Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 tomili

ciekawe jak wyglada seks z lask膮 10/10.. to musi byc co艣 niczym wygranie w totka 10 baniek, nierealne dla faceta

Polecane posty

Go艣膰 tomili

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami tak膮 przewage 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

ja puscilem kupon lotto, wygram 23 miliony i ozenie sie z dziewczyna 8 na 10 i bedzie git

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Walenie

Walenie lepsze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w艂adczyni
8 minut temu, Go艣膰 tomili napisa艂:

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami tak膮 przewage 馃槥

A dlaczego chcesz 10/10 skoro sam jestes conajmniej 3/10? Analogicznie wyg艂ada艂oby tak; Ciekawe jak wygl膮da seks z facetem 10/10 to musi by膰 jak wygranie w totka,pewnie z 艂贸偶ka bym takiego nie wyci膮ga艂a :v

To nie jest smutne,to jest radosna nowina,wko艅cu to my mamy nad wami kontrol臋,nie odwrotnie. Wy dupnie rz膮dzicie i tego sa efekty. Ale to sie zmienia :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przed chwil膮, Przemyslaw91 napisa艂:

Kto ci daje na hazard kase siostra czy szwagier?

A tobie mama? Leniwcu聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jones
3 minuty temu, Go艣膰 tomili napisa艂:

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami tak膮 przewage 馃槥

a wiesz co, da sie prze偶y膰 nawet

im wi臋ksze dopasowanie tym silniejsze doznania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bez cud贸w
10 minut temu, Go艣膰 tomili napisa艂:

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami tak膮 przewage 馃槥

laski 10/10 to s膮 w 9 na 10 przypadk贸w k艂ody, wygl膮d ferrari a wydajno艣膰 trabanta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gerger
2 minuty temu, Go艣膰 bez cud贸w napisa艂:

laski 10/10 to s膮 w 9 na 10 przypadk贸w k艂ody, wygl膮d ferrari a wydajno艣膰 trabanta

nie masz o tym pojecia bo nigdy nawet 7/10 nie miales a z doswiadczenia wiem, ze te 10 10 to sa takie laski ze dochodzic w 5 sekund

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anty Bazyl
17 minut temu, Go艣膰 w艂adczyni napisa艂:

A dlaczego chcesz 10/10 skoro sam jestes conajmniej 3/10? Analogicznie wyg艂ada艂oby tak; Ciekawe jak wygl膮da seks z facetem 10/10 to musi by膰 jak wygranie w totka,pewnie z 艂贸偶ka bym takiego nie wyci膮ga艂a :v

To nie jest smutne,to jest radosna nowina,wko艅cu to my mamy nad wami kontrol臋,nie odwrotnie. Wy dupnie rz膮dzicie i tego sa efekty. Ale to sie zmienia 馃檪

Dok艂adnie.聽seks z facetem 10/10 musi by膰 nieziemski!!! marzenie!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Przemyslaw91 napisa艂:

Ruccha艂e艣 laski 10/10 xD

Chyba聽 w snach

Przemek czy podoba ci sie Greta Thunberg jako kobieta?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w艂adczyni
2 minuty temu, Go艣膰 Anty Bazyl napisa艂:

Dok艂adnie.聽seks z facetem 10/10 musi by膰 nieziemski!!! marzenie!!!

spokojnie,taki mi sie trafi艂,na szcz臋艣cie rodzice go wychowali na spoko go艣cia,mam nadziej臋 偶e takich jest wi臋cej

Wtedy tamci tamci wygin膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
5 minut temu, Przemyslaw91 napisa艂:

WE殴 BO SI臉 PORZYGAM聽馃ぎ聽NIE

TO NAWET NIE JEST KOBIETA聽 TYLKO UPO艢LEDZONE DZIECKO

Sam niedawno pisa艂e艣 ze onanizujesz sie do jej fotek xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
15 minut temu, Go艣膰 gerger napisa艂:

nie masz o tym pojecia bo nigdy nawet 7/10 nie miales a z doswiadczenia wiem, ze te 10 10 to sa takie laski ze dochodzic w 5 sekund

Jakie to s膮 10/10? Gusta s膮 r贸偶ne dla ciebie pi臋kno艣膰, dla kogo艣 pasztet.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gergre
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Jakie to s膮 10/10? Gusta s膮 r贸偶ne dla ciebie pi臋kno艣膰, dla kogo艣 pasztet.聽

nie badz smieszne, nikt nie powie ze laska 10 10 jest slaba, nie ma opcji, takie laski od razu sie rzucaja w oczy

jak ktos np mi powie ze salma hayek z filmu desperado nie jest 10 10 to go wysmieje hahahahaha

13 minut temu, Przemyslaw91 napisa艂:

Ruccha艂e艣 laski 10/10 xD

Chyba聽 w snach

jedna taka rochalem, to jest cos jakbys jhechal ferrari nad morze, zapomnij synku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Micha艂
27 minut temu, Go艣膰 bez cud贸w napisa艂:

laski 10/10 to s膮 w 9 na 10 przypadk贸w k艂ody, wygl膮d ferrari a wydajno艣膰 trabanta

Racja kiedy艣 spr贸bowa艂em kilka razy i laska ze聽wsi by艂a duuuzo lepsza ni偶 laska 10/10

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂ysy manager
13 minut temu, Go艣膰 gergre napisa艂:

nie badz smieszne, nikt nie powie ze laska 10 10 jest slaba, nie ma opcji, takie laski od razu sie rzucaja w oczy

jak ktos np mi powie ze salma hayek z filmu desperado nie jest 10 10 to go wysmieje hahahahaha

jedna taka rochalem, to jest cos jakbys jhechal ferrari nad morze, zapomnij synku

ale ty jeste pusty i prymitywny. nie dziwi臋聽si臋, 偶e przegra艂es 偶ycie i zdychasz w聽samotnosci. w艂asciwie to na nic lepszego nie zaslugujesz.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jurek

faceci to j/ebane psy, szczeg贸lne g貌wniarze poni偶ej 30stki, masakra, nic tylko by ruhali i nie wa偶ne co, biedaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
16 minut temu, Przemyslaw91 napisa艂:

Haha jasne chyba nie ma nic bardziej aseksualnego ni偶 jej mina sraj膮cego kota

No w艂a艣nie,tak jest z twoimi zdj臋ciami,te same uczucia mamy,kiedy wrzucasz zdj臋cia swojej g臋by.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Przemyslaw91 napisa艂:

Kto ci daje na hazard kase siostra czy szwagier?

Przemek to nie ja pisa艂em, tak samo rano ten jajojad 24 lata to nie ja, a ty zhejtowa艂e艣 go z ca艂膮 moc膮 nienawi艣ci kt贸ra w tobie siedzi i jeszcze masz go za mnie, a to jaki艣 inny typek on cz臋sto pisze jem jajka i potem podpisuje si臋 nickiem jajojad 24 lata, albo "jem zupe" i wtedy pisze聽 nick zupojad 24 lata itd ale to nie jestem ja, tak samo w tym temacie to nie ja pisa艂em, widzia艂em to gdzie艣 w po艂udnie gdy zajrza艂em na chwile na kafe na telefonie, wszed艂em na tw贸j nick, widzia艂em gdzie i co wypisywa艂e艣, jak zwykle w paru miejscach widzia艂e艣 mnie, teraz widze 偶e ju偶 masz nowy nick bo ten na kt贸rym rano hejtowa艂e艣 w temacie zupojada ju偶 masz zbanowany

Ty jeste艣 ju偶 tak chory z nienawi艣ci 偶e to ju偶 strach po prostu, ja sie ciebie zaczynam ba膰! Wsz臋dzie mnie widzisz, o wszystko oskar偶asz, a czym bardziej dobrze ci 偶ycz臋, czym bardziej chce ci pom贸c, czym wi臋cej si臋 za ciebie modl臋, tym ty jeszcze bardziej kipisz nienawi艣ci膮, to jest straszne Przemek... do czego w ko艅cu doprowadzi ta twoja nienawi艣膰? bo p贸ki co niszczy ona tylko samego ciebie, od 艣rodka cie niszczy, rozwala twe serce i dusze, jeste艣 coraz bardziej chory z nienawi艣ci, mnie to powiem ci szczerze przera偶a, z jednej strony przywyk艂em, bo ty zawsze taki by艂e艣, ale ostatnimi czasy to jeste艣 coraz straszniejszy i to jest co najmniej niepokoj膮ce

Wyluzuj wreszcie ch艂opie, bo naprawde mnie te hejty i tak nie ruszaj膮, ja i tak b臋d臋 dalej ci dobrze 偶yczy艂 i modli艂 si臋 za Ciebie, mi to nie szkodzi co na mnie wymy艣lasz, wygadujesz, jak mnie oczerniasz, jak mnie hejtujesz, ty sobie samemu tym szkodzisz, to ci jeszcze bardziej ryje banie i twoje poranione serce uczucia itd a poza tym kto mieczem wojuje ten od miecza ginie a wszelkie przekle艅stwa i nienawi艣膰 obr贸c膮 si臋 tylko i wy艂膮cznie przeciwko Tobie, opanuj si臋 wreszcie, prosze Cie

trzymaj si臋 Przemek, 偶ycz臋 mi艂ego wieczoru i naprawd臋 prosze Cie odpu艣膰 bo nied艂ugo ta nienawi艣膰 cie po prostu od 艣rodka rozwali

cze艣膰, ide se na jaki艣 film

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Su22

Uprawia艂em kiedy艣 seks z lask膮 9/10. 艢liczna buzia, zgrabne,szczup艂e聽cia艂o, bardzo 艂adne i zgrabne nogi w tym bardzo 艂adne stopy co cz臋sto si臋 nie zdarza.聽Prawie wszystko super.Prawie tylko dlatego, 偶e biust tylko dw贸jeczka. Gdyby by艂a tr贸jeczka da艂bym dziewczynie 10/10. Seks by艂 cudowny, ale gdyby te jej piersi by艂y o numer wi臋ksze to czu艂bym si臋 jak聽w raju.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taki obraz wasz
1 godzin臋 temu, Go艣膰 w艂adczyni napisa艂:

A dlaczego chcesz 10/10 skoro sam jestes conajmniej 3/10?

Nie szukam 10/10 ani nie jestem 3/10.

To kobiety szukaj膮 faceta du偶o atrakcyjniejszego od siebie. Kobieta 6/10 nigdy nie zwi膮偶e si臋 z facetem poni偶ej 9/10, a kobieta 4/10 wymaga min. 8/10. Facet 6/10 ma szanse co najwy偶ej u kobiety 2/10, a facet 4/10 i ni偶ej nie ma szans nawet u najwi臋kszych pasztet贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ta co dla Ciebie 10dla innego mo偶e by膰 5...nie rozumiem takiego stopniowania kobiet...jakie艣 ...stwo.Przeciez ka偶dy ma inny gust.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂ysy manager
45 minut temu, Go艣膰 taki obraz wasz napisa艂:

Nie szukam 10/10 ani nie jestem 3/10.

To kobiety szukaj膮 faceta du偶o atrakcyjniejszego od siebie. Kobieta 6/10 nigdy nie zwi膮偶e si臋 z facetem poni偶ej 9/10, a kobieta 4/10 wymaga min. 8/10. Facet 6/10 ma szanse co najwy偶ej u kobiety 2/10, a facet 4/10 i ni偶ej nie ma szans nawet u najwi臋kszych pasztet贸w.

Pasztetem to mozesz byc ty. Jestes pusty i pozbawiony kultury.聽

Wartosci膮 cz艂owieka jest nie tylko jego wygl膮d, ale i charakter, wra偶liwos膰, inteligencja.聽

skoro uwa偶asz, 偶e te 艂adne z wygl膮du聽s膮 w czymkolwiek lepsze od tzw. "pasztet贸w" to mam nadziej臋, ze zgnijesz w samotnosci.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
27 minut temu, Go艣膰 艂ysy manager napisa艂:

Pasztetem to mozesz byc ty. Jestes pusty i pozbawiony kultury.聽

Wartosci膮 cz艂owieka jest nie tylko jego wygl膮d, ale i charakter, wra偶liwos膰, inteligencja.聽

skoro uwa偶asz, 偶e te 艂adne z wygl膮du聽s膮 w czymkolwiek lepsze od tzw. "pasztet贸w" to mam nadziej臋, ze zgnijesz w samotnosci.聽

Dokladnie !! Ciekawe na ile siebie wyceniasz?Ka偶demu podoba si臋 co innego i jak ,pytam mo偶na dawa膰 takie durne noty skoro ka偶demu podoba si臋 co innego.To nie 艣mieszne nawet -to tragiczne.Myslenie jak w gimbazie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
27 minut temu, Go艣膰 艂ysy manager napisa艂:

Pasztetem to mozesz byc ty. Jestes pusty i pozbawiony kultury.聽

Wartosci膮 cz艂owieka jest nie tylko jego wygl膮d, ale i charakter, wra偶liwos膰, inteligencja.聽

skoro uwa偶asz, 偶e te 艂adne z wygl膮du聽s膮 w czymkolwiek lepsze od tzw. "pasztet贸w" to mam nadziej臋, ze zgnijesz w samotnosci.聽

Dokladnie !! Ciekawe na ile siebie wyceniasz?Ka偶demu podoba si臋 co innego i jak ,pytam mo偶na dawa膰 takie durne noty skoro ka偶demu podoba si臋 co innego.To nie 艣mieszne nawet -to tragiczne.Myslenie jak w gimbazie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taki obraz wasz
2 godziny temu, Go艣膰 艂ysy manager napisa艂:

Jestes pusty i pozbawiony kultury.

Wr臋cz przeciwnie.

2 godziny temu, Go艣膰 艂ysy manager napisa艂:

Wartosci膮 cz艂owieka jest nie tylko jego wygl膮d, ale i charakter, wra偶liwos膰, inteligencja.

I w艂a艣nie tym si臋 kieruj臋 przy szukaniu partnerki. Gdyby liczy艂 si臋 dla mnie wygl膮d, to chcia艂bym tylko 10/10, niezale偶nie od charakteru, a wol臋 inteligentn膮 i wra偶liw膮, ale mniej atrakcyjn膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Robson
11 godzin temu, Go艣膰 taki obraz wasz napisa艂:

Nie szukam 10/10 ani nie jestem 3/10.

To kobiety szukaj膮 faceta du偶o atrakcyjniejszego od siebie. Kobieta 6/10 nigdy nie zwi膮偶e si臋 z facetem poni偶ej 9/10, a kobieta 4/10 wymaga min. 8/10. Facet 6/10 ma szanse co najwy偶ej u kobiety 2/10, a facet 4/10 i ni偶ej nie ma szans nawet u najwi臋kszych pasztet贸w.

Pi臋knie opisane.. szczera prawda a go艣膰 o nicku 艂ysy Manager to Jaki艣 pajac Prawdopodobnie to w og贸le jaka艣 laska kt贸ra pisze jako facet 呕al mi ci臋 sciero

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hortensja

To 偶e 艂adna wcale nie musi by膰 jaka艣 rakieta w 艂贸偶ku - b艂臋dne聽 przekonanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艁ysy manager
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Robson napisa艂:

Pi臋knie opisane.. szczera prawda a go艣膰 o nicku 艂ysy Manager to Jaki艣 pajac Prawdopodobnie to w og贸le jaka艣 laska kt贸ra pisze jako facet 呕al mi ci臋 sciero

Ni ciebie zal cw3lu p3dale w d0pe j3bany

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pati
14 godzin temu, Go艣膰 bez cud贸w napisa艂:

laski 10/10 to s膮 w 9 na 10 przypadk贸w k艂ody, wygl膮d ferrari a wydajno艣膰 trabanta

Po co taka ma si臋 stara膰 dla 2/10? Skorzysta sobie, a jak si臋 nie spodoba, to idzie dalej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×