Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zakochana

Schudnę w 2020! Kontynuacja!

Polecane posty

Gość ???
 

kochana, ja też za jajkami szaleję 😄 ale chyba limit dzienny na osobę dorosłą to dwa albo trzy, trzeba uważać na cholesterol

Limit dzienny? To zakladasz, ze autorka postu o jajecznicy je takie sniadanie codziennie i siedem razy w tygodniu?

Ja bym raczej dla zdrowia i figury zamieniła jedno lub dwa jajka na kilka brokulowych rozyczek i dodała łyżeczkę mielonego siemienia lnianego i otreby owsiane zamiast pieczywa. Do tego duzy kubek jakiejs herbatki ziolowej. Wiecej błonnika, wartości odżywczych i sytosc na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuntka

Jeśli chcesz schudnąć serio, bez efektu jojo to ja polecam tego bloga: dietalux.wordpress 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

Jeśli można dołączę i ja. Mam 33 lata jestem szczęśliwa żona i mamą. Odchudzam się od 4 tygodni . Startowałam z waga 78 kg, a przy ostatnim wazeniu w sobotę miałam 73 kg. Stosuje dietę mz, staram się nie jeść po 17 i nie przekraczać 1500 kcal dziennie. Jem to samo co domownicy , nie gotuje dań dietetycznych tylko pod siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

Jeśli można dołączę i ja. Mam 33 lata jestem szczęśliwa żona i mamą. Odchudzam się od 4 tygodni . Startowałam z waga 78 kg, a przy ostatnim wazeniu w sobotę miałam 73 kg. Stosuje dietę mz, staram się nie jeść po 17 i nie przekraczać 1500 kcal dziennie. Jem to samo co domownicy , nie gotuje dań dietetycznych tylko pod siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej 🙂Jeśli chcesz serio szybko schudnąć to zajrzyj tutaj:

dietalux.wordpress.com

mi ta strona pomogła schudnąć 15 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dołączam się do grupy wspierających.
Polecam zacząć od małych kroków, ja tak zrobiłam po wielu nieudanych eksperymentach.
Teraz regularnie ćwiczę z filmikami Pauliny Walczewskiej i mam od niej świetną dietę. Jestem dopiero na początku swojej drogi po wymarzone ciało, ale już widzę efekty.
A wy z jakiego poziomu startujecie? Macie już jakieś małe lub duże sukcesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.

Z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie.

Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×