Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Podkład mineralny

Polecane posty

Gość Justyna

Hej dziewczyny,
Do tej pory używałam podkładu Catrice All Matt.. :)
Jednak cera pogorszyła się i zaczęło pojawiać się więcej wypryskow, chodzę na zabiegi do kosmetyczki i powiedziała mi że przy mojej cerze najlepsze będą podkłady mineralne.. i oto pytanie do was jaki najlepiej wybrać ? Tak by dobrze krył wypryski, nie robił maski (mam po zabiegu skórę przesuszona i po nałożeniu Catrice od razu było widać że podkreśla cała sucha skórę i skórki na wyprykach) ? Są też fluidy mineralne czy coś polecacie? Zawsze nakładalam fluidy Beautyblenderem i boję się że nakładając podkład mineralny tzw  z kamienia- nie fluid zrobię sobie krzywdę i narobie smug na twarzy.
Dzięki za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z mineralnych lubię Annabelle Minerals .A tak poza tym,to uzywam od kilku lat podkladu(kremu bb,ale kryje solidnie) skin79 intense classic balm.Moja mama ma głębokie blizny potrądzikowe i jak nigdy nie uzywala podkladu,to ten teraz kupuje regularnie ze mną.Tylko minusem jest,ze trzeba go dobrze przypudrowac,albo uzyc wlasnie na niego podkladu mineralnego lekko.Polecam przetestować te opcje.

 

Ten od skin79-często u polskiego dystrybutora(internet)mozna upolować go za jakieś 35 zł,bo są promocje. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też korzystam z Annabelle Minerals i muszę przyznać, że inne podkłady kryjące nie byly tak wydajne oraz tak dobrze maskujące jak te pomimo swojej naturalności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie stosujesz zadnego kremu nawilzajacego jako baze pod fluid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×