Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lk123

Seks lesbiski dwóch kobiet :-)

Polecane posty

Gość lk123

Czy lubicie patrzeć na seks  szczególnie bardzo atrakcyjnych dwóch kobiet 🙂

Bardzo mnie to podnieca i nawet jestem w stanie zaakceptować to u mojej partnerki 🙂

Tylko gdzie taką partnerkę znaleźć 🙂 albo jak przekonać swoją partnerkę do seksu lesbijskiego 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttor

Mam identyczny problem. Nie mogę przekonać żony na trójkącik z dodatkową kobietą. Jesteśmy już dość długo po ślubie i w nasze pożycie zaczyna wkradać się zwyczajna rutyna, żeby nie powiedzieć wprost - NUDA. Z góry wiem co będzie, nic mnie już nie zaskakuje, zawsze jest podobnie albo dokładnie tak samo więc coraz częściej sygnalizuję żonie że o potrzebie wprowadzenia jakiegoś urozmaicenia. Z wielkimi oporami dała się namówić na kupno kilku seks-gadżetów. Wibrator, długie dildo, kajdanki obszyte różowym materiałem ale w sumie leży to niewykorzystane. Może raz czy dwa...

Wspominam jej o trójkącie a żona do mnie że nie jest lesbijką i nie wyobraża sobie aby miała lizać obcej babie ...ę. Mówię, że wpierw możemy zaprosić jakiegoś mężczyznę jeśli chce. Najpierw facet, a drugim razem kobieta. Też nie chce. Mowi, że seks z obcym chłopem to zdrada małżeństka. Tak źle i tak nie dobrze. To już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lando

Oj, ile ja bym dał za dwie panienki, nawet pojęcia nie macie. Ale nie takie zdziry wydziarane tylko prawdziwe, kulturalne, z godnością, honorem i szacunkiem dwie lesbijki przyjaciółki ... oh...  i gdyby jeszcze pozwoliły polizać siebie ... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubu

A ja lubię patrzęc na swx lesbijski faceta z kozą. Hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Dwie kobiety razem to najlepsze co może być. Mam takie koleżanki, często się spotykamy na trójkącik.

Lepsze są tylko 3 kobiety albo 4  😄

Każda kobieta powinna z zasady zapraszać koleżankę do łóżka dla swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
12 minut temu, Gość Onn napisał:

Dwie kobiety razem to najlepsze co może być. Mam takie koleżanki, często się spotykamy na trójkącik.

Lepsze są tylko 3 kobiety albo 4  😄

Każda kobieta powinna z zasady zapraszać koleżankę do łóżka dla swojego faceta.

Zgadzam się, to powinien być obowiązek każdej kobiety zapraszać dla swojego faceta koleżanki. I to różne, żeby ta jedna też się nie znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×