Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak kobieta poczuje motylki do faceta i się zauroczy to zawsze ja będzie do niego ciągnęło?

Polecane posty

Gość taki obraz wasz
35 minut temu, sandrynka napisał:

Ty tak serio? Wrzućmy wszystkie do jednego worka... Przykro,że  tylko takie spotkałeś w życiu. 

Nie wątpię, że są kobiety, które postąpiłyby inaczej, ale tych mądrych jest max 1%, szczególnie w Polsce, bo za granicą ten odsetek jest wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie wątpię, że są kobiety, które postąpiłyby inaczej, ale tych mądrych jest max 1%, szczególnie w Polsce, bo za granicą ten odsetek jest wyższy.

Skąd masz wiedzę jaki odsetek jest za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie wątpię, że są kobiety, które postąpiłyby inaczej, ale tych mądrych jest max 1%, szczególnie w Polsce, bo za granicą ten odsetek jest wyższy.

To ma chúj jeszcze siedzisz w tej zapyzialej Polsce? Wypíerdalaj w podskokach tam gdzie czekają na Ciebie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Psom na karmę bym cie nie rzuciła nawet bo by zdechly na drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gos napisał:

no dokladnie, ja bylam zakochana, ale tetaz juz mimo ze mam sentyment to juz mnie odpycha, za duzo krzywdy mi sprawilo jego zachowanie, wiec czesc, nie jestem masochistka. 

Mam podobnie.. Wielka fascynacja,zauroczenie,podobieństwo dusz,podobne poczucie humoru,zabawa słowem,emocje jak z książek i filmu.. Ale po tym jak mnie potraktował raz,drugi,trzeci,czwarty..nic już nie chce.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Skąd masz wiedzę jaki odsetek jest za granicą?

Z doświadczeń z kobietami z zagranicy.

8 minut temu, Gość Gość napisał:

To ma chúj jeszcze siedzisz w tej zapyzialej Polsce? Wypíerdalaj w podskokach tam gdzie czekają na Ciebie kobiety.

Bardzo chętnie. Już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Oczywiście, że tak.

Ale co to ma do rzeczy? Gdybyście miały wybór między dwoma facetami, obaj byliby tak samo przystojni, zarabialiby tyle samo itd., tylko jeden z nich by was kochał, dbał, starał się i pokazywał, że mu zależy, a drugi miałby na was wyyebane to wybrałybyście tego drugiego.

nieprawda, serce rozne psikusy robi. ten "moj" byl biedny, mieszkal z mama i byl przystojny, ale bez przesady, ale nic nie do mnie czuje, musze sie z tym pogodzic, a ja go zawsze bede troche kochac. teraz sie stara o mnie bardzo fajny chlopak, z dobrego, bogatego domu, prowadzi wlasny biznes, nie wyglada gorzej niz tamten i jest przekochany, a ja moge mu zaoferowac jednie przyjazn, bo znowu ja do niego nic nie czuje. tak czasem bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Z doświadczeń z kobietami z zagranicy.

Bardzo chętnie. Już niedługo.

Ile tych doświadczeń? A ile w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Z doświadczeń z kobietami z zagranicy.

Bardzo chętnie. Już niedługo.

Tylko nie zapomnij oddać państwu pieniędzy za swoje studia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
11 minut temu, Onkosfera napisał:

Ile tych doświadczeń? A ile w Polsce?

Nie liczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie liczyłem.

Mhm. Bez liku😏 Taki z Ciebie ruuchacz?😳😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
17 minut temu, Onkosfera napisał:

Mhm. Bez liku😏 Taki z Ciebie ruuchacz?😳😏

Nie. Nie pisałem o kontaktach łóżkowych, bo nie chodzę do łóżka z pierwszą lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie. Nie pisałem o kontaktach łóżkowych, bo nie chodzę do łóżka z pierwszą lepszą.

Czyli żadnych konkretnych statystyk nie podasz?

Dobrze, już dobrze, zsiadam z Ciebie Obrazie Wasz. Dopóki głupio nie trzeszczysz na temat kobiet, to żal mi Cię tak dociskać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
14 minut temu, Onkosfera napisał:

Czyli żadnych konkretnych statystyk nie podasz?

Dobrze, już dobrze, zsiadam z Ciebie Obrazie Wasz. Dopóki głupio nie trzeszczysz na temat kobiet, to żal mi Cię tak dociskać😏

Tak jak pisałem, nie liczę poznawanych kobiet.

Jakaś ty litościwa, o Pani 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak jak pisałem, nie liczę poznawanych kobiet.

Jakaś ty litościwa, o Pani 😉

Taki mi się bardziej podobasz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka

Tego konkretnego w którym się zauroczylam ,nie jest w stanie zastąpić nikt  .Może się kręcić wokół mnie 10 ciu innych a ja myślę tylko o nim . Mijają tygodnie ,miesiące i nic się nie zmienia . Myślę obsesyjnie , tęsknię i cierpię . Tak jest w moim przypadku .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zrób coś z tym. To nie jest zbyt zdrowe. Takie podejście źle na cerę wpływa. A tak na poważnie, minie Ci, to tylko kwestia czasu.

Nic z tym zrobić nie mogę ,bo sytuacja trudna.Twierdzisz ,że to minie ? Mam wrażenie ,że nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie. Nie pisałem o kontaktach łóżkowych, bo nie chodzę do łóżka z pierwszą lepszą.

To na czym polegało twoje doświadczanie kobiet? Jak nie ma uczucia to tylko ślina i macanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jak ja się kiedyś skrycie zakochałam czy zauroczyłam bardziej i to w brzydalu to odtracilam nie jedną szanse u innych, bo tylko z jednym widziałam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
18 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

To na czym polegało twoje doświadczanie kobiet? Jak nie ma uczucia to tylko ślina i macanki?

Po prostu je poznawałem. I sprawiały dużo lepsze wrażenie niż Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegryw zyciowy

no wlasnie miloscia sie nie najesz dlatego jak laska nie ma kasy to ja nie bede na nia robil, bo po co mi typiara co jest tylko ze mna dla kasy a mowi o milosci, to zwykla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Po prostu je poznawałem. I sprawiały dużo lepsze wrażenie niż Polki.

niby w czym?

12 minut temu, Gość przegryw zyciowy napisał:

no wlasnie miloscia sie nie najesz dlatego jak laska nie ma kasy to ja nie bede na nia robil, bo po co mi typiara co jest tylko ze mna dla kasy a mowi o milosci, to zwykla ...

To jak laska jest biedna to musi lecieć na hajs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegryw zyciowy

no raczej bo z biedniejszym sie nie zwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Edek znowu pije od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
14 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Jak ja się kiedyś skrycie zakochałam czy zauroczyłam bardziej i to w brzydalu to odtracilam nie jedną szanse u innych, bo tylko z jednym widziałam siebie.

We mnie też kiedyś była zauroczona śliczna dziewczyna. Ja to zauważyłem i też się w niej zauroczyłem. Przez kilka miesięcy zbierałem odwagę aby z nią poważnie porozmawiać. Niestety te kilka miesięcy zwłoki spowodowało, że ona zauroczyła się już w innym. Nie zdążyłem. Szkoda, że ona nie była taka jak Ty. Ty odrzucałaś innych adoratorów w czasie gdy byłaś zauroczona w chłopaku. Ona niestety nie chciała poczekać na mnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Facet napisał:

We mnie też kiedyś była zauroczona śliczna dziewczyna. Ja to zauważyłem i też się w niej zauroczyłem. Przez kilka miesięcy zbierałem odwagę aby z nią poważnie porozmawiać. Niestety te kilka miesięcy zwłoki spowodowało, że ona zauroczyła się już w innym. Nie zdążyłem. Szkoda, że ona nie była taka jak Ty. Ty odrzucałaś innych adoratorów w czasie gdy byłaś zauroczona w chłopaku. Ona niestety nie chciała poczekać na mnie.  

Wydawało ci się że była zauroczona. Powiedziała ci to, wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
17 godzin temu, 5% o urodzie modela napisał:

niby w czym?

We wszystkim. Nie były tak roszczeniowe, nie patrzyły tak bardzo na wygląd, miały zainteresowania inne niż plotki i seriale, były bardziej pomocne i empatyczne, skromniejsze, inteligentniejsze i bardziej oczytane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fili
Dnia 23.01.2020 o 22:17, Gość Gosc napisał:

Nawet jak 10 innych będzie koło niej skakało? 

Ja jak czuje motylki w brzuchu to żygam 😜🙂  A tak na marginesie to nic nie trwa wiecznie, miłość też nie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zauroczenie jest ulotne. Pytanie czy ten mężczyzna chce by zauroczenie przerodziło się w coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
1 godzinę temu, Gość fili napisał:

Ja jak czuje motylki w brzuchu to żygam 😜🙂  A tak na marginesie to nic nie trwa wiecznie, miłość też nie 😉

Ciekawe jak latają, skąd dokąd  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×