Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Badanie piersi u ginekologa

Polecane posty

Gość Beata

Czy wasz ginekolog, jak jesteście na wizycie, bada wam piersi? Często badacie je same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Tak.

Co miesiąc po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

ja zawsze zapominam pod prysznicem i przypomina mi się jak już wytrę się ręcznikiem... Ale kupiła taką rękawicę Femiglove i na sucho można nią badać piersi. Moja mama też korzysta, bo taką rękawice się umyje i jest wielokrotnego użytku. No i w ten sposób badam często piersi, trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Moja pierwsza lekarka zawsze zaczynała wizytę od badania piersi. Inni lekarze już tacy wyrywni nie byli. Raczej ograniczali się do zachęcania do zrobienia USG piersi. Ja sama niestety ciągle zapominam o samobadaniu więc robie to raz na ruski rok jak mi się przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
Dnia 23.01.2020 o 23:41, Gość Klaudia napisał:

ja zawsze zapominam pod prysznicem i przypomina mi się jak już wytrę się ręcznikiem... Ale kupiła taką rękawicę Femiglove i na sucho można nią badać piersi. Moja mama też korzysta, bo taką rękawice się umyje i jest wielokrotnego użytku. No i w ten sposób badam często piersi, trzeba.

Ja jak poproszę lekarza gin to bada mi piersi, ale sam z siebie nie. Też mam Femiglove i badam sobie w domu dosyć regularnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×