Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja

Jakie kobiety podobają się mężczyznom?

Polecane posty

Gość Alicja


Chodzi mi o cechy charakteru oraz wygląd... Czy wiek gra istotną rolę? Czy babki po 30stce i 40stce mogą się podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiek nie gra aż takiej roli. Zarówno kobiety jak i mężczyźni się starzeją.  Ja spotykałem się i z młodszymi (14 lat mlodsza) i że starszymi (12 lat starsza).  Kobieta powinna być przede wszystkim kobieca z zachowania i wyglądu. Jeśli to ma to sukces murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
18 minut temu, Gość Alicja napisał:


Chodzi mi o cechy charakteru oraz wygląd... Czy wiek gra istotną rolę? Czy babki po 30stce i 40stce mogą się podobać?

Powinna być skromna. Przytakiwac facetowi nawet jeśli ma wątpliwości. Uśmiech do niego, cokolwiek mówi, nawet sprawy wydawałoby się niedorzeczne. Jeśli spełniasz te 3 warunki, jesteś na drodze do sukcesu. Musisz wyrazac swoje zdanie ale zawsze słuchać co mówi facet i tak to ubrać w słowa ze jesteście po tej samej stronie zawsze. Wtedy, nieważne jaki masz wygląd. Jesteś dla faceta kimś wyjątkowym , jesteś tą,  którą wybrał. Prsynajmniej, tak nam się wydaje że jest, znalazł drugą połówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Zadbane, szczupłe ale nie jak patyki. Charakter ciepłe, serdeczne, nie zakłamane ale trudno to wyczuć. Szczere, pogodne. Można tak pisać i pisać a każda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy że jesteś zadbana, szczupła, lubisz kobiece ubrania, nie jesteś feministka, lubisz dzieci i jesteś posłuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To proste: ładne, zgrabne, z dużym biustem, inteligentne, miłe, nieroszczeniowe, nie księżniczkowate, dobre w łóżku. W wieku 18-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Wszystkie są piękne zanim pokażą swój charakter. Wygląd jest względny, bo mi będzie się podobać dziewczę z małym cycem, jeśli mnie zaakceptuje. A jeśli wzgardzi mną dziewczę z dużym cycem, to będę miał to w pamięci, pomimo że jest ładna, twarz, figura etc. Podziela moje podejście do życia i tp. Już staje się ostrozniejszy i uważny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GPS

Eeeee pojyyyebalo was z tym" powinna przytakiwac facetowi, powinna byc poslusza"?? Co za wiesniaki co to za dramat to życzę powodzenia w szukaniu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek
2 godziny temu, Gość Alicja napisał:


Chodzi mi o cechy charakteru oraz wygląd... Czy wiek gra istotną rolę? Czy babki po 30stce i 40stce mogą się podobać?

wiek nie gra wielkiej roli ( w granicach rozsądku ), wygląd troche ważny, charakter najważniejszy.... babki po 30 i po 40 absolutnie mogą się podobać jeśli są kobiece i mają to coś w oczach i chcą razem tworzyć zgrany związek czyli potrafią brać, dawać, iść na kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×