Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Teraz

Polecane posty

Gość Gość

Teraz zabrałeś się za znajomych gadzie i robisz im koło pióra! Zbyt blisko jestem z nimi, żeby nie odróżnić stylu pisania i nie zobaczyć w nim twojej obmierzłej mordy. Czym ci ten człowiek zaszkodził, że dorabiasz mu swoją gębę, tym, że pozytywnie się o mnie wyraża? Nie uda Ci się sk***synie nas skłócić, ani poróżnić. Odwal się od niego i od osoby, którą raczyłeś zgnoić ! Ani jemu, ani tej drugiej osobie do pięt gadzie, nie dorastasz. Ty wielka kupo goooowna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Źle zrobiłeś, bardzo źle! To z pewnością się nie rozpłynie bez echa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdg R

Nie wytrzymam już. Ale tu wizja. Dzięki za wycierania mną gęby nie wiem komu... tutaj nie hejtowalem jak coś... nie dobrze ze mną łeb na pół rozje... liście. Co jutro bd nie wiem. Odział zamknięty. Mykam. Nie wiem co jest.. Dzięki też. Z fartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Bdg R napisał:

Nie wytrzymam już. Ale tu wizja. Dzięki za wycierania mną gęby nie wiem komu... tutaj nie hejtowalem jak coś... nie dobrze ze mną łeb na pół rozje... liście. Co jutro bd nie wiem. Odział zamknięty. Mykam. Nie wiem co jest.. Dzięki też. Z fartem

Stary sk****synie, odezwałeś się, wiesz o co chodzi, tutaj nie, ale tam tak, tylko po co? Jaki cel w tym miałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR. S
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Teraz zabrałeś się za znajomych gadzie i robisz im koło pióra! Zbyt blisko jestem z nimi, żeby nie odróżnić stylu pisania i nie zobaczyć w nim twojej obmierzłej mordy. Czym ci ten człowiek zaszkodził, że dorabiasz mu swoją gębę, tym, że pozytywnie się o mnie wyraża? Nie uda Ci się sk***synie nas skłócić, ani poróżnić. Odwal się od niego i od osoby, którą raczyłeś zgnoić ! Ani jemu, ani tej drugiej osobie do pięt gadzie, nie dorastasz. Ty wielka kupo goooowna! 

💊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chory

Czym ja kur..wa jestem. Też zawsze sam zostawalem ze wszystkim. Raczej się przez 2 latka choroby nabawiłem. A wy co. Święci? Dzięki za pomoc w złpaniu choroby.  Chce się uwolnić już. Dobra mykam. Świecie już. Nie nie nie. Już jestem wrakiem. Dzięki też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość DR. S napisał:

💊

Weź tą tabletkę, albo nie, całe opakowanie zezryj i zniknij z mojej przestrzeni na zawsze gadzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

🥴🚑🥋🩺💊💉🍼🛌🧠🥦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację.

Czuje się jak gowno.  Dobra spier....dalam ja już z tego świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
3 minuty temu, Gość Masz rację. napisał:

Czuje się jak gowno.  Dobra spier....dalam ja już z tego świata. 

Koniarczyk ci znowu dowala?podly typ.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam racje
6 minut temu, Gość Masz rację. napisał:

Czuje się jak gowno.  Dobra spier....dalam ja już z tego świata. 

Dla mnie nie istniejesz nie ma cie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma mnie.

Znikam i i mnie nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Sylwia s napisał:

Koniarczyk ci znowu dowala?podly typ.!

Cześć! Znudziła ci się Agatka, że za Sylwię robisz teraz?

Nie wyjeżdżaj mi tutaj z koniarczyk iem suchy ku ta sie,  bo wiesz o co chodzi. Chcesz być dowcipny? Nie potrafisz, boś za cienki w uszach. Może po kryjomu w kilku na jedną, toś jest wielki gieroj, ale inaczej zero. Blokowanie postów, niewiele ci daje, udawanie głupa i zasmiecanie postów, również niewiele , a to co zrobiłeś profesorowej, to sk*****stwo, ale i dziecinada. Zwykły spik, lepiej by się zachował, niż Ty ści er wo. Jesteś zwykłym goownem, ale to już pisała i będzie powtarzać, aż się w proszek rozsypiesz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A teraz uprasza się abyście pocałowali mnie w obwisla dupe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Cześć! Znudziła ci się Agatka, że za Sylwię robisz teraz?

Nie wyjeżdżaj mi tutaj z koniarczyk iem suchy ku ta sie,  bo wiesz o co chodzi. Chcesz być dowcipny? Nie potrafisz, boś za cienki w uszach. Może po kryjomu w kilku na jedną, toś jest wielki gieroj, ale inaczej zero. Blokowanie postów, niewiele ci daje, udawanie głupa i zasmiecanie postów, również niewiele , a to co zrobiłeś profesorowej, to sk*****stwo, ale i dziecinada. Zwykły spik, lepiej by się zachował, niż Ty ści er wo. Jesteś zwykłym goownem, ale to już pisała i będzie powtarzać, aż się w proszek rozsypiesz! 

Cd/ pomijam wasze rewelacje, wklejane newsy z Australian, bo mam z tego niezły ubaw/mogliście się lepiej postarać/, ale wchodzić w cudze konta, jak do swojego domu i  zostawiać goowno, roztrząsać jak hipopotam, żeby znaczyć teren, to już inaczej tego, nazwać nie można, jak zwykłe sk*****synstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszami klaszczę

I mocno przy tym mlaszczę

Applause 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Uszami klaszczę napisał:

I mocno przy tym mlaszczę

Applause 

No i niczego innego się nie spodziewała, zatkało? Po kryjomu, podstępnie, w kilku na jedną to gieroje, wprost blokada mordy i języki gubią. Zwykłe ś c i e r w a gnijące w necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Konwersacja pijanych prostytutek.proste

Koniarczyk???

Wasze psy to wy...cienkie bolki,wasze rozporki...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siksa wytrysła
1 minutę temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Konwersacja pijanych prostytutek.proste

Koniarczyk???

Wasze psy to wy...cienkie bolki,wasze rozporki...🤣🤣🤣

Jedyną prostytutką jest twoja matka psychopatka która za długo grzebala przy rozporku twojego taty psychopaty. W małym fiacie po opiacie powstales ty psi bracie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Konwersacja pijanych prostytutek.proste

Koniarczyk???

Wasze psy to wy...cienkie bolki,wasze rozporki...🤣🤣🤣

No i co? Mam Ci brawo bić?

Prostytutki szukaj psie w swoim domu, a ode mnie won! Won od moich znajomych, won od wszystkiego co moje. Lej gadzie na swoim, mojego nie ruszaj!

Koniarczyk z Sylwia dopracuj, bo to tylko litość wywołuje, gdy się czyta wasze teksty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 minutę temu, Gość Siksa wytrysła napisał:

Jedyną prostytutką jest twoja matka psychopatka która za długo grzebala przy rozporku twojego taty psychopaty. W małym fiacie po opiacie powstales ty psi bracie. 

Tani alkochol,bo my to nie My...???

Prostytutka to prostytutka.punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharik

Szarik choruje na prostate tak jak jego tate. Po mamie prostytutce nie umie mieć mordy na kłódce a smutki zapija w wódce żubrówce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharik
2 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Tani alkochol,bo my to nie My...???

Prostytutka to prostytutka.punkt

To prawda. Matka to zawsze matka nawet prostytutka psychopatka która zwabiła do fiata twojego tatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byd

Jak Wy łeb oracie.... A te hejty mógł by spier... Z tad.  Pewnie też mam taką opinię... są jednak gorsze zje..by. Szarik do budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
3 minuty temu, Gość Byd napisał:

Jak Wy łeb oracie.... A te hejty mógł by spier... Z tad.  Pewnie też mam taką opinię... są jednak gorsze zje..by. Szarik do budy.

To tagrze mamy po tacie i jego bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślicie, że jak zas**cie temat, to nikt się nie zorientuje, o co chodź? Goowno go przykryje i po problemie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byd

Szarik wypier.... i się ze mną nie porównuj bo cie kur...wa nie znam. I się nie wpierd...alaj. tutaj prawie pewny że moja Edzia tu jest. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Cześć! Znudziła ci się Agatka, że za Sylwię robisz teraz?

Nie wyjeżdżaj mi tutaj z koniarczyk iem suchy ku ta sie,  bo wiesz o co chodzi. Chcesz być dowcipny? Nie potrafisz, boś za cienki w uszach. Może po kryjomu w kilku na jedną, toś jest wielki gieroj, ale inaczej zero. Blokowanie postów, niewiele ci daje, udawanie głupa i zasmiecanie postów, również niewiele , a to co zrobiłeś profesorowej, to sk*****stwo, ale i dziecinada. Zwykły spik, lepiej by się zachował, niż Ty ści er wo. Jesteś zwykłym goownem, ale to już pisała i będzie powtarzać, aż się w proszek rozsypiesz! 

Za nikogo nie robie ...ancu!wszedzie cie rozpoznam!!Ktorej profesorowej?czy ja o czyms nie wiem??znowu co narobiles i zwalasz na innych?tak sie sklada ze jutro mam kolokwium z pania dziekan to chetnie zapytam co ...u nawywijales!!Rafal nie zna nikigo z mojej uczelni!Nie pchaj łapska mirdzy dzwi bi ci je przytrzasna!!Dziwna sprawa jak Biegunowa twierdzila ze jest na podsluchu to twoja sprawka gnoju??Ach i jeszcze jedno!!moj maz nawet nie wie jak ta strona tutaj sie nazywa!Jestes ... jakich malo.Znam twoj wulgarny jezyk na wylot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślicie, że jak zas**cie temat, to nikt się nie zorientuje, o co chodź? Goowno go przykryje i po problemie? 

Przykryjem gunwo złotom szatom razem z twoim tatom a później przyjedzie prokurator 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
28 minut temu, Gość Sharik napisał:

Szarik choruje na prostate tak jak jego tate. Po mamie prostytutce nie umie mieć mordy na kłódce a smutki zapija w wódce żubrówce. 

No nie umie wygadal sie ,to nawet lepiej znowu cos wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×