Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Robaczkowo

KLAUDELIZA - POWROT i jej chłopak

Polecane posty

Gość Robaczkowo

Czy ktoś wie coś o tym "chłopaku" Klaudelizy? Bo jak dla mnie to jest jakiś mega fake, widziałam jakiś jego filmik na yt i uważam, że chłopak jest homoseksulany, cała jego gestykulacja, głos, sposób mówienia... Czy ta kobieta na prawdę nie widzi czegoś dziwnego w tym, że kiedyś nimi jest 10 lat różnicy, cała Polska odległości i on robi to tylko żeby było o nim trochę głośno, bo wiadomo, że łatwo udawać jak się jest w związku na odległość... co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, jest gejem. Prywatnie wszyscy to wiedzą. Klaudia nawet nie ma być czymś na zasadzie przykrywki, tylko robi sobie z niej żarty. Chłopak jest bardzo niedojrzały i wyrachowany. Dziwię się, że rodzice nic z tym nie robią. W końcu ma dopiero 17 lat, a już wcześniej z Klaudelizą narobili problemów jego matce. Klaudia wyzywała ją publicznie i nękała w pracy. A to wszystko dzieje się na oczach internautów. W dodatku chłopak ma już na koncie wyłudzenia i oszustwa. Sprzedaje towar, którego nie wysyła. Naprawdę jestem w szoku, że rodzice tak na to patrzą, a wcale nie są jakąś patologią. Jak dla mnie to nie zajedzie daleko na takim zachowaniu. Może na chwilę zdobędzie małe zainteresowanie przez to, że ośmiesza Klaudię, ale nic więcej na tym nie ugra. Smutne, że coś takiego się dzieje, bo Klaudia jest zaburzona. Ma prawie 30 lat, a wierzy w związek z dzieckiem. Dla niej miłość to pocałunek w policzek, wspólne zdjęcie i wyznania na instagramie. Szkoda, że nie słucha znajomych i nie chce iść na terapię. A ten Michał to jeszcze ją w coś wrobi. Skoro już raz ją tak ośmieszył, a w dodatku jest zdolny do kradzieży, to teraz nie spodziewam się nic lepszego. Kiedyś namówił ją do nagrywania różnych głupich "głosówek", a potem to zmanipulował, twierdząc, że ona go nimi dręczyła. Klaudia jest bardzo naiwna, że znowu dała mu się wrobić. W głowie się to nie mieści, bo to już dorosła kobieta. A ugania się za dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak, jest gejem. Prywatnie wszyscy to wiedzą. Klaudia nawet nie ma być czymś na zasadzie przykrywki, tylko robi sobie z niej żarty. Chłopak jest bardzo niedojrzały i wyrachowany. Dziwię się, że rodzice nic z tym nie robią. W końcu ma dopiero 17 lat, a już wcześniej z Klaudelizą narobili problemów jego matce. Klaudia wyzywała ją publicznie i nękała w pracy. A to wszystko dzieje się na oczach internautów. W dodatku chłopak ma już na koncie wyłudzenia i oszustwa. Sprzedaje towar, którego nie wysyła. Naprawdę jestem w szoku, że rodzice tak na to patrzą, a wcale nie są jakąś patologią. Jak dla mnie to nie zajedzie daleko na takim zachowaniu. Może na chwilę zdobędzie małe zainteresowanie przez to, że ośmiesza Klaudię, ale nic więcej na tym nie ugra. Smutne, że coś takiego się dzieje, bo Klaudia jest zaburzona. Ma prawie 30 lat, a wierzy w związek z dzieckiem. Dla niej miłość to pocałunek w policzek, wspólne zdjęcie i wyznania na instagramie. Szkoda, że nie słucha znajomych i nie chce iść na terapię. A ten Michał to jeszcze ją w coś wrobi. Skoro już raz ją tak ośmieszył, a w dodatku jest zdolny do kradzieży, to teraz nie spodziewam się nic lepszego. Kiedyś namówił ją do nagrywania różnych głupich "głosówek", a potem to zmanipulował, twierdząc, że ona go nimi dręczyła. Klaudia jest bardzo naiwna, że znowu dała mu się wrobić. W głowie się to nie mieści, bo to już dorosła kobieta. A ugania się za dzieckiem. 

Raz czy drugi ta Klaudeliza była śmieszna, ale jednak widać, że to osoba zaburzona/chora. Bardzo łatwo daje się manipulować, ma rozum dziecka. Z tej miłości pewnie pożyczy mu zaraz hajs (o ile jakiś ma) lub weźmie na siebie chwilówkę, bo jej "chłopak" będzie potrzebował kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest jeszcze możliwość, że oboje udają i robie sobie z widzów beke. Aż trudno uwierzyć że Klaudia jest na tyle naiwna by zaufać mu jeszcze raz i wybaczyć. Sama też ma sporo za uszami ale jednak to Michał ją ośmieszył i przez ten cały czas ją okłamywał więc dziwne, że ponownie  idzie w tą dziwną relacje. Swoją drogą od miesiąc albo i więcej zapowiada swój wielki powrót na yt ale jak na razie nie widać aby nagrywała filmy. Czy to była kolejna jej obietnica, ktoratjak zawsze nie spełni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Raz czy drugi ta Klaudeliza była śmieszna, ale jednak widać, że to osoba zaburzona/chora. Bardzo łatwo daje się manipulować, ma rozum dziecka. Z tej miłości pewnie pożyczy mu zaraz hajs (o ile jakiś ma) lub weźmie na siebie chwilówkę, bo jej "chłopak" będzie potrzebował kasy.

A podobno to on sfinansował jej transport do Gdańska i randke więc kase jak widać ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie najbardziej w tym Wsyztskim jest chore to, że ta dziewczyna jest zamknięta w takiej śnieżnej kuli i po prostu nie widzi niektórych rzeczy realnie, nie ma otwartego umyslu. Nie jestem osobą, która krytykuje wygląd ale nie oszukujmy się żeby być influencerka, która notabene zarabia nie na samych wyjazdach tylko na reklamach to trzeba sobą cokolwiek reprezentowac, chociaż z wygladu... dlatego zastanawia mnie Czy ona na prawdę jest na to wsyztsko tak bardzo naiwna z tym Michałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A gdzie ta cała drama? Na ig?, możecie podać namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van

Moim zdaniem jej chęć bycia sławną wynika również z lenistwa. Bo wyobrażacie sobie żeby ona pracowała np w biedrze? Przecież ona nie ma wykształcenia wyższego to możliwości dużo nie ma jeśli chodzi o prace a co za tym idzie lepsze zarobki. Nie wiem kto jej zaszczepił w głowie ten pomysl ze moze być znaną influencerką ale nie powinien tej dziewczynie takiej krzywdy robić. Jej naiwność mnie przeraża. Już nawet 5 letnie dziecko ma więcej rozumu od niej. A ten chłopak, Michał to pewni napisał jej pare razy miłe słówka a ona mu uwierzyła. Przecież ona jest tak spragniona miłości ze wystarczy ze ktoś jej napisze że się w niej zakochal a ona już sobie wyobraża Bóg wie co. Tak samo było jak twierdziła że jest zakochana w 14 latku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu

Przeraża mnie ta historia i ta dziewczyna. Ten prank że miała siostrę bliźniaczkę, lol. Czego to ona nie wymyślała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak czytam te jej insta story to widać jak bardzo infantylana jest. Zachowuje się jak nastolatka a nie jak kobieta przed 30. Zero pomyślonku lub autorefleksji. Ona takie ochłapy tam wrzuca na insta czy yt. Nie ma profesjonalizmu, nie widać pracy włożonej. Wszystko na odpie... Rdol. Brak poczucia estetyki. Chcesz coś osiągnąć to musisz ostro pracować. Trzeba by było zacząć od wizerunku. Jej brwii przerażają! Nie zna się kompletnie na modzie i stylu. Ubiera się tak, że jeszcze podkreśla swoje mankamenty urody. 

Tak czy siak ona chyba jest chora psychicznie lub może lekko upośledzona. Szkoda że jej rodzina pozwala się wystawiać na pośmiewisko. Tej dziewczynie trzeba lekarza a nie Instagram. Bardzo smutne to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu

Bez przesady. Foty wstawia dość estetyczne, jest zrobiona. Nie jest brudaską jak goooosia. Gorzej z tym co ma w środku, tu to dopiero dużo pracy, ale u terapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Foty moze tak...ale co na nich? Brak gustu w modzie i swiecenie duzym brzuchem. z taką figurą nie ubiera się króciutkich bluzek i leginsów. 

Gdzie ona jest zrobiona? 

Dla mnie bardzo zaniedbana. 

Dziewczyno zbadaj IO bo może masz skoro tluszcz zbiera ci się na brzuchu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jak czytam te jej insta story to widać jak bardzo infantylana jest. Zachowuje się jak nastolatka a nie jak kobieta przed 30. Zero pomyślonku lub autorefleksji. Ona takie ochłapy tam wrzuca na insta czy yt. Nie ma profesjonalizmu, nie widać pracy włożonej. Wszystko na odpie... Rdol. Brak poczucia estetyki. Chcesz coś osiągnąć to musisz ostro pracować. Trzeba by było zacząć od wizerunku. Jej brwii przerażają! Nie zna się kompletnie na modzie i stylu. Ubiera się tak, że jeszcze podkreśla swoje mankamenty urody. 

Tak czy siak ona chyba jest chora psychicznie lub może lekko upośledzona. Szkoda że jej rodzina pozwala się wystawiać na pośmiewisko. Tej dziewczynie trzeba lekarza a nie Instagram. Bardzo smutne to wszystko. 

Proszę o podanie nazwy  na ig:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dziewczyny, jak ja teraz znalezc na youtube? Same reuploady tylko widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znajdzie sobie instagram patonabogato jej faceta i tam jest jej insta u niego w opisie. Jej nie umiem sobie przypomnieć a nie mam akurat dojscia do insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oki juz mam jej insta kladee_ a yt to cloud.beauty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Insta: kladee_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dzieki. Juz wydawalo mi sie, ze bardziej odjechac nie moze, a jednak 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rek

Skąd wy wiecie że ten Michał jest gejem? Nie żebym nie wierzyła ale skoro wy o tym wiecie to czemu Klaudia nie ma o tym pojęcia? Czy jest tak bardzo zaślepiona 'miłością' do niego że uwierzyła ze może nawet orientacje dla niej zmienić? xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

A podobno u niego na kanale ma pojawić się film razem z Klaudią. Szczerze to mało mnie obchodzi czy naprawdę są raze czy nie, ja licze na solidną porcje śmiechu xd bo ta laska nieźle jest oderwana od rzeczywistości 8 najgorsze jest to że w ogóle nie uczy się na błędach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wy serio jesteście takie walniete, ze bierzecie to na powaznie? 😄 przecież wiadomo, ze to jej znajomy gej i tyle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przerażające jest to że Klaudia uważa go za tego jedynego po jednej randce. Co jest z nią nie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka

Klaudia jest w gruncie rzeczy pozytywna tylko strasznie zagubiona. Przypomina osobe, która chodzi z zasłoniętymi oczami ale próbuje udawać, ze widzi. Może to kwestia rodziny czy jakichs niedoborów emocjonalnych ale jestem przekonana, ze gdyby trafiła na prawdziwych przyjaciol to bardzo by się zmieniła na plus

Zmiany powinna zacząć od włosów. Ten ciemny blond czy czarny jest dużo lepszy niż zolty blond. Schudnięcie: ma figure typu jabłko.

Jesli chce się zająć moda musi się dobrze prezentować. Na grubaskach nikt się nie chce wzorować. Ma ładny uśmiech, parcie na szkło i jest interaktywna. Trochę ogłady i spełni swoje marzenie. Tylu dziwnych ludzi znalazło swoją nisze w internecie ze i dla niej jest miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarpetki
27 minut temu, Gość Sylka napisał:

Klaudia jest w gruncie rzeczy pozytywna tylko strasznie zagubiona. Przypomina osobe, która chodzi z zasłoniętymi oczami ale próbuje udawać, ze widzi. Może to kwestia rodziny czy jakichs niedoborów emocjonalnych ale jestem przekonana, ze gdyby trafiła na prawdziwych przyjaciol to bardzo by się zmieniła na plus

Zmiany powinna zacząć od włosów. Ten ciemny blond czy czarny jest dużo lepszy niż zolty blond. Schudnięcie: ma figure typu jabłko.

Jesli chce się zająć moda musi się dobrze prezentować. Na grubaskach nikt się nie chce wzorować. Ma ładny uśmiech, parcie na szkło i jest interaktywna. Trochę ogłady i spełni swoje marzenie. Tylu dziwnych ludzi znalazło swoją nisze w internecie ze i dla niej jest miejsce.

Ona nie ma przyjaciół z jednego prostego powodu : wszystko odbiera jako atak. Pamiętam jak ludzie pisali jej pod zdjęciami że ma zniszczone włosy i żeby o nie zadbała to usuwała komentarze i blokowała ludzi. Tak samo było z innymi rzeczami więc jak ona mieć przyjaciół jak we wszystkich widzi swojego wroga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej przyjaciem być to strach. Coś nie tak i zaraz wysmaruje cię gównem. Ogólnie dziwny człowiek z niej. Nie wiadomo o ki uj jej chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest teraz gruba ale twarz ma ładną. Jakby schudła to fajna babeczka była by z niej. Teraz szpeci ją duży podwójny podbródek. Zbiera jej się tłuszcz na twarzy i podgardlu. Przez co rysy twarzy i ogólnie ładna jej twarz gdzieś wyparowała. 

Potrzeba jej też dużo dużo pokory. Trzeba brać słowa innych do siebie. Wielu jej chciało pomóc a nie obrazić.

Powinna schudnąć bo to jest fakt. Ona nawet już nie umie chodzić normalnie przez tą tuszę, tylko jak jakiś goryl idzie. Co tam musi się robić ze stawami i jeszcze obtluszczenie organów wewnętrzych. Otyłość typu jabłko jest bardzo niebezpieczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się nazywa kanał tego jej chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się nazywa kanał tego jej chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Rek napisał:

Skąd wy wiecie że ten Michał jest gejem? Nie żebym nie wierzyła ale skoro wy o tym wiecie to czemu Klaudia nie ma o tym pojęcia? Czy jest tak bardzo zaślepiona 'miłością' do niego że uwierzyła ze może nawet orientacje dla niej zmienić? xDD

Bo się spotyka z facetami 🤣 No i nie ukrywa tego, że jest gejem. Jego znajomi to wiedzą. Sam też wielokrotnie to potwierdzał. On już od dawna działa w internecie, ale dużo rzeczy skasował. Co do Klaudii to nie wiem czy ona udaje czy nie chce w to wierzyć. Obie wersje są możliwe. Ale to jest dziewczyna, która pojechała do Tunezji i puściła się z pierwszym lepszym tubylcem. Opowiadając w internecie, że to miłość. Przecież mogła się czymś zarazić. A facet brzydki jak noc. Zaniedbany. To pokazuje jej desperację. Jak się umówiła w Polsce z takim Dawidem na koleżeńskie spotkanie, to go molestowała i ocierała się o niego. Musi być mocno zdesperowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Rek napisał:

Skąd wy wiecie że ten Michał jest gejem? Nie żebym nie wierzyła ale skoro wy o tym wiecie to czemu Klaudia nie ma o tym pojęcia? Czy jest tak bardzo zaślepiona 'miłością' do niego że uwierzyła ze może nawet orientacje dla niej zmienić? xDD

Bo się spotyka z facetami 🤣 No i nie ukrywa tego, że jest gejem. Jego znajomi to wiedzą. Sam też wielokrotnie to potwierdzał. On już od dawna działa w internecie, ale dużo rzeczy skasował. Co do Klaudii to nie wiem czy ona udaje czy nie chce w to wierzyć. Obie wersje są możliwe. Ale to jest dziewczyna, która pojechała do Tunezji i puściła się z pierwszym lepszym tubylcem. Opowiadając w internecie, że to miłość. Przecież mogła się czymś zarazić. A facet brzydki jak noc. Zaniedbany. To pokazuje jej desperację. Jak się umówiła w Polsce z takim Dawidem na koleżeńskie spotkanie, to go molestowała i ocierała się o niego. Musi być mocno zdesperowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×