Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPLIT

Hej😉

Polecane posty

Gość SPLIT

Wstałaś?no i jak dziś podejście do życia 🤔mam nadzieję że dziś znajdziesz to czego szukasz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasłuchana.

To możliwe? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia

Już niczego nie szukam jak będzie chciało samo się znajdzie. 

Nie szukaj szczęścia na siłę, bo tylko się rozczarujesz. Ono przyjdzie samo i gdy to zrobi, będzie chciało Ci wynagrodzić miliony sekund spędzonych na jego poszukiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Naprawdę co po niektórzy mają naj..ebane w tych głowach... świat się ...al totalnie. No no sławny jestem hahah 👏👏👏 rzygam tym 🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Przed chwilą, SPLIT napisał:

Dlaczego więc tu jesteś skoro niczego nie szukasz🤔tu nie mowa o szczęściu,tu szczęścia nie znajdziesz 😁

Przepraszam, że się wtrąciłam już nie będę. Nie napisałam, że szukam tu szczęścia. Miłości nie szukam bo w nią już nie wierzę. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej nie, bo taka kobita będzie się czuła najpiękniejsza na całej wyspie i nie będzie mieć punktu odniesienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
13 minut temu, SPLIT napisał:

Nie przepraszaj,nie masz za co😊skoro w miłość nie wierzysz,szczescia nie szukasz ,wiec czego?

Czytam, w miłości nie mam szczęścia i nie chodzi o to, że nie kocham. Mam pecha i tyle. 

 

14 minut temu, Gość gość napisał:

Raczej nie, bo taka kobita będzie się czuła najpiękniejsza na całej wyspie i nie będzie mieć punktu odniesienia. 

Nie uważam się za piękną i nie jestem samolubna. Tak potoczyło się moje życie, że ktoś zdeptał wiare. I to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
9 minut temu, SPLIT napisał:

Przykro mi to słyszeć 😒 może jest jednak szansa na odmianę ? może to tylko okres przejściowy,nie poddawaj się 😊😊

Własna ocena jest zawsze zaniżona,to ,czy jesteś czy nie jesteś piękna, zależy od oczu które na ciebie patrzą.Odpowiednie sprawią że poczujesz się wyjatkowa.😊

Odpowiednie oczy nie muszą sprawiać żeby, ktoś poczuł się wyjątkowy one powinny sprawić żeby, ktoś poczuł się kochany. Piękno zewnętrzne jest powierzchowne w końcu  przemine, a dusza zostanie ta sama. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszcze
2 godziny temu, Gość Rafał napisał:

Naprawdę co po niektórzy mają naj..ebane w tych głowach... świat się ...al totalnie. No no sławny jestem hahah 👏👏👏 rzygam tym 🤮🤮🤮

ile ty masz ników...monia monika 5................... rafał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×