Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLAUN96

Czy mam szanse na chlopaka?

Polecane posty

Gość Bicek
57 minut temu, Gość KLAUN96 napisał:

Do Przemek29lat: Moj wyglad: Szczupla filigranowa oczy: Szare,wlosy: krotkie ciemny blond-Naturalny kolor,naturalna twarz. Wiem ze tego tutaj Nie widac ze mam problemy z mysleniem...Na 1wszy rzut oka tego Nie widac..Dopiero np jakbys pobył ze Mna np ze 2tygodnie to bys zobaczył...(mam problemy od ukonczenia szkoly-5lat temu z praca...Z kazdej pracy Mnie wyrzucaja..po pracuje MAX 7dni i..Mnie wyrzucaja... Od pol roku Nie pracuje. Ale teraz powoli zaczynam znowu rozgladac sie za praca...Musze probowac do skutku...Nie mam orzeczenia o niepeln,renty,zasilku. Utrzymuje sie z taty pieniedzy. Przeciez musze miec swe pieniadze i z czegos zyc...)

 

No to jesteś podobna z wyglądu i masz podobne problemy egzystencjalne jak Agatka Czepek z tego forum.  To fajna dziewczyna.  Zaloguj się i może się poznajcie.:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Bicek: Spoko...:) Poznac sie zawsze mozna. Nie mam nic przeciwko Niej. Wole sie Nie logowac jakos. Ona tez ma problemy z mysleniem moze?

Czy moze jakas chorobe psychiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Gość KLAUN96 napisał:

Do Bicek: Spoko...:) Poznac sie zawsze mozna. Nie mam nic przeciwko Niej. Wole sie Nie logowac jakos. Ona tez ma problemy z mysleniem moze?

Czy moze jakas chorobe psychiczna?

No coś tam pisała. Że ma. Chyba lekkie upośledzenie.  Ale to sympatyczna osóbka przede wszystkim.  lecz chodziło mi bardziej o podobne tematy do rozmowy.

Zresztą i ja mam dużo do myślenia o swoim życiu,  samotność,  pravictwo,  monotonia i takie tam. Wiec solidaryzuje się z wami.  Nie zapowiada się bym poznał swoją drugą połówkę. 

Tutaj na forum jest sporo takich osób z problemami więc czuj się jak u siebie 😉🙂 i nie zwracaj uwagi na hejty,  tu każdy jest czasem atakowany.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Intelekt to Ty masz w normie, Dziewczyno. Ktoś Ci chyba zrobił krzywdę tą diagnozą i się nią teraz będziesz zasłaniać. Na pewno jest praca, do której się nadajesz. Wszyscy mamy problem żeby zmusić się do pracy. Ja to dopiero mam problemy "z myśleniem" (psychoza maniakalna), a pracuję i nawet nieźle zarabiam. Jeżeli postanowisz, że chcesz żyć normalnie, to prawdopodobnie będziesz żyć normalnie. Podstawa to znalezienie pracy. Jakiejkolwiek. Praca też prawie na bank rozkręci życie towarzyskie. Bez pracy nawet się nie zabieraj za szukanie chłopaka, bo masz szansę co najwyżej na kogoś z najniższej półki. Idź do psychologa, psychiatry, pomogą Ci funkcjonować efektywniej z Twoimi zaburzeniami. Do poznawania chłopaków dobry jest tinder, ale powinnaś najpierw podstawy życia ogarnąć. Praca, kursy, praca z psychologiem. Na tym się skup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Autorko🙂 Powiem szczerze, że jak piszesz to w ogóle nie widać tego twojego opóźnienia intelektualnego (jeśli takowe masz). Może w realu inaczej to wygląda, ale powiem ci jedno, jak będziesz poszukiwała znajomych, nie przyznawaj się do tego a przynajmniej nie tak od razu (musisz wyczuć sytuację)😄 Po pisaniu widzę, że jesteś ogarnięta, tylko brak ci pewnie śmiałości😃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Bicek : Ok Spoko Rozumiem. A Dlaczego Nie masz szans na poznanie swej 2giej polowki? Nie poddawaj sie...pròbuj.  Moze wiecej luzu i smiałosci...:) :-P I Dziekuje Bardzo Za Wsparcie.

Ile lat masz? Sk jestes? Pracujesz/Studiujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość KLAUN96 napisał:

Do Bicek : Ok Spoko Rozumiem. A Dlaczego Nie masz szans na poznanie swej 2giej polowki? Nie poddawaj sie...pròbuj.  Moze wiecej luzu i smiałosci...:) 😛 I Dziekuje Bardzo Za Wsparcie.

Ile lat masz? Sk jestes? Pracujesz/Studiujesz? 

Weź cwelu się nie ośmieszaj pierrddolisz sam ze sobą. Ty nie masz szans na żaden związek. Piwo dla ciebie zachlaj gębę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 godzin temu, Gość Bicek napisał:

No coś tam pisała. Że ma. Chyba lekkie upośledzenie.  Ale to sympatyczna osóbka przede wszystkim.  lecz chodziło mi bardziej o podobne tematy do rozmowy.

Zresztą i ja mam dużo do myślenia o swoim życiu,  samotność,  pravictwo,  monotonia i takie tam. Wiec solidaryzuje się z wami.  Nie zapowiada się bym poznał swoją drugą połówkę. 

Tutaj na forum jest sporo takich osób z problemami więc czuj się jak u siebie 😉🙂 i nie zwracaj uwagi na hejty,  tu każdy jest czasem atakowany.  

Aspi co ty bredzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Agatka Czepek : Kto w tych czasach chodzi 10km do pracy pieszo? Nikt...Postaraj sie Nie pisac  takich glupot. Ale to malo istotne....-/ Jesli moge wiedziec...: Jaka masz niepelnosprawnosc? I czy masz orzeczenie o niepelnosprawnosci? Jesli pracujesz(?); To Pracujesz w Normalnym Zakładzie Pracy czy w Zakladzie Pracy Chronionej? I ile lat masz?

Odpisz Koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Przemek 29l napisał:

Uważaj na Bicka to stary zboczeniec

Sam pierddooli ze sobą. Klaun to on 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Gosc Gosc: Wspolczuje Psychozy Maniakalnej. Ale niestety trza jakos zyc.. Z praca mam problem...przez prawie 6lat staran w roznych pracach po 5ciu dniach pracy pracodawcy Mnie wyrzucali z pracy...:/ W sumie masz racje... Praca a potem chlopak... Chodze do Psychologa. Do Psychiatry Nie chodze juz. Dziekuje Bardzo Za Wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Stiflera

Miałam męża z FAS. Życie z nim było jak wychowywanie bardzo małego dziecka. Ale dziecko się uczy i po kilku razach już pamięta, on nie. To była codzienna praca w kolko od nowa, syzyfowa. Ale nie odeszłam od niego z tego powodu bo go kochałam i akceptowalam w pełni (bil i zdradzał, i to byl powód). Autorko, zdecydowanie nie widać po tobie żadnych odchyłów od normy!! Dlatego nie afiszuj się z tym bo otrzymujesz łatkę, zbędnie! FAS to nic w porównaniu z chorobami psychicznymi, gdzie ludzie są agresywni, zdolni do gwałtów, itd. A jest ich dużo, dużo więcej niż tych z lekkim uposledzeniem. Skończylas z FAS szkole średnia? Wow! Nie wiem czemu więc uważasz się za gorsza i mniej ogarnieta! Niesłusznie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Gosc paris: Dziekuje Bardzo za Wsparcie :) W necie tego Nie widac...Ale w realu troche widac...(na 1wszy rzut oka tego Nie widac ale jakbys ze Mna pobyła 24h przez tydzien to bys zobaczyła na czym to polega) Mozesz sobie poczytac w necie o moich niepelnosprawnosciach...;)

Ok wezme to pod uwage :)

Do Przemek29l : Prace jakie podejmowalam w ciagu Tych 6lat: Zmywak,pomoc kuchenna,sprzatanie biur,wykładanie towaru w Biedronce, ostatnia praca jako opiekunka osob starszych (wrzesien2019r) to kobieta powiedziala zebym czegos innego poszukała...+ Nie zapłaciła Mi za te 5dni. A za dojazd trza zapłacic niestety...:/

A teraz powoli znowu zaczynam szukac pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
1 godzinę temu, Przemek 29l napisał:

Uważaj na Bicka to stary zboczeniec

Napisał koleś z zakolami pokazujący swoje gołe foty na forum,  w tym swoją  Dziurę w tyłku,  mikrofiuta,  gołe zdjęcia w lesie,  smażenie kupy na patelni.  Grożący kobietom,  że będzie je katował.  Pamiętamy.  autorko uważaj na niego,  bo to Niebezpieczny typ co potwierdza wiele osób na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Gosc Matka: Ja tez mam fas niestety i prawie ze Mna jest tak samo...Przez internet Nie widac wiadomo...Ale jakbys pobyla ze Mna przez 24h przez tydzien to bys zobaczyla moja niepelnosprawnosc... Kobiet sie Nie bije i jak sie Naprawde kocha to sie Nie zdradza...

Agatka Czepek- Tak to do Cb te pytania. Hm...NAPEWNO pracujesz w normalnej pracy a Nie w ZPCH(z orzeczeniem o niepełn.)??? I w jakiej branzy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Agatka Czepek....Jestes tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Przemek29l : No ok. A skad o tym wiesz? :) Pisala moze?

Szkoda ze Agatka Nie odpisuje na moje pytania...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Plany na jutro...: (jesli bedzie ładna pogoda) : Wyjde kolo 15;00 do galerii handlowej a w drodze powrotnej zajde do pubu sobie...:) Musze wyjsc z domu...Od 3dni praktycznie z domu Nie wychodze...Rowniez szukam pracy...:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Wiem, ze sa takie organizacje, ktore zrzeszaja osoby z niepelnosprawnoscia fizyczna i umyslowa w lekkim stopniu i organizuja im prace ich umiejetnosci i mozliwosci. Moj byly sasiad dostal tak prace, zaden hit ale zarabia i ma pieniadze. Slyszalas moze o czyms takim? 

Okropny nick sobie wybralas. W szkole nazywali cie klaunem, po co sie tak nazwalas? Zacznij myslec o sobie inaczej, pozytywnie i nie sluchaj tej .....ki macochy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka czepek
 

Agatka Czepek....Jestes tu???

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

KLAUN96 gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Gosc Gosc: Mieszkam 20km od Warszawy... A co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×