanie sobie na wzajem i komentowanie jeśli ktoś nie wie nie podoba mu się temat niech nie czyta nie odpisuje. Są chamscy ludzie i nie stety ale trzeba brać na nich poprawki i nie dawać się ponosić emocjami. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojk

still think it is provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Mierz sobie temperaturę to będziesz wiedzieć przed terminem miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
21 godzin temu, Gość Vanessa napisał:

Mierz sobie temperaturę to będziesz wiedzieć przed terminem miesiączki.

A jaka temperatura powinna być przed miesiączką? Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni 25 stycznia mierzyłam 3 dni to miałam dwa dni 36.9 i jeden dzień 37.1 a później nie wiedziałam czy w to wierzyć i przestałam mierzyć. Jaka powinna być temperatura i powinna się utrzymać do miesiączki? A w dniu spodziewanej miesiączki spać ? Jeśli się trzyma to ciąża jest spadła to brak jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×