Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

00agata

Spóźniający się okres

Polecane posty

Dzień dobry, mój problem polega na spóźniających się okresie. Zazwyczaj cykl trwał od 28 dni do 31. Dziś jest 38 dzień cyklu a o okresie ani słowa. W ciąży nie jestem, stosunek zawsze z prezerwatywą i nigdy nie pękła bo sprawdzamy po wszystkim. Robiłam test ciążowy 4 dni temu i wyszedł negatywny. Nie mam żadnych innych objawów ciąży. Bolą mnie jedynie plecy i czasem zakłuje w podbrzuszu ale myśle ze to ból od macicy i jakników (bardzo delikatny niewyczuwalny praktycznie). Stresuje się bo boje się ze to jakaś choroba... co myślicie ? Miesiączkuje od ponad 4 lat. Proszę o pomoc, do ginekologa nie mogę pójść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

A ile masz lat, że nie możesz pójść do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanas

Skoro się rżneaaaś to ponosisz konsekwencje. That's all folks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka

Beta hcg teraz, a póżniej jak się tak boisz, to może dodatkowo stosuj jakiś żel plemnikobójczy podczas seksu, np. Contragel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
23 godziny temu, Gość Urszulka napisał:

Beta hcg teraz, a póżniej jak się tak boisz, to może dodatkowo stosuj jakiś żel plemnikobójczy podczas seksu, np. Contragel

Tylko co to będzie za seks, zero spontaniczności, ani tam dotknąć ani pocałować. FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

objawy masz takie jak przy torbieli jajnika, bez ginekologa się nie obejdzie 😕 to nic groźnego przy małych torbielach ale im szybciej się jej pozbędziesz tym lepiej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalli

spóźniający sie okres to nie tylko oznaka ciaży, może to być infekcja albo stres i choroba np branie antybiotyków, jeśli nie nadejdzie to idź do lekarza poza tym może zmieńcie antykoncepcję, lateks z prezerwatywy może nie jest dla ciebie, ja używam diafragme caya, nie uczula, dobrze zabezpiecza a też jest mechaniczną antykoncepcja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalli

spóźniający sie okres to nie tylko oznaka ciaży, może to być infekcja albo stres i choroba np branie antybiotyków, jeśli nie nadejdzie to idź do lekarza poza tym może zmieńcie antykoncepcję, lateks z prezerwatywy może nie jest dla ciebie, ja używam diafragme caya, nie uczula, dobrze zabezpiecza a też jest mechaniczną antykoncepcja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×