Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PapTomas

Porada

Polecane posty

Witam 

Mam do was wszystkich takie Pytanie/Poradę 

Odnowiłem dawny kontakt z koleżanka wpadłem na pomysł bo ma dziecko ze jej podaruje sesje zdjęciowo z dziecko na początku byłem anonimowy i z czasem się ujawniłem i przez pare tygodni fajnie się gadało pare razy się spotkałem i później się trochę kontakt urwał i się wkurzyłem o to i ona się na to fochneloa bardziej powiedziała ze straciła zainteresowanie moja osoba a ja później w ramach przeprosin dałem jej kwiaty i niby już było lepiej ale teraz już nie odzywamy się od paru tygodni i nie wiem jak to naprawić żeby było jak na początku

Wiem zawaliłem na całej lini ale się przyznałem do błedu ale poźniej powiedziała mi "że myślenie prostego faceta dać kwiatki będzie ok" tylko nie wiem czego ona teraz oczekuję 

i liczę na konkretne odpowiedzi bez takich daj sobie spokój 

Jestem ciekawy waszej opini 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę słabe zachowanie na początku, wkurzyłeś się na nią, że się kontakt urwał? Przecież sam mogłeś wyjść z inicjatywą, a nie wściekać się, że sprawa nie idzie po Twojej myśli. Nie dziwię się kobiecie, że nie chciała utrzymywać kontaktu z kimś, kto już się na początku o coś na nią wścieka. Dałeś kwiatki, ok, fajny gest, przyjęła, ale chłopie, postaraj się. Zaproś na kawę, kino, koncert, pytaj jak leci, daj kobiecie odczuć zainteresowanie i bez dramy, fochania, wściekania. Jak będzie sukcesywnie Ci odmawiać to sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zaprość ale nie wykazuje chęci ale jak ją zapytałem czy już nie chce mieć kontaktu ze mną to nić nie odpowiedziała i tez nie dała mi konkretnej odpowiedz a teraz z odpisywanie to odpisuje jak dobrze trafie w pytanie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z tą sesją sama była pod wrażeniem bo nikt nie zrobił jej takiej niespodzianki nawet jej były i sama przyznała ze dobrze to zaplanowałem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×