Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felix

Podoba mi się młodsza dziewczyna

Polecane posty

Gość Felix
2 godziny temu, Gość Gość24 napisał:

Nasze drogi rozeszły się na zawsze. Ona miała do mnie żal o to że ją odrzuciłem. Rok później chodziła już za rączkę z małolatem w jej wieku. Ja również kogoś poznałem, notabene 20 latkę. Z tą 15 latką nic by nie wyszło. Ja byłem studentem i w gronie moich znajomych przeważały osoby w wieku 20+ płci obojga. Natomiast koleżanki i koledzy 15 latki byli dla mnie gówniarzami- przepraszam za wyrażenie. Nie wyobrażałem sobie przebywania w ich gronie. Ponadto ja w tamtym okresie potrzebowałem już regularnego seksu. 15 latka była na etapie przytulanek i trzymania się za rączki. Była za młoda na te sprawy. Nie miałem zamiaru być tym złym, który ją rozdziewiczył w tak młodym wieku.

A teraz masz młodszą kobietę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak miałam 17 lat  poznałam 25 latka chodziłam z nim ale on chciał odemnie jednego i dostał to co chciał  zostawił mnie po tym straciłam do chłopaków zaufanie bo był to mój pierwszy chłopak jak nichcesz tej dziewczyny tylko wykorzystać to walcz o nią powdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość24
1 godzinę temu, Gość Felix napisał:

A teraz masz młodszą kobietę? 

Moja kobieta jest młodsza ode mnie o 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 24 lata i spotykam śie tylko z młodszymi dziewczynami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Ja jak miałam 18 to spotykałam się z max 20 latkami 25 był a stary teraz mam 25 lat a preferuję młodszych mój ma 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×