Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam.

Biznes 2020 roku!!!!

Polecane posty

Gość Adam.

Witam, Adam z tej strony. Nie będę owijał w bawełnę, wróciłem przed świętami do PL na stałe (tutaj rodzice, znajomi i w ogole Polska do mój dom) z UK, mam 31 lat i szukam pomysłu na siebie. Mam około 250 tys. zł. w gotówce i działkę o powierzchni 0,32 hektara (totalnie gola bez plota nawet, ale w miejscu z perspektywami- dzialki sprzedawane pod firmy). Mieszkam w małej miejscowości około 10 tys. mieszkanców. Działka jest oddalona odemnie o 15 km, także w małej miejscowości, ale w pobliżu jest składnica kolejowa oraz miasta o wielkości +/- 25/30 tys. mieszkańców. 

 

W UK spawałem mosty i konstrukcje, ale nie wiem czy chciałbym to dalej robić tutaj. Chce ciezko pracowac, ale moze juz nie w tak "brudnym zawodzie". 

 

Chciałbym zainwestować swoje pieniądze i otworzyć swój własny "biznesik" z szansami na dalszy wzrost. Nie oczekuje zadnych milionow na poczatek, znam troche zycia. Tylko... Brakuje mi konkretnego pomysłu. Nie oczekuje tutaj wystawionego wszystkiego jak kawa na lawe, bardziej chodzi mi o jakiś kierunek. Nie było mnie w PL kilka lat i nie mam obeznania, a nie chce wpakować pieniędzy i ich "utopić" (jasne wiem ze nie ma pewnego biznesu, 1 wypali a 5 nie).

Jestem gotów przeprowadzić się także do wiekszego miasta z moich rejonów (Wrocław/ Poznań) jeśli tam cos konkretniejszego mozna zrobić.

Myślałem także o handlu czymś, nie mam konkretnego produktu na mysli, a także o np firmie transprtowej, zaczynając np od 1-2 busow i zatrudniając kierowców a ja np szukałbym im tras itp, ale wiem ze praca spedytora nie jest latwa i po poczytaniu paru forum, odpuscilem.

 

 

Jęsli ktoś coś ma ciekawego i jest chętny pomoc, to dziekuje, jesli nie to prosze nie hejtowac, chce ciezko pracowac i mam pokore do zycia i chce po prostu jakos utrzymac siebie i swoja (mam nadzieje przyszlą) rodzine, wiem jak wyglada zycie i nie oczekuje cudow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×