Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zakochana

Schudnę w 2020! Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Zakochana

Hejka! Był tu kiedyś taki fajny temat, kontynuujmy! 🙂

Jestem Kasia, mam 26lat, w tym roku kończę studia i chce wkroczyć w nowy etap życia szczupła i szczęśliwa! 

Odkąd pamiętam zawsze byłam ta grubsza, choć nie otyła. Ważyłam sobie ok. 65kg przy 168 i uważalam się za pączka…no i na studniówkę postanowiłam się szybko odchudzić…schudłam do 63kg…byłam na kopenhaskiej, głodziłam się itd. Studniówka minęła a ja przytyłam! Najpierw do 70kg…potem do 75kg! Aż później do 80kg!!! Załamałam się. Postanowiłam schudnąć…udało się…75kg i już nigdy więcej nie przytyłam do 80kg. Ale to 75kg ciąży nade mną okropnie. 

Rok temu pięknie schudłam do 68kg. Również udzielałam sięw jednym z tutejszych tematów. Schudłam i znów przytyłam. Znów 75kg. I znowu walka od początku. Zaczęłam od 13stycznia. 

I to w skrócie tyle o mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pisałaś już na wątku nowa ja 2020 - pamiętnik odchudzania. Po co kolejny ten sam wątek zakładasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna29

Może po to że tam nie ma nic.

Cześć zakochana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Katarzyna29 napisał:

Może po to że tam nie ma nic.

Cześć zakochana 🙂

Przecież sama się tam udzielasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna29

Już przestałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ok rozumiem. W takim razie zobaczymy jak bardzo merytoryczny i pomocny będzie ten wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pisałaś już na wątku nowa ja 2020 - pamiętnik odchudzania. Po co kolejny ten sam wątek zakładasz? 

Pisałam. Czas przeszły, dobrze, że zauważyłaś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ok rozumiem. W takim razie zobaczymy jak bardzo merytoryczny i pomocny będzie ten wątek. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
1 godzinę temu, Gość Katarzyna29 napisał:

Może po to że tam nie ma nic.

Cześć zakochana 🙂

Hejo! 

Napiszesz coś o sobie? Bo nie widziałam Twojej historii w tamtym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna29

Pisałam na początku tam ale przestało mi odpowiadać towarzystwo.

Moja historia jest taka że zawsze byłam wieksza ale nie tak jak teraz. Po dwóch ciążach przybyło jeszcze bardziej. Obecnie zajmuje się córką w domu, z mężem lubimy wieczory spędzać nie zdrowo  i takie są właśnie efekty .W tamtym roku doszłam już prawie do setki☹️ 

W tym roku obchodzę okrągłe urodziny dla mnie to nowy etap w życiu. Od września córka idzie do przedszkola, wtedy znajdę pracę. Powiedziałam sobie że ten rok będzie mój.

Obecnie ważę 91, kg, czyli ubyło mi już trochę. Narazie zmian nie widzę, ale myślę że niedługo zauważe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Cześć dziewczyny! jak pozwolicie to dołacze do Was, bo brakuje mi motywacji i pogadania we wspólnym odchudzaniu i wspieraniu...po świętach nie moge sie ogarnąc i zrzucić kg, ale teraz ostro postanowiłam się wziąc za siebie od dziś, wczoraj miałam jeszcze rozpste a dzis waga pokazała 79 mam 170 cm i przezyłam szok i od razu się spiełam i będę walczyła, na początek 70, pózniej 65 i w finale chciałabym 60, ale pomału, bo potrafie się spiąc i zrzucić szybko a pózniej rzucam sie na jedzenie i tak w kółko...więc teraz 36 lat i postanowiłam zdrowo sie odżywiac i zawalczyc o szczupła sylwetke-jestem typem gruszki. może tyle marudzenia 😉

Co planujecie jeść? jakie sa Wasze plany?

Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna Dieta

Ja także pisałam w wątku „Nowa Ja”, ale przestałam zniechęcona tamtejszym towarzystwem i wymądrzaniem się. Autorko mam również 168 cm, zaczynałam z wagą 76 kg; teraz mam 72,5 kg. Pierwszy mój cel to odzyskanie wagi sprzed ciąży, czyli 69 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna dieta

Jakieś konkrety? Bo tutaj też zaczyna się pierdu pierdu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna29

Monika mój plan jest taki: odstawiłam słodycze, przekąski,  cukier zamieniłam na słodzik, zamieniłam białe pieczywo na ciemne, jem więcej warzyw, białka, piję dużo wody samej lub z cytryną,  zieloną herbatę i herbatki ziołowe. 

Wychodzę 2-3 razy na siłownię plenerową i spacer. Przyzwyczajam się też żeby codziennie ćwiczyć.

A twój jaki jest plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Katarzyna29 napisał:

Monika mój plan jest taki: odstawiłam słodycze, przekąski,  cukier zamieniłam na słodzik, zamieniłam białe pieczywo na ciemne, jem więcej warzyw, białka, piję dużo wody samej lub z cytryną,  zieloną herbatę i herbatki ziołowe. 

Wychodzę 2-3 razy na siłownię plenerową i spacer. Przyzwyczajam się też żeby codziennie ćwiczyć.

A twój jaki jest plan?

Monika? Cóż za adoracja jednej osoby a gdzie zakochana? Ech hipokryzja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna29

Widzę że tuż zaczyna się to samo, ale ja nie zamierzam odp na takie komentarze i wdawać się w głupie dyskusję. Wam też dziewczyny to radzę , bo inaczej nie będziemy mogły spokojnie popisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Tak to jest jak się pisze na otwartym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Trzeba nie zwracać uwagi na takie osoby i ignorować, to dadzą sobie spokój. Kasiu ja też wyrzucam słodycze,bo one mnie zgubił...dodać  więcej warzyw i białka w postaci drobiu i nabiału...muszę kawę ograniczyć, bo za dużo jej pije i wprowadzić więcej ruchu...dzisiaj zjadłam sałatkę z jajkiem, na obiadek udko bez skóry z warzywami ..

A Wy co dobrego jadlyscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavko

Cześć dziewczęta. Ja dziś zjadłem talerz ryżu (pół woreczka) z sosem i chudym mięskiem. Piję dużo wody, odstawiłem słodycze, cukier, pływam raz w tygodniu i jeźdżę na rowerze, chce zgubić z 76 do 72. Jeszcze 1 stycznia ważyłem 78. Jest ciężko ale staram się. Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna29

Ja na śniadanie bułka ziernista z drobiową wędliną i pomidorem, na obiad duszone mięso z warzywami taki gulasz i ogórek kiszony, a na kolację szykuje sałatkę z wędzonej makreli. Wypiłam jedną kawę i zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavko

ja na śniadanie, woda z cytryną, potem mała kawka bez cukru, i łyżka owsianki zagotowana z mleku + banan, garstka pestek słonecznika i suszona żurawina, gdy to przygotowuję popijając kawkę, robią małą kromkę chleba z białym serkiem, trzyma spokojnie do południa bez zakąsek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna Dieta

Kasia, ja przede wszystkim zmniejszyłam porcje i ograniczyłam słodycze. Od dawna jadam chleb razowy, teraz probuje przekonać się do razowego ryżu i makaronu. Jem ok 1200-1500 kcal. Jeśli chodzi o ruch to głównie spacery, choć zdarzyło mi się być na zumbie i pilatesie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna29

Ja też kupiłam brązowy ryż i ciemny makaron ale jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
6 godzin temu, Gość Katarzyna29 napisał:

Pisałam na początku tam ale przestało mi odpowiadać towarzystwo.

Moja historia jest taka że zawsze byłam wieksza ale nie tak jak teraz. Po dwóch ciążach przybyło jeszcze bardziej. Obecnie zajmuje się córką w domu, z mężem lubimy wieczory spędzać nie zdrowo  i takie są właśnie efekty .W tamtym roku doszłam już prawie do setki☹️ 

W tym roku obchodzę okrągłe urodziny dla mnie to nowy etap w życiu. Od września córka idzie do przedszkola, wtedy znajdę pracę. Powiedziałam sobie że ten rok będzie mój.

Obecnie ważę 91, kg, czyli ubyło mi już trochę. Narazie zmian nie widzę, ale myślę że niedługo zauważe.

Ja to samo, zaczęłam czytać tamten wątek i odechciało mi się tam pisać. 

Jaką dietę stosujesz? Jakie zasady? Jakieś ćwiczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
5 godzin temu, Gość Monika napisał:

Cześć dziewczyny! jak pozwolicie to dołacze do Was, bo brakuje mi motywacji i pogadania we wspólnym odchudzaniu i wspieraniu...po świętach nie moge sie ogarnąc i zrzucić kg, ale teraz ostro postanowiłam się wziąc za siebie od dziś, wczoraj miałam jeszcze rozpste a dzis waga pokazała 79 mam 170 cm i przezyłam szok i od razu się spiełam i będę walczyła, na początek 70, pózniej 65 i w finale chciałabym 60, ale pomału, bo potrafie się spiąc i zrzucić szybko a pózniej rzucam sie na jedzenie i tak w kółko...więc teraz 36 lat i postanowiłam zdrowo sie odżywiac i zawalczyc o szczupła sylwetke-jestem typem gruszki. może tyle marudzenia 😉

Co planujecie jeść? jakie sa Wasze plany?

Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za Nas

Witamy, zapraszamy 🙂

O to, to, mam tak samo. Bardzo żałuję że miałam już ładną wagę…no i popsułam. 

Mój plan taki: dieta 1500kcal, ćwiczenia mogę włączyć dopiero za jakiś czas bo jestem po kontuzji. Ale dieta to podstawa więc musi być ok! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
4 godziny temu, Gość Wieczna Dieta napisał:

Ja także pisałam w wątku „Nowa Ja”, ale przestałam zniechęcona tamtejszym towarzystwem i wymądrzaniem się. Autorko mam również 168 cm, zaczynałam z wagą 76 kg; teraz mam 72,5 kg. Pierwszy mój cel to odzyskanie wagi sprzed ciąży, czyli 69 kg. 

Hej 🙂

Czyli praktycznie moje wymiary. Powiedz coś więcej o diecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Monika? Cóż za adoracja jednej osoby a gdzie zakochana? Ech hipokryzja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Widać że osoby z "pamiętnika" i tu zaglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Zakochana napisał:

Widać że osoby z "pamiętnika" i tu zaglądają. 

Jakiego pamiętnika? Małej księżniczki? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacie ale żal

Ja zaglądam na wszystkie wątki o grubasach i mi was żal! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakochana masz coś ze łbem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×