Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Robaczkowo

KLAUDELIZA - POWROT i jej chłopak

Polecane posty

Gość Gość

Dwa de.bile., którym się wydaje, że jak zrobią z siebie id.io.tów i napiszą o nich na kafe i hyde, to zrobią wielką karierę i się dorobią. A będą tylko pośmiewiskiem jak Gawin i cała reszta. Jedyne na co mogą liczyć, to ciemna sława, ludzie się zainteresują, ale tylko, żeby zobaczyć jakim można się poniżyć dla kilku wyświetleń w internecie. Przecież Klaudia jest skończona, zawsze będzie tylko pośmiewiskiem, nie zdobędzie popularności, współprac, bo ludzie tylko się z niej śmieją. Poza tym nie żałujcie jej, ona nie jest taka ciemna jak się wydaje. Na zywo jest bardzo wyrachowana i leniwa. Wiele zrobi, żeby dostać coś za darmo. Liczy, że przez swoją głupotę w internecie, ktoś będzie sponsorował jej luksusowe życie. Najlepiej nie oglądać tego pasożyta i nie dawać mu uwagi. Wtedy sam zejdzie ze "sceny". Nie bójcie się, ona kręci tę dramę z nim. Ale idioci nawet tego nie potrafią dobrze zrobić. Zbudować napięcia i uwiarygodnić wszystko. Ale czego się spodziewać po leniwiej babie i nierozgarniętym dzieciaku. Ona jest świadoma tego co robi, uwierzcie. Liczy, że się wybije na skandalu jak Linkiewicz albo Godlewskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale widzieliście jej wczorajsze story o tej herbatce naturalna mojo? Podobno dwa lata temu ją kupiła i teraz to reklamuje bo liczy na współpracę tylko, że firma zmieniła już opakowania i trochę wygląda xD w ogóle jakas laska jej napisała że to może być przeterminowane to wzięła i usunęła. Jak dobrze ze ktoś porobił skriny. Ta baba to cyrk na kółkach 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Michał jest z Gdańska? 

Tak, z tego rejonu wywodzi się szlachecki, zamożny ród o tym nazwisku. 

Btw, widzieliście jego siostrę na insta? Był z nią ostatnio w Wawie. Taka sama lansiarka w markowych ubraniach, tyle że z maleńkim, wąziuteńkim noskiem.  Prawdopodobnie Michał miał konsultacje u tego samego chirurga.

Zepsuci ludzie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jeszcze mam malutką nadzieję że ten związek to gra z obu stron. Że razem sobie wymyślili tą szopke i udają że są razem. Bo wiemy że Klaudia jest naiwna ale nie wiedziałam, że do takiego stopnia. Typek już raz ją zranił i upokorzył i ona znowu daje się nabrać na jego słówka? A wczoraj jak wyciekły te screeny to sama go broniła, on nawet nic nie musiał pisać a ona już wydała oświadczenie, że ktoś się pod niego podszywa i że to fejk xD nie mam pojęcia jak kobieta 28 lat może być tak naiwna, zaślepiona i nie ogarnięta życiowo. I przypominam że zbliżają się walentynki więc nie wiem czy ten Michał będzie je chciał spędzić z Klaudią. Więc może szykuje się mocne zerwanie w dzień zakochanych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale prawda jest taka że oboje korzystają na tym związku. Jest szum wokół nich, ludzie gadają, mają większe wyświetlenia i lajki. Ona ma więcej subskrypcji na yt, on więcej obserwujących na insta więc biznes się kręci i oboje mają z tego zyski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzie można zobaczyć te screeny? poza grupą vogule, bo tam dostępu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi

Właśnie. Też bym zobaczyła. I ten  screen  z tą  przeterminowana  herbatka  Natural  Mojo  xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
 

Gdzie można zobaczyć te screeny? poza grupą vogule, bo tam dostępu nie mam.

Na vinted jest wątek o youtuberach i tam są też screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Znalazłam. Dzięki.

Żadnych zasad nie ma ten koleś. A koleżanki jak widać ma nie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja jeszcze mam malutką nadzieję że ten związek to gra z obu stron. Że razem sobie wymyślili tą szopke i udają że są razem. Bo wiemy że Klaudia jest naiwna ale nie wiedziałam, że do takiego stopnia. Typek już raz ją zranił i upokorzył i ona znowu daje się nabrać na jego słówka? A wczoraj jak wyciekły te screeny to sama go broniła, on nawet nic nie musiał pisać a ona już wydała oświadczenie, że ktoś się pod niego podszywa i że to fejk xD nie mam pojęcia jak kobieta 28 lat może być tak naiwna, zaślepiona i nie ogarnięta życiowo. I przypominam że zbliżają się walentynki więc nie wiem czy ten Michał będzie je chciał spędzić z Klaudią. Więc może szykuje się mocne zerwanie w dzień zakochanych? 

Ona jest zdesperowana, nikt jej nie chcę więc się chwyta tego fejkowego związku jak tonący brzytwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podajcie link do vinted. Nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najnowszy film na jej kanale o prezentach na walentynki - tragedia! Czy ta kobieta nie widzi, że zachowuje się jak niedojrzała nastolatka? Serio jakieś karteczki w kształcie serca są dobrym pomysłem na prezent? Dla kogo? Dla 12 letniej dziewczynki? Przykro się już na to patrzy jak dorosła osoba tak się kompromituje a w komentarzach pełno krytyki, zasłużonej co prawda ale jednak jest jej dużo. To naprawdę jest dziecko uwięzione w ciele dorosłego. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judasz

O czym tu pisać? Przecież ona jest poważnie zaburzona. 

Wystarczy chwilę posłuchać i popatrzeć. I ten kretyński chichot. 

Pierwsze od czego powinna zacząć to psychiatra, bo psycholog tu raczej nie da rady. 

Klodi wal do przychodni a nie kolejne konta zakladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Najnowszy film na jej kanale o prezentach na walentynki - tragedia! Czy ta kobieta nie widzi, że zachowuje się jak niedojrzała nastolatka? Serio jakieś karteczki w kształcie serca są dobrym pomysłem na prezent? Dla kogo? Dla 12 letniej dziewczynki? Przykro się już na to patrzy jak dorosła osoba tak się kompromituje a w komentarzach pełno krytyki, zasłużonej co prawda ale jednak jest jej dużo. To naprawdę jest dziecko uwięzione w ciele dorosłego. Masakra

Ona mentalnie jest 12-latką - wg mnie to po prostu wygląda jak upośledzenie w stopniu lekkim. Dziewczynki w tym wieku są właśnie takie romantyczne, łatwowierne i chwiejne emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Mnie bardziej uderzyły jej zdjęcia z młodości. Wyglądała na normalną fajną dziewczynę. Co się z nią stało przez ten czas? Fizycznie postarzała się ogromnie, a umysł jakby się zatrzymał gdzieś dawno temu. Tu naprawdę musiało wjechać jakieś nieciekawe zaburzenie. Zastanawia mnie co to jest, bo znam dwa dość podobne przypadki. I zarówno tycie, zmienione rysy twarzy, wybuchy agresji slownej - to są znamienne rzeczy.

Na jednym ze zdjęć widać mamę. Normalna, szczupła kobitka. Wygląda młodziej, niż Klaudia obecnie. A to było zaledwie 10 lat temu.

Co do tych Walentynek, to przykre, bo ewidentnie K liczy na jakąś niespodziankę, spotkanie i prezent od Patusa. Coś czuję, że się nie doczeka. Typ albo odwali jakiś chamski numer, albo (jeśli zechce dalej ciągnąć tę grę na jej uczuciach) wyśle na odczepnego jakiś brelok. No chyba że Klaudia sama tam do niego pojedzie, co jest całkiem prawdopodobne. Może i zaślepiona, zdesperowana i niemądra, ale kurcze... mimo wszystko żal dziewczyny 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mózg
 

Ona mentalnie jest 12-latką - wg mnie to po prostu wygląda jak upośledzenie w stopniu lekkim. Dziewczynki w tym wieku są właśnie takie romantyczne, łatwowierne i chwiejne emocjonalnie.

No lekki to ma na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu
 

Mnie bardziej uderzyły jej zdjęcia z młodości. Wyglądała na normalną fajną dziewczynę. Co się z nią stało przez ten czas? Fizycznie postarzała się ogromnie, a umysł jakby się zatrzymał gdzieś dawno temu. Tu naprawdę musiało wjechać jakieś nieciekawe zaburzenie. Zastanawia mnie co to jest, bo znam dwa dość podobne przypadki. I zarówno tycie, zmienione rysy twarzy, wybuchy agresji slownej - to są znamienne rzeczy.

 

A może to jakieś zaburzenia hormonalne? Hashimoto? Zespół Cushinga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hashimoto raczej nie, bo sama mam i to tak nie działa. 

Zespół Cushinga istotnie powoduje tycie w okolicach brzucha, ramion, karku i twarzy, przy względnie szczupłych nogach, więc może... Nie wiem czy i jak ta choroba działa na psychikę. 

No ale muszę przyznać, że dziewczyna kiedyś była całkiem ładna. Intelektualnie wydaje mi się, że wszystko jest ok, bo składnie i gramatycznie pisze, płynnie się wypowiada, skończyła zresztą normalne liceum. Tyle, że coś nie gra z inteligencją emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja słyszałam że nadczynność lub niedoczynność tarczycy może iść w parze z jakimś niedorozwojem umysłowym. By pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co sie stało, ze Klaudeliza jest smutna i bedzie nie dostepna??? Czyzby pato juz ja rzucil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co sie stało, ze Klaudeliza jest smutna i bedzie nie dostepna??? Czyzby pato juz ja rzucil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Co sie stało, ze Klaudeliza jest smutna i bedzie nie dostepna??? Czyzby pato juz ja rzucil?

Może jest zazdrosna o to że Michał bawi się w Warszawie a ona nie? Pewnie chciałaby z nim się spotkać ale on wolał łazić po Wawce niż do niej przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba każdy byłby smutny w jej sytuacji. Siedzi sama w domu, podczas gdy on wyjeżdża sobie na weekend i dobrze się bawi z koleżankami i siostrą. A to dopiero początek smutków. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamiii055 napisał:

Ktoś wie co się z nią dzieje? Ma insta?

Nic sie nie zmieniło. 
 

insta: Klaudikylie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×