Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość35

Czemu kobiety decydują się na związek z młodszymi facetami

Polecane posty

Gość gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ktoś tu jest zazdrosny? Kobieta, która się zainteresował podoba się młodszemu? Zapewne z wzajemnością,  bo gdyby nie, nie byłoby problemu😃

Z dupy "wniosek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Kusy napisał:

Mój znajomy pojechał kiedyś po bandzie. Związał się z kobietą o 8 lat starszą, a miał lat 24. I nie związał się z nią tylko dla seksu .Nic z tych rzeczy. Zostali szczęśliwym małżeństwem. To była sensacja roku w naszej grupce znajomych ze szkoły ,gdyż każdy z nas miał młodszą od siebie  partnerkę.

Pewnie żadna młodsza go nie chciała, to wziął starą rurę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

No patrz, a mój przystojny mąż związał się ze mną a jestem starsza o 3 lata i jeszcze jest o mnie zazdrosny.

Desperaci tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przystojniak, ma żonę ponad 10 lat starszą i tworzą jedno z lepszych małżeństw 🙂

O Jackmanie od dawna mówi się, że jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny, przecież teraz większość aktorek, piosenkarek bierze sobie młodszego.

Ja nie mówie, że dużo młodszy, ale taki do 5 lat. Bo oni naprawdę szybciej dziadzieją i później wstyd z takim się gdzieś pokazać

Brednie. Większość ma starszych partnerów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Karola napisał:

Mnie wyrwał taki 19 latek. Myślałam że ma wincej bo ja mam 27 w końcu się do niego przekonałam mamy cudowny sex razem jest taki przystojny

na starej piczy to i młody sobie poćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ladyvalentine napisał:

Ja od swojego jestem starsza 18 lat.Jestesmy razem już ponad 10 lat.Milosc nie zna metryki 🙂

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Największym atutem kobiet jest młodość, witalność i uroda. Największym atutem facetów - dojrzałość, pozycja społeczna, dobre zarobki. Teraz odpowiedzcie sobie, dlaczego 99 procent związków to związek starszy facet - młodsza kobieta, ewentualnie rówieśnicy. Dziwaczna propaganda na kafeterii prowadzona przez jakąś niespełnioną starszą panią, że rzekomo jest coraz więcej związków gdzie kobieta jest starsza, to tylko życzeniowe kocopoły. Ze starszymi od siebie kobietami wiążą się tylko faceci, których nikt nie chce z "normalnych" dziewczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Największym atutem kobiet jest młodość, witalność i uroda. Największym atutem facetów - dojrzałość, pozycja społeczna, dobre zarobki. Teraz odpowiedzcie sobie, dlaczego 99 procent związków to związek starszy facet - młodsza kobieta, ewentualnie rówieśnicy. Dziwaczna propaganda na kafeterii prowadzona przez jakąś niespełnioną starszą panią, że rzekomo jest coraz więcej związków gdzie kobieta jest starsza, to tylko życzeniowe kocopoły. Ze starszymi od siebie kobietami wiążą się tylko faceci, których nikt nie chce z "normalnych" dziewczyn. 

znawca sie znalazł. Wiesz tyle co zjesz. Dlatego żadna cie nie chce i siedzisz na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektórzy faceci tu są tacy puści, że biedne są te kobiety które zostaną zmuszonę związać się z takimi cymbałami, którzy mówią o tylko o urodzie. A sami nie prezentują sobą nic, brzydcy, grubi w okularach bez dobrych zarobków, ale głupoty to potrafią pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

Z dupy "wniosek".

Dotknął cie ten wniosek😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Brednie. Większość ma starszych partnerów. 

Starszych, ale nie staruchów. Max 5 lat, a nie dziadów z 10 lat starszych, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

znawca sie znalazł. Wiesz tyle co zjesz. Dlatego żadna cie nie chce i siedzisz na kafeterii

Ale tak coś merytorycznie? Czy tylko stać cię na bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dotknął cie ten wniosek😊

Strasznie. Pewnie czekają mnie nieprzespane noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Niektórzy faceci tu są tacy puści, że biedne są te kobiety które zostaną zmuszonę związać się z takimi cymbałami, którzy mówią o tylko o urodzie. A sami nie prezentują sobą nic, brzydcy, grubi w okularach bez dobrych zarobków, ale głupoty to potrafią pieprzyć

Czyta się to jak wynurzenia jakiegoś przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Starszych, ale nie staruchów. Max 5 lat, a nie dziadów z 10 lat starszych, fuj

Teraz kobiety są samodzielne i nie potrzebują starych chłopów, tylko takich co im się podobają. 

Teraz stary dziad po 40 może tylko pomarzyć o kobiecie poniżej 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niektórzy faceci tu są tacy puści, że biedne są te kobiety które zostaną zmuszonę związać się z takimi cymbałami, którzy mówią o tylko o urodzie. A sami nie prezentują sobą nic, brzydcy, grubi w okularach bez dobrych zarobków, ale głupoty to potrafią pieprzyć

W tym to masz rację, ale ego to oni mają. Szkoda tylko, że w lustrze się brzydale nie widzą.

Tydzień temu podrywał mnie taki 45 lat, chociaż mam 35 lat to go spławiłam. Facet porażka, a młodsza to by od razu go wyśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
27 minut temu, Gość Gość napisał:

znawca sie znalazł. Wiesz tyle co zjesz. Dlatego żadna cie nie chce i siedzisz na kafeterii

A ty po co lukasz ...o stara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Aaa napisał:

A ty po co lukasz ...o stara 

i kultura wysoka co u niektórych małych fiutków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym to masz rację, ale ego to oni mają. Szkoda tylko, że w lustrze się brzydale nie widzą.

Tydzień temu podrywał mnie taki 45 lat, chociaż mam 35 lat to go spławiłam. Facet porażka, a młodsza to by od razu go wyśmiała

Facet po 40 zamężny jest ok, bo żona zawsze się nim zajmie, ale wolni faceci po 40 to koszmar.Brzydkie to , grube, nie zadbane.

Ty w wieku 35 lat to szukaj w przedziale 30 -40 to może jeszcze jakiegoś normalnego faceta znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giośc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym to masz rację, ale ego to oni mają. Szkoda tylko, że w lustrze się brzydale nie widzą.

Tydzień temu podrywał mnie taki 45 lat, chociaż mam 35 lat to go spławiłam. Facet porażka, a młodsza to by od razu go wyśmiała

No i to działa w obie strony my też nie chcemy starych ciotek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icik

to przeciez juz 10ki lecą na 3x starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz kobiety są samodzielne i nie potrzebują starych chłopów, tylko takich co im się podobają. 

Teraz stary dziad po 40 może tylko pomarzyć o kobiecie poniżej 35 lat.

Tak Mo myślisz że kiwniesz palcem i każdego będziesz miała chyba na jawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Facet po 40 zamężny jest ok, bo żona zawsze się nim zajmie, ale wolni faceci po 40 to koszmar.Brzydkie to , grube, nie zadbane.

Ty w wieku 35 lat to szukaj w przedziale 30 -40 to może jeszcze jakiegoś normalnego faceta znajdziesz

Jak jest ładna to znajdzie w tym przedziale ale pewnie kaszalot bo by miała męża w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Facet po 40 zamężny jest ok, bo żona zawsze się nim zajmie, ale wolni faceci po 40 to koszmar.Brzydkie to , grube, nie zadbane.

Ty w wieku 35 lat to szukaj w przedziale 30 -40 to może jeszcze jakiegoś normalnego faceta znajdziesz

Ja mam 37 lat i męża 39 lat, znamy się od 2 lat a od ok. roku jesteśmy małżeństwem.

Starszych dziewczyno nie szukaj bo po 40 wolni faceci są już dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A i nie słuchaj tych facetów z forum bo to faceci, których żadna nie chce.

My się poznaliśmy z mężem jak ja miałam 35 lat a on 37 i była to miłość od pierwszego spojrzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giść3

Moja koleżanka z pracy ma młodszego o 19lat on ma 30 stke mówiła że jak ze jak się napije to mówi do niej ty stara kur.o i i że ja zdradza wien kobitki po co wam młodszy a zresztą róbcie jak wam wygodnie żeby potem płaczu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hit
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A i nie słuchaj tych facetów z forum bo to faceci, których żadna nie chce.

My się poznaliśmy z mężem jak ja miałam 35 lat a on 37 i była to miłość od pierwszego spojrzenia 🙂

A ja mam 27 a moja ukoochana 20 w tym roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giośc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

i kultura wysoka co u niektórych małych fiutków 

A co nie jestes stara? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Giść3 napisał:

Moja koleżanka z pracy ma młodszego o 19lat on ma 30 stke mówiła że jak ze jak się napije to mówi do niej ty stara kur.o i i że ja zdradza wien kobitki po co wam młodszy a zresztą róbcie jak wam wygodnie żeby potem płaczu nie było

Tak, a świstak siedzi i zawija papierki.

Równie dobrze i starszy może zdradzać, bardzo dużo jest rozwodów. A z waszych gadek wynika, że większość związków to starszy facet i młodsza kobieta - to pewnie dlatego jest tyle rozwodów. Głupi staruch i głupia młódka się dobrali i później rozwiedli.

Ludzie powinni się dobierać w swoim wieku - + 2-4 lata i to by były normalne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×