Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Justyna

Podkład mineralny

Polecane posty

Gość Justyna

Hej dziewczyny,
Do tej pory używałam podkładu Catrice All Matt.. :)
Jednak cera pogorszyła się i zaczęło pojawiać się więcej wypryskow, chodzę na zabiegi do kosmetyczki i powiedziała mi że przy mojej cerze najlepsze będą podkłady mineralne.. i oto pytanie do was jaki najlepiej wybrać ? Tak by dobrze krył wypryski, nie robił maski (mam po zabiegu skórę przesuszona i po nałożeniu Catrice od razu było widać że podkreśla cała sucha skórę i skórki na wyprykach) ? Są też fluidy mineralne czy coś polecacie? Zawsze nakładalam fluidy Beautyblenderem i boję się że nakładając podkład mineralny tzw  z kamienia- nie fluid zrobię sobie krzywdę i narobie smug na twarzy.
Dzięki za wszystkie rady.

Napisano (edytowany)

Ja z mineralnych lubię Annabelle Minerals .A tak poza tym,to uzywam od kilku lat podkladu(kremu bb,ale kryje solidnie) skin79 intense classic balm.Moja mama ma głębokie blizny potrądzikowe i jak nigdy nie uzywala podkladu,to ten teraz kupuje regularnie ze mną.Tylko minusem jest,ze trzeba go dobrze przypudrowac,albo uzyc wlasnie na niego podkladu mineralnego lekko.Polecam przetestować te opcje.

Ten od skin79-często u polskiego dystrybutora(internet)mozna upolować go za jakieś 35 zł,bo są promocje. 😉 

Edytowano przez Loui

Ja też korzystam z Annabelle Minerals i muszę przyznać, że inne podkłady kryjące nie byly tak wydajne oraz tak dobrze maskujące jak te pomimo swojej naturalności 

A czemu nie stosujesz zadnego kremu nawilzajacego jako baze pod fluid?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się