Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 6tyg

Infanrix Hexa i pneumokoki - jak reagowały wasze dzieci?

Polecane posty

Gość Lil
16 minut temu, Gość Xxx napisał:

Skąd te wnoski? Bo obejrzałas filmik na youtubie? Dlaczego Ty wiążesz top że szczepieniami?

Mam kuzynkę, kiedy zdiagnozowano autyzm u jej dziecka stała się wielką przeciwniczką szczepień. Drugiego dziecka już nie szczepiła wcale. Też ma autyzm.

Serio, szczepienia nie powodują całego zła tego świata. 

Nie nie nie ....nie obejrzałam filmiku na Youtube.obserwuję....mój syn szczepiony w Szkocji do 1,5 roku podejmował próby komunikacji...zaniemówił całkowicie.od 1,5 roku nie szczepiony,chorowity zaczął mówić jak miał 5 lat Wow.okupiłam to wydreptanymi ścieżkami po lekarzach którzy w większości mieli mnie w D.....w tym samym czasie syn brata ciotecznego mówił...i zaniemówił stwierdzone upośledzenie, afazja.u koleżanki syn mówił  rozwijał się i przestał teraz ma 20 lat ciężka postać autyzmu,agresja,warzywo.czytam prasę medyczną przypadki,lekarzy z różnych dziedzin.trzeba myśleć A nie poddawać dzieci eksperymentom medycznym.moje 2 dziecko 2 lata i 3 miesiące nigdy nie szczepiona na nic.rozwój książkowy ,mowa super.nie oddam jej na szczepienia, owszem boję się Ale mam przed oczami mojego syna ...więc..moja córcia nie choruje wcale,nawet kataru nie miewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil

Dalej....żeby nie było że mało przykładów...koleżanka jej matka to neurolog nalegała by nie szczepić wnuczka..zaszczepiła padaczka.nastepna koleżanka,córka od razu po szczepieniu zanik funkcji życiowych.karetka.cóż połowa szczepień wypadła z kalendarza, ale i tak karzą mała szczepić Ale tylko w warunkach szpitalnych stawia się dzień wcześniej i po nocy wychodzi.na moje zapytanie po co?no bo obowiązek.jaki?chyba żeby w końcu uśmiercić to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lil napisał:

Dalej....żeby nie było że mało przykładów...koleżanka jej matka to neurolog nalegała by nie szczepić wnuczka..zaszczepiła padaczka.nastepna koleżanka,córka od razu po szczepieniu zanik funkcji życiowych.karetka.cóż połowa szczepień wypadła z kalendarza, ale i tak karzą mała szczepić Ale tylko w warunkach szpitalnych stawia się dzień wcześniej i po nocy wychodzi.na moje zapytanie po co?no bo obowiązek.jaki?chyba żeby w końcu uśmiercić to dziecko.

W jakim Ty kraju mieszkasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

W jakim Ty kraju mieszkasz...

Polska niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×