Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość35

Czemu kobiety decydują się na związek z młodszymi facetami

Polecane posty

Gość Izzy
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam męża 3 lata starszego i mi odpowiada. Ale faktycznie jak widzę faceta 40+ śliniącego się za młodą dziewczyną to żenujący widok. Ja sama jak miałam 20 parę lat to dla mnie facet po 40 to był staruch. 

A taki 30 latek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobra macie problem wiadomo że facet jak i kobieta w pewnym wieku wolą młodsze młodszych a t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Źle gadacie

Jest tyle kobiet co moją 28 lat a faceci 40 nie wmawiajcie że tak nie jest bo moja siostra takiego ma bo poprostu woli straszych a on wcale na starego dziada nie wygląda następny przygład do mojego wprowadziło się młode małżeństwo on ma 35 ona 26 lat i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Landrynka jest młodsza,  w czym problem plastusiu? 

Nie kocham stare baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja mam męża 3 lata starszego i mi odpowiada. Ale faktycznie jak widzę faceta 40+ śliniącego się za młodą dziewczyną to żenujący widok. Ja sama jak miałam 20 parę lat to dla mnie facet po 40 to był staruch. 

 ty jak bendzisz miała 40+ to zmienisz Śie w 18 stke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix

Kobiety mają fioła na punkcie wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Mr Wayne napisał:

Ja nie zauważyłem takich par

Nie można czegoś zauwarzyć jak  czegosś nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam młodszego męża o 6 lat. Zostawił mnie dla młodszej nie powiem wycierpiałam za swój błąd teraz to nie ważne wyszłam ponownie za mąż tym razem ze starszym 8 lat w tym  roku skończy 46 lat jestem szcenśliwa wiek nie ma znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpowiadając na pytanie zadane w temacie. Od jakiegoś czasu kobiety rozwijają się znacznie gorzej niż mężczyźni, są bardziej infantylne, zrobione przez system itp itd.  W wieku 30 lat osiągają poziom intelektualny jaki mężczyzna ma w wieku lat 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Odpowiadając na pytanie zadane w temacie. Od jakiegoś czasu kobiety rozwijają się znacznie gorzej niż mężczyźni, są bardziej infantylne, zrobione przez system itp itd.  W wieku 30 lat osiągają poziom intelektualny jaki mężczyzna ma w wieku lat 21.

Dokładnie dla tych kobiet co tu piszą 40 letni facet to starszy pan porażka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Ladyvalentine napisał:

Jakie fujjj,kochamy sie i wspieramy od lat.A w łóżku ciagle iskry 😉.

bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żaden normalny, zdrowy facet nie zwiąże się ze starszą od siebie kobieta. Wiążą się z takimi tylko desperaci. Ewentualnie zboczeńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Miałam młodszego męża o 6 lat. Zostawił mnie dla młodszej nie powiem wycierpiałam za swój błąd teraz to nie ważne wyszłam ponownie za mąż tym razem ze starszym 8 lat w tym  roku skończy 46 lat jestem szcenśliwa wiek nie ma znaczenia 

Pomijając poziom języka polskiego w tej wypowiedzi...najpierw stwierdzasz,  że młodszy to był błąd a potem,  że wiek nie ma znaczenia? :D

Uwielbiam czytać wypowiedzi nieukòw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie dla tych kobiet co tu piszą 40 letni facet to starszy pan porażka 

Jak mialam 20lat to 40letni facet był po prostu dla mnie za stary.  Nie stary w ogòlnym znaczeniu,  ale nie mòj target. Jesli młòdka leci na kolesia 20lat starszego to wiadomo po co :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Odpowiadając na pytanie zadane w temacie. Od jakiegoś czasu kobiety rozwijają się znacznie gorzej niż mężczyźni, są bardziej infantylne, zrobione przez system itp itd.  W wieku 30 lat osiągają poziom intelektualny jaki mężczyzna ma w wieku lat 21.

Najlepsze podsumowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Bo mogą proste i nikomu nic do tego. Jak czytam wasze wypowiedzi kto co może i powinien to śmiać mi się chce. Jesteście więźniami własnych przekonań i ograniczeń, żyjecie schematami. Tan gdzie człowiek wszystko sprowadza do matematyki imię liczy się drugi człowiek tam  nie ma szczęścia tylko życie w iluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hmm napisał:

Bo mogą proste i nikomu nic do tego. Jak czytam wasze wypowiedzi kto co może i powinien to śmiać mi się chce. Jesteście więźniami własnych przekonań i ograniczeń, żyjecie schematami. Tan gdzie człowiek wszystko sprowadza do matematyki imię liczy się drugi człowiek tam  nie ma szczęścia tylko życie w iluzji.

Może i mogą, ale móc nie znaczy mieć. Żaden facet, który nie jest zdesperowany, nie zwiążę się ze starszą od siebie kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Może i mogą, ale móc nie znaczy mieć. Żaden facet, który nie jest zdesperowany, nie zwiążę się ze starszą od siebie kobietą. 

.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Dla mnie najlepszy związek jest wtedy gdzie facet jest starszy od kobiety o 5  lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Może i mogą, ale móc nie znaczy mieć. Żaden facet, który nie jest zdesperowany, nie zwiążę się ze starszą od siebie kobietą. 

Żaden facet w sensie ty? Jak już pisz to pisz o sobie ja nie zwiąże się ze starszą kobita itp a nie wypowiadasz się za całą populację męską, nawet Papież tego nie robi. Świat pokazuje, że ludzie wiążą się ze sobą z różnicą wieku i tak kobiety są często starsze od facetów jeżeli tego nie widzisz to nie żyjesz w realnym świecie i lepiej żebyś wyszedł z tej bajki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
4 godziny temu, Gość Ona napisał:

Jak mialam 20lat to 40letni facet był po prostu dla mnie za stary.  Nie stary w ogòlnym znaczeniu,  ale nie mòj target. Jesli młòdka leci na kolesia 20lat starszego to wiadomo po co 😄

40 latek dla 20 latki to wiadomo że za stary chyba że chodzi o przelotni romans. Ale już 30 letni facet i 22 latka to spoko sam znam takie pary są szceśliwi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hmmm napisał:

Żaden facet w sensie ty? Jak już pisz to pisz o sobie ja nie zwiąże się ze starszą kobita itp a nie wypowiadasz się za całą populację męską, nawet Papież tego nie robi. Świat pokazuje, że ludzie wiążą się ze sobą z różnicą wieku i tak kobiety są często starsze od facetów jeżeli tego nie widzisz to nie żyjesz w realnym świecie i lepiej żebyś wyszedł z tej bajki ....

To że żaden normalny facet nie zwiąże się ze starszą od siebie kobietą to powszechna opinia wśród facetów, idź i zapytaj. A że niby często kobiety są starsze od facetów to brednie. Takich związków jest garstka, bo faceci nie chcą starych bab. Jeżeli tego nie widzisz to nie żyjesz w realnym świecie i lepiej żebyś wyszła z tej bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×