Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogdan

Samotne matki spotykające się z facetami i nie mówiące od razu że mają dziecko to okropne świnie

Polecane posty

Gość Michał

Ja tam nie mam problemu z matkami. Kilka razy trafiła się z nastoletnia córeczka i można było porównać hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan
8 minut temu, Gość Blondasxxl napisał:

Nie każda ukrywa że ma dziecko bo przecież jak facet się do niej wprowadzi to chyba widzi że są dzieci w domu nie ?

chyba nim się wprowadzi to troche czasu zajmie, ale panna powinna PRZED pierwszą randką powiedzieć, hej, jest taka sprawa, mam dziecko, czy to jest dla ciebie problem?.... i nie marnować swojego i faceta czasu, zamiast udawać beztroską bezdzietną singielke aby faceta rozkochać a potem wyjechać że oh, wiesz ja mam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahgaha
6 minut temu, Gość łysy manager napisał:

ale trzeba byc skonczonym deebilem, żeby się nei zorientować - luźniejsza cipa, jakies rozstępy, brak czasu i brak możliwosci spontanicznych wyjazdów. zresztą tak samo można przeswietlic w mediach spolecznosciowych. 

Hehe luźniejsza cipka. Ja jestem po cesarce. Cipka dziewicy. Nawet. Ir współżyję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy manager
7 minut temu, Gość Hahgaha napisał:

Hehe luźniejsza cipka. Ja jestem po cesarce. Cipka dziewicy. Nawet. Ir współżyję. 

no to masz bliznę po cc. to też jest zauważalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian

O kur*a, współczuję Wam ludzie postrzegania świata 😂👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość bolek napisał:

lepiej być braną za wariatke i nie marnować czasu z żonatym ( chyba że taki cel danej lalki ) i wiedzieć co jest grane, a jak żonaty to po co druga randka z takim?

Nie marnować czasu z żonatym i jednocześnie marnować wszystkie szansę na związek z wolnym, bo żaden z wariatką się nie zwiąże. To niech żony śledzą mężów, wtedy ostrzegą potencjalną kochankę, to zasr.any obowiązek żony wiedzieć gdzie jest jej chłop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjhd

Może gdy kobieta jest zdesperowana to będzie śledzić nowo poznanego faceta ale mi sie np nie chce. Nie zako...e się też od razu w kimś kogo dobrze nie poznam także ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość łysy manager napisał:

no to masz bliznę po cc. to też jest zauważalne. 

Nie mam blizny po cc. Jestem szczupła. Była tylko blada kreseczka. Teraz nie ma nic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumie

baby to egoistyczne hooje, wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×