Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 6tyg

Infanrix Hexa i pneumokoki - jak reagowały wasze dzieci?

Polecane posty

Gość mama 6tyg

Jak wasze dzieci przeszły szczepienie takim zestawem? Które pneumokoki wybrałyście? Czy szczepiłyście jeszcze czymś dodatkowo? Na jednej wizycie, kilku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość mama 6tyg napisał:

Jak wasze dzieci przeszły szczepienie takim zestawem? Które pneumokoki wybrałyście? Czy szczepiłyście jeszcze czymś dodatkowo? Na jednej wizycie, kilku?

Mój syn zasnął i już się nie obudził po tych szczepieniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mój syn zasnął i już się nie obudził po tych szczepieniach 

Taaa, aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A DG

Nie dawaj takiej dawki dziecku poczytaj sobie obejrzyj programy rodziców których dzieci miały ciężkie nopy lub umierały.

Ja zaszczepiłam infanrix 3 w 1,a pneumokoki dopiero po pół roku. Staram się rozdzielać szczepienia i opóźniać,im dziecko starsze tym lepiej znosi szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

6w1 na jednej wizycie. Oddzielnie za jakiś czas pneumokoki płatne. Z nieobowiązkowych przeciw ospie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Wpisz Joanna michalska na fb. Niedawno jej 4 letnia córka po tym szczepieniu (opoznionym) zrobiła się dosłownie zombiakiem. Z rezolutnej wesołej dziewczynki... Obecnie mała przebywa w szpitalu. Jej mama zdaje relacje. Dramat :(( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Taaa, aha.

Infanrix Hexa - 6w1 Fakty!

O czym nie powiedział ci lekarz?

Antyszczepionkowcy, czy ludzie myślący?

1271 stron - tak obszerny jest raport GSK (Glaxo Smith Kline), producenta szczepionki Infanrix Hexa(6w1).

Stworzony na polecenie jednego z amerykańskich sądów, podczas procesu o odszkodowanie za zgon dziecka na skutek podania szczepionki Infanrix Hexa (SIDS, nagła śmierć łóżeczkowa).

Ujawnia on niemal 40 przypadków zgonów na skutek podania tej szczepionki. Są tam opisane także przypadki padaczki poszczepiennej, autyzmu a także wielu innych powikłań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie słuchaj tych bzdur o rozdzielaniu szczepień, zafundowalabys dziecku dodatkowy stres i narazilabys na infekcje z powodu częstszych wizyt w przychodni.

Moje dziecko dostawało razem 6w1, rota i pneumokoki i ma się świetnie. Po drugiej dawce miał tylko stan podgorączkowy 37,5 przez dwie godziny następnego dnia a tak to nie działo się NIC. W uk dzieci to tego zestawu na wizycie szczepiennej dostają jeszcze meningokoki i również żyją i mają się dobrze.

Generalnie szczepionka 6w1 daje mało odczynów w przeciwieństwie do tych na NFZ.

 Co do pneumokoków warto wziąć płatna szczepionkę bo daje szersza ochronę ale jeśli kogoś ograniczają finanse to lepiej chyba zamiast tego wziąć rota albo meningokoki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
10 minut temu, Gość Mama napisał:

Wpisz Joanna michalska na fb. Niedawno jej 4 letnia córka po tym szczepieniu (opoznionym) zrobiła się dosłownie zombiakiem. Z rezolutnej wesołej dziewczynki... Obecnie mała przebywa w szpitalu. Jej mama zdaje relacje. Dramat :(( 

Błagam wszyscy już zdiagnozowali to dziecko internet a tak naprawdę nie wiadomo co mu jest. To jest bardzo nie fair wobec mamy tej dziewczynki żeby tak mieszac jej w głowie.

Wykryto też paciorkowce i podejrzewa się pandas. Ale oczywiście antyszczepy wiedzą lepiej. Nie widzieli dziecka na oczy i mają szklana kulę. Co z tego że jest pod opieką lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
4 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Błagam wszyscy już zdiagnozowali to dziecko internet a tak naprawdę nie wiadomo co mu jest. To jest bardzo nie fair wobec mamy tej dziewczynki żeby tak mieszac jej w głowie.

Wykryto też paciorkowce i podejrzewa się pandas. Ale oczywiście antyszczepy wiedzą lepiej. Nie widzieli dziecka na oczy i mają szklana kulę. Co z tego że jest pod opieką lekarzy.

Przecież lekarze potwierdzili ewidentny NOP a ty proszczepie jesteś mądrzejsza od lekarzy. Brawo. 

Chcesz mi powiedzieć że zdrowa, rezolutna 4 latka, która dzień po szczepieniu zmienia się w zombiaka to nie ofiara szczepień? Przecież to dziecko to chodzący książkowy przykład NOPU. Wszystko jest w ChPL produktu.. Dział niepożądane odczyny poszczepienne.

Mamie tej dziewczynki nikt nie namieszal w głowie. Ona sama w 1 poście od razu napisała co się wydarzyło ZARAZ PO SZCZEPIENIU 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z pneumokokami odczekalam ok miesiąca po 6w1. Szczepiłam Prevenarem 13 czyli tymi drozszymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Moja miała na jednej wizycie infanrix w jedną nóżkę, pneumokoki w drugą. Poza lekkimi zgrubieniami w miejscach podania żadnych efektów ubocznych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie pamiętam jak to było. Córka przeszła wszystkie szczepienia bezproblemowo, a ja nie nakrecalam się bzdurami z neta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
15 minut temu, Gość Mama napisał:

Przecież lekarze potwierdzili ewidentny NOP a ty proszczepie jesteś mądrzejsza od lekarzy. Brawo. 

Chcesz mi powiedzieć że zdrowa, rezolutna 4 latka, która dzień po szczepieniu zmienia się w zombiaka to nie ofiara szczepień? Przecież to dziecko to chodzący książkowy przykład NOPU. Wszystko jest w ChPL produktu.. Dział niepożądane odczyny poszczepienne.

Mamie tej dziewczynki nikt nie namieszal w głowie. Ona sama w 1 poście od razu napisała co się wydarzyło ZARAZ PO SZCZEPIENIU 

 

Nie, lekarze nie zdiagnozowali NOPu. Szpital zgłasza podejrzenie NOPu bo takie są procedury, czy to jest prawdziwy NOP zostanie zweryfikowane później. Nie da się w tak krótkim czasie stwierdzić czy to NOP bo trzeba wykluczyć wszystkie inne przyczyny takiego stanu a z tego co pisała mama lekarze mają już podejrzenie tej przyczyny.

Ja nie jestem mądrzejsza od lekarzy, nie zaprzeczam że to może być NOP ale nie diagnozuje go przez internet widząc tylko zdjęcia!! W przeciwieństwie to Was.

A co do związku czasowego to ja też byłam ostatnio z dzieckiem na szczepieniu. Po powrocie po prostu ścięło mnie z nóg, chorowałam przez tydzień. Po prostu złapałam coś w przychodni. Mojemu dziecku nic nie dolegało bo leżało zakryte w wózku. Z tym że ono było wtedy szczepione a ja nie. Gdyby sytuacja była odwrotna i dziecko zalapaloby jakies choróbsko to też byłaby wina szczepienia czy zwykły związek czasowy?

Nikt nie przeczy że zdążają się ciężkie NOPy. Ale nie diagnozujecie dzieciaka przez internet mając tylko zdjęcia i relacje biednej zdenerwowanej matki. Dziewczynka jest pod opieką lekarzy i to oni powinni zająć się diagnozą a nie tłum krzykaczy pod postami matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

To czy ktoś szczepi czy rezygnuje to inna sprawa. 

Ale jeśli juz szczepić na pneumokoki to jak najpóźniej jeśli nie wysyła się dziecka do żłobka. Tak powiedziała mi bliska koleżanka, lekarz rodzinny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Taaa, aha.

Nie życzę  nikomu żeby przechodził to co ja czekając z martwym dzieckiem na rękach na przyjazd karetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

Infanrix Hexa - 6w1 Fakty!

O czym nie powiedział ci lekarz?

Antyszczepionkowcy, czy ludzie myślący?

1271 stron - tak obszerny jest raport GSK (Glaxo Smith Kline), producenta szczepionki Infanrix Hexa(6w1).

Stworzony na polecenie jednego z amerykańskich sądów, podczas procesu o odszkodowanie za zgon dziecka na skutek podania szczepionki Infanrix Hexa (SIDS, nagła śmierć łóżeczkowa).

Ujawnia on niemal 40 przypadków zgonów na skutek podania tej szczepionki. Są tam opisane także przypadki padaczki poszczepiennej, autyzmu a także wielu innych powikłań.

 

40 zgonów na ilu pacjentów którzy otrzymali te szczepionkę  ? Na 100 pacjentów czy na 1000000000000 pacjentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

Infanrix Hexa - 6w1 Fakty!

O czym nie powiedział ci lekarz?

Antyszczepionkowcy, czy ludzie myślący?

1271 stron - tak obszerny jest raport GSK (Glaxo Smith Kline), producenta szczepionki Infanrix Hexa(6w1).

Stworzony na polecenie jednego z amerykańskich sądów, podczas procesu o odszkodowanie za zgon dziecka na skutek podania szczepionki Infanrix Hexa (SIDS, nagła śmierć łóżeczkowa).

Ujawnia on niemal 40 przypadków zgonów na skutek podania tej szczepionki. Są tam opisane także przypadki padaczki poszczepiennej, autyzmu a także wielu innych powikłań.

 

40 zgonów na ilu pacjentów którzy otrzymali te szczepionkę  ? Na 100 pacjentów czy na 1000000000000 pacjentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

40 zgonów na ilu pacjentów którzy otrzymali te szczepionkę  ? Na 100 pacjentów czy na 1000000000000 pacjentów ?

Tą szczepionką rzadko ludzie szczepią dzieci.Są powikłania,zgony-to wszystko jest zawarte w ulotce.Pomyśl sobie- malutki organizm dziecka musi obronić się przed sześcioma wirusami na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil

Odważne jesteście....z tymi szczepieniami,wam się wydaje że jak dziecko nie umrze czy nie ma gorączki zaraz po podaniu szczepionki to nie ma skutków ubocznych. Są ogromne...których nigdy nikt nie powiąże ze szczepionką np.azs,obniżenie iq,problemy z mową,brak koncentracji,wszelkie -dys,zaburzenia integracji sensorycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Mój był szczepiony hexacimą - zniósł super, pneumokoki szczepiliśmy tymi płatnymi prevenar 13 i był bardzo osłabiony po tej szczepionce, spał 4 godziny w dzień, co nigdy się nie zdarzało. Kilka dni byl osowialy, bardzo placzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Mój był szczepiony hexacimą - zniósł super, pneumokoki szczepiliśmy tymi płatnymi prevenar 13 i był bardzo osłabiony po tej szczepionce, spał 4 godziny w dzień, co nigdy się nie zdarzało. Kilka dni byl osowialy, bardzo placzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Mój był szczepiony hexacimą - zniósł super, pneumokoki szczepiliśmy tymi płatnymi prevenar 13 i był bardzo osłabiony po tej szczepionce, spał 4 godziny w dzień, co nigdy się nie zdarzało. Kilka dni byl osowialy, bardzo placzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Mój był szczepiony hexacimą - zniósł super, pneumokoki szczepiliśmy tymi płatnymi prevenar 13 i był bardzo osłabiony po tej szczepionce, spał 4 godziny w dzień, co nigdy się nie zdarzało. Kilka dni byl osowialy, bardzo placzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Mój był szczepiony hexacimą - zniósł super, pneumokoki szczepiliśmy tymi płatnymi prevenar 13 i był bardzo osłabiony po tej szczepionce, spał 4 godziny w dzień, co nigdy się nie zdarzało. Kilka dni byl osowialy, bardzo placzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Lil napisał:

Odważne jesteście....z tymi szczepieniami,wam się wydaje że jak dziecko nie umrze czy nie ma gorączki zaraz po podaniu szczepionki to nie ma skutków ubocznych. Są ogromne...których nigdy nikt nie powiąże ze szczepionką np.azs,obniżenie iq,problemy z mową,brak koncentracji,wszelkie -dys,zaburzenia integracji sensorycznej.

Jeszcze dodaj s.raczkę i muchy w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Lil napisał:

Odważne jesteście....z tymi szczepieniami,wam się wydaje że jak dziecko nie umrze czy nie ma gorączki zaraz po podaniu szczepionki to nie ma skutków ubocznych. Są ogromne...których nigdy nikt nie powiąże ze szczepionką np.azs,obniżenie iq,problemy z mową,brak koncentracji,wszelkie -dys,zaburzenia integracji sensorycznej.

Jeszcze dodaj s.raczkę i muchy w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
10 minut temu, Gość Lil napisał:

Odważne jesteście....z tymi szczepieniami,wam się wydaje że jak dziecko nie umrze czy nie ma gorączki zaraz po podaniu szczepionki to nie ma skutków ubocznych. Są ogromne...których nigdy nikt nie powiąże ze szczepionką np.azs,obniżenie iq,problemy z mową,brak koncentracji,wszelkie -dys,zaburzenia integracji sensorycznej.

Skąd te wnoski? Bo obejrzałas filmik na youtubie? Dlaczego Ty wiążesz top że szczepieniami?

Mam kuzynkę, kiedy zdiagnozowano autyzm u jej dziecka stała się wielką przeciwniczką szczepień. Drugiego dziecka już nie szczepiła wcale. Też ma autyzm.

Serio, szczepienia nie powodują całego zła tego świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×