Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieskończoność

Hey Di

Polecane posty

Gość Nieskończoność

Cześć.

Przepraszam, że nie dałam nam szansy.

I jednocześnie dziękuję Ci za to co było między nami.

Jestem przekonana, że istniała ogromna więź i być może istnieje nadal, lecz ja muszę pójść swoją drogą, w swoją stronę i zbudować własną przyszłość, sama.

Jednocześnie nie chcę byś był sam, samotny i bez kobiety.

I choć czuję lęk i żal, bo kończy się coś, co tak naprawdę nigdy się nie zaczęło i że być może nigdy już się nie spotkamy, to skoro tak to ma wyglądać, to nadszedł czas byś przestał czekać na mnie. Już czas...:( tak będzie lepiej  :)... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskończoność

Życzę Ci mądrej, zabawnej i szczerej kobiety. Na taką zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
6 minut temu, Gość Nieskończoność napisał:

Cześć.

Przepraszam, że nie dałam nam szansy.

I jednocześnie dziękuję Ci za to co było między nami.

Jestem przekonana, że istniała ogromna więź i być może istnieje nadal, lecz ja muszę pójść swoją drogą, w swoją stronę i zbudować własną przyszłość, sama.

Jednocześnie nie chcę byś był sam, samotny i bez kobiety.

I choć czuję lęk i żal, bo kończy się coś, co tak naprawdę nigdy się nie zaczęło i że być może nigdy już się nie spotkamy, to skoro tak to ma wyglądać, to nadszedł czas byś przestał czekać na mnie. Już czas...:( tak będzie lepiej  :)... 😞

Czas jest nie...skończony,więc nic się nie kończy...zmieniają się tylko początki...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
6 minut temu, Gość Nieskończoność napisał:

Cześć.

Przepraszam, że nie dałam nam szansy.

I jednocześnie dziękuję Ci za to co było między nami.

Jestem przekonana, że istniała ogromna więź i być może istnieje nadal, lecz ja muszę pójść swoją drogą, w swoją stronę i zbudować własną przyszłość, sama.

Jednocześnie nie chcę byś był sam, samotny i bez kobiety.

I choć czuję lęk i żal, bo kończy się coś, co tak naprawdę nigdy się nie zaczęło i że być może nigdy już się nie spotkamy, to skoro tak to ma wyglądać, to nadszedł czas byś przestał czekać na mnie. Już czas...:( tak będzie lepiej  :)... 😞

Czas jest nie...skończony,więc nic się nie kończy...zmieniają się tylko początki...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskończony gość
6 minut temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Czas jest nie...skończony,więc nic się nie kończy...zmieniają się tylko początki...😇

Cieszę się, że już nie cierpisz. To było okropne te ciągłe odmowy, jak miliony wbitych w serce kolców...😥 Wiem, bo czułam to samo, gdy i Ty mi odmawiałeś spotkania te kilka razy, ale... nie dziwię się i nie mam już żalu. Z resztą po co rozdrapywać rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
11 minut temu, Gość Nieskończony gość napisał:

Cieszę się, że już nie cierpisz. To było okropne te ciągłe odmowy, jak miliony wbitych w serce kolców...😥 Wiem, bo czułam to samo, gdy i Ty mi odmawiałeś spotkania te kilka razy, ale... nie dziwię się i nie mam już żalu. Z resztą po co rozdrapywać rany.

Najmocniej kocha się to co rodzi się w bólu.punkt

Czasem trzeba wypunktować się samemu...wilkiem się jest,albo nie...to nie jest kategoria prawa wyboru.

Stan rzeczy kiedy wszystko wobec przeczy...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Fraise

Trochę trudno rozszyfrować te Twoje zawoalowane rymy... bo nie można ustalić prądu, z którym płoniesz. 😅😉 Good night... and good luck.😚😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsy

Viceversa. True.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak

Tutaj moi drodzy nie da się wyjaśnić nic. Cyrk cyrk cyrk. Parę ludków zauważyłem naprawdę spierrr... Tylko hejty hejty i podszywanie sie pod kogoś by pod...ic... Fuck you hajters. Tobie również dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
6 godzin temu, Gość No tak napisał:

Tutaj moi drodzy nie da się wyjaśnić nic. Cyrk cyrk cyrk. Parę ludków zauważyłem naprawdę spierrr... Tylko hejty hejty i podszywanie sie pod kogoś by pod...ic... Fuck you hajters. Tobie również dobrej nocki.

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×