Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Giewont

Moja dziewczyna wczoraj podczas mojej aranżacji seksualnej powiedziała mi wprost, że "już jej nie pociągam", jestem załamany

Polecane posty

Gość Gość 🙄🙄🙄
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ojoj ....dzięki temu to forum funkcjonuje 😁😁😁

Wkuurwia mnie ta stękajaca piizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iria
1 godzinę temu, Gość Giewont napisał:

Nenesh nie zrozumiesz mnie bo jestes kobietą i takie coś jak samotność i celibat ciebie nie tyczy, zrozum, ze my zrobimy wszystko aby nie zostać samotnym, wy nie musicie nic robic bo i tak zawsze ktos jest obok was

Ja tam wiele lat byłam sama i zylam w celibacie, pomimo że ciągle ktoś mnie próbował wyrywać to po prostu splawialam niemal każdego. Bo mam swoją godność, swoje oczekiwania dosyć wysokie i nie będę się znizac tylko po to aby mieć seks albo tracoc czas na denne spotkania. Teraz mam super seks z faceten który mnie mega kręci i powiem tyle że warto było czekać. Wystarczy że mnie dotknie a ja już mam ochotę, z resztą on też, także się zgraliśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
3 godziny temu, Gość Giewont napisał:

Centralnie mam takiego doła, że masakra.., nie wiem co to dalej będzie. Wczoraj jak to mamy w zwyczaju spędzalismy sobie razem sobotni wieczór pijąc winko, oczywiście pozniej próbowałem ją rozpalić i chciałem się z nią pokochać, podczas gry wstępnej kiedy robiłem jej minetke i chciałem by teraz ona mnie podnieciła lodzikiem to ta mi wypaliła tekstem, że "nie weźmie go do ust bo już jej nie podniecam i że jak chce to zebym sobie juz wchodzil w jej ci.pke zrobił co potrzebuje i tyle", no ku.rwa zbaraniałem!!! doslownie zawsze podczas gry wstepnej ona robila mi lodzika, czesto sama, nie musialem nawet nic mówić, a ta mi teraz wyjechała z tym tekstem, no tak mi się głupio zrobiło, ze normalnie aż mi opadł.. , oczywiscie juz nie przepusciłem szansy i wszedłem w nią by sobie zrobic dobrze, ale caly czas mialem w glowie te jej slowa, po wszystkim praktycznie ze soba nie rozmawialismy, ona otworzyla sobie piwo, zalozyla sluchawki i pisala durne smsy z kolezanką.. 

ja pie.rdole.. ja caly czas sie staram, chodze na silownie, nowe ubrania kupuje, wlasnie by sie jej podobac, ona praktycznie nic nie robi w tym kierunku aby sie mi podobac, rzadko kiedy sie umaluje, chodzi w jakis brzydkich dresach po domu, a na silowni byla ostatni raz 2 lata temu..., ma prawie ciążowy brzuch od picia piwa i jedzenia a mimo to wszystko mam na nią ochote, slodze jej i w z yciu bym jej nie zostawil, a ona mi wyleciala z takim tesktem

jestme taki zdołowany ze masakra, nie wiem co ma dalej robic

PEWNIE NIE BYŁEŚ JEJ PIERWSZYM, ZATEM SIĘ NIE DZIW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada

Musisz więcej trzepać, wtedy nieświadomie staniesz się bardziej sexy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłechłe
5 godzin temu, Gość Giewont napisał:

Centralnie mam takiego doła, że masakra.., nie wiem co to dalej będzie. Wczoraj jak to mamy w zwyczaju spędzalismy sobie razem sobotni wieczór pijąc winko, oczywiście pozniej próbowałem ją rozpalić i chciałem się z nią pokochać, podczas gry wstępnej kiedy robiłem jej minetke i chciałem by teraz ona mnie podnieciła lodzikiem to ta mi wypaliła tekstem, że "nie weźmie go do ust bo już jej nie podniecam i że jak chce to zebym sobie juz wchodzil w jej ci.pke zrobił co potrzebuje i tyle", no ku.rwa zbaraniałem!!! doslownie zawsze podczas gry wstepnej ona robila mi lodzika, czesto sama, nie musialem nawet nic mówić, a ta mi teraz wyjechała z tym tekstem, no tak mi się głupio zrobiło, ze normalnie aż mi opadł.. , oczywiscie juz nie przepusciłem szansy i wszedłem w nią by sobie zrobic dobrze, ale caly czas mialem w glowie te jej slowa, po wszystkim praktycznie ze soba nie rozmawialismy, ona otworzyla sobie piwo, zalozyla sluchawki i pisala durne smsy z kolezanką.. 

ja pie.rdole.. ja caly czas sie staram, chodze na silownie, nowe ubrania kupuje, wlasnie by sie jej podobac, ona praktycznie nic nie robi w tym kierunku aby sie mi podobac, rzadko kiedy sie umaluje, chodzi w jakis brzydkich dresach po domu, a na silowni byla ostatni raz 2 lata temu..., ma prawie ciążowy brzuch od picia piwa i jedzenia a mimo to wszystko mam na nią ochote, slodze jej i w z yciu bym jej nie zostawil, a ona mi wyleciala z takim tesktem

jestme taki zdołowany ze masakra, nie wiem co ma dalej robic

To 1 krok do rozpadu małżeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu

Pewnie przeczytała w wątku "ŚWIERZB!!!", jak tępisz pasożyty octem na interesie i boi sie ciebie dotknąć. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu

Swoją drogą musiałeś się ostro puszczać, żeby coś takiego złapać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×