Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Loko

Może mi ktoś z obecnych gimbow wyjaśnić co oznacza to wasze żałosne słówko "stulejarz" ?

Polecane posty

Gość Loko

Już zauważyłem że wiele razy jak ktoś pisze coś o kobietach w aspekcie seksualnym to zawsze pojawia się jakiś deb.il który pisze że o kur.wa jaki stulejarz itp Niech mi ktoś kumaty Wyjaśnij co to kur.wa znaczy jakieś zje.bane słowko z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd

tam jest kodeks brzydkiego smierdzacego stulejarza by obrazal innych, czyli stulejarz ma byc przedstawicielem ciemnych sil bo tworca kodeksu tak wymyslil, tworca kodeksu tez jest stulejarzem? czy on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Według ludzi tutaj to żałosne określenie oznacza walikonia w uproszczeniu zboczenca nie wyzytego, ale stulejka to ogólnie jest choroba z tego co słyszałam a ludzie podlapali i piszą na prawo i lewo bo im się inaczej kojarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gośś z problemem sexualnym lub medycznym, niemożliwość ściągnięcia napleta z grzyba,za ciasne wiązadełko,zabieg chirurgiczny najczęściej w dzieciństwie,tyle. Natomiast na forum to obraźliwe określenie tego co to niepociupcia,prawiczka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, www.f23.fora.pl napisał:

Powraca Legendarne forum! Zapraszame www.f23.fora.pl bez rejestracji bez moderacji bez cenzury! 

Tu wszystko wchodzi na główną! www.f23.fora.pl  

Tylko z tego co widzę to jakoś dziwnie tam - pusto . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×