Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatka czepek

Przemek zalozysz mi konto ?

Polecane posty

Gość Agatka czepek

Bo mnie zbalokowali fani kebabow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modka

I znowu zablokujemy, jeśli nadal będziesz hejtować dzielną mamusię i jej dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka czepek
12 minut temu, Gość Modka napisał:

I znowu zablokujemy, jeśli nadal będziesz hejtować dzielną mamusię i jej dzieciaczki

Widzicir ? Przeciez wy placicie na to podatki.... przejzyjcie na oczy to nie jest dzielna mamusia tylko zlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka czepek
3 minuty temu, Przemek 29l napisał:

Założę wyśle Ci na fb

Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Popełnialiście błędy tam, teraz popełniacie te same tutaj. Ja łatwo was roszyfrowac, a zwłaszcza twoje profile hakerze. Z jednej strony mniemanie o swojej ponad przeciętnej inteligencji, a z drugiej matoły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Przemek 29l napisał:

co ty pierrdolisz

Zostałeś zgłoszony na policje za pedofiIie. Masz ją na dysku, bo została do ciebie wysłana za pomocą hakerskiego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aż chce się krzyknąć, nie idźcie tą drogą. Wystawiacie się sami, jak na dłoni. Co za tepaki! Wow! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Choć teraz jest tu sporadycznie i tak widzi wszystko, niczego nie ukryjecie, miała czas na marsie przeanalizować wasz sposób myślenia i waszą taktykę. Jestescie zwykłymi pustakami. I tu i tam! Znawcy  udawania i podszywania się pod innych, specjaliści od manipulacji i robienia innych w ch*ja, a nie potrafią stworzyć, ani jednego projektu w którym, ktoś nie mógłby ich rozpoznać. Stare dziady jedną nogą w grobie, udający szczawi! Wzorujecie się na swoich dzieciach, aż takich matołów zpłodziliście? Tylko pozazdrościć latorośli! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Przemek 29l napisał:

kocham CIę Agatka Czepek

Kiedyś Eduś, Miguel, Iluminatus, ten z loczkiem oraz Sputnik kochał Anastazję, waszą ruską krasawice, ona ich też bardzo. Teraz Przemek, a smok Sylwię. Wytyka wam błędy raz po raz, a wy ciule dalej swoje, bo już nie macie innego pomysłu. Choćbyście nie wiem co pisali, widoczni jesteście jak na dłoni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×