Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

przytul mnie

Polecane posty

20 minut temu, Gość gość napisał:

Ponad trzydziestoletni bezrobotny prawiczek to wygryw?

Bo widzisz to wszystko zależy od tego czego ktoś chce. Jeżeli ktoś standardowo chce pracę i zaliczać dziewczyny to czuje się przegrywem jeśli mu się nie udaje. Leżaczek odwrotnie nie chciał pracy ani prawictwa stracić 😄

1 minutę temu, Przemek 29l napisał:

Leżaczku a nie żałujesz czasami że twoje życie tak wygląda? wiadomo ono jest tylko jedno i tak je przeżyć?

Cholernie ciężko się ustosunkować. Ja bym chciał mieszkać gdzie indziej i nadal nie musieć pracować i mieć graczkę i sobie minimalizm robić może jeszcze świat zwiedzić z ochroniarzem. Ewentualnie w miłości na Filipinach bez rtv agd. To jest w zasadzie problem brak dużo większego hajsu i odwagi.

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Cholernie ciężko się ustosunkować. Ja bym chciał mieszkać gdzie indziej i nadal nie musieć pracować i mieć graczkę i sobie minimalizm robić może jeszcze świat zwiedzić z ochroniarzem. Ewentualnie w miłości na Filipinach bez rtv agd. To jest w zasadzie problem brak dużo większego hajsu i odwagi.

🥴

Gość Gość

Zostańcie parą. Zawsze to raźniej w piwnicy we dwóch uprawiać minimalizm. 

Na pewno nie marzy mi się chodzić do pracy za 3 i mi zostanie kilka godzin wieczornych i wydawać hajs na jakieś części pcet czy ciuchy a pół ciulac ciulac. Korzystać z miasta też raczej nie lubię sam. Dziwne się czuję w sumie dla mnie to stres zamiast relaksu.

5 minut temu, Przemek 29l napisał:

Leżaczek na Filipinach jest tanio z renty się utrzymasz 

Nie mam renty ale z dywidendy może, tylko nie mam odwagi tam sam jechać i szukać kobiety, ja tam zginę z ręki łobuza jakiegoś (chociaż pewnie sobie poradzę jak zawsze).

Żeby znaleźć lezaczke z takimi samymi rzeczy to by mogło się udać. A tak to trzeba ciulac dalej... 😞

45 minut temu, Przemek 29l napisał:

Leżaczku a nie żałujesz czasami że twoje życie tak wygląda? wiadomo ono jest tylko jedno i tak je przeżyć?

No właśnie jest bardzo wygodne nie wiem czy chcę tyrac do emerytury za morze 🌊 i żyć od 1 do 1. Teraz mam bezpieczeństwo i komfort mogę nawet zbierać gry i połowę wydawać. Mogę też pojechać na wakacje i to samolotem. To taki wewnętrzny problem leżaczek coś za coś. A chciałbym zjeść ciastko i mieć ciastko i jeszcze jedno na wynos.

30 minut temu, Gość Gość napisał:

Zostańcie parą. Zawsze to raźniej w piwnicy we dwóch uprawiać minimalizm. 

Minimalizm to nie jest bieda. Każdemu gały z orbit wyjdą jak se walne remont.

To jest raczej przekierowanie takiej samej ilości pieniędzy co byś wydała na ciuchy rtv agd bibeloty i pełno gratow ozdób gadżetów zastaw stolowych w trzy sztućce i 85" telewizor fotel taki sam co ma Lewandowski i myszkę co ma grafik komputerowy. W najlepszy router wifi na świecie z wyświetlaczem czy najmocniejsze konsole do gier. Mało ale mądrze. I drogo. W sensie tyle samo.

12 minut temu, Leżaczek napisał:

Minimalizm to nie jest bieda. Każdemu gały z orbit wyjdą jak se walne remont.

Gdyby mi nie zależało na zwiększeniu portfela. Minimalizm jest zajebisty.

Minimalista idzie w skrajności sciana do zera minimum wszystko to co nie jest dla niego ważne a maksuje to co kocha. Poprawiając sobie jakość życia. Nie mając na głowie zbędnych rzeczy obowiązków. Szuka stanu w którym ma idealną ilość rzeczy ani jedej za mało ani za dużo. Tu nie chodzi żeby mieć jedną koszulkę i prac ją codziennie tylko żeby mieć 8 takich samych i prać raz w tygodniu oraz oszczędzić wodę prąd i czas w tym na szukanie co założyć dzisiaj. Tak samo nie mieć szafy za 10tys i aparatu cyfrowego za 2tys jeśli interesuje nas fotografia a nie zależy nam na tym by pokazać się innym ciągle w innym ciuchu. Sprzedajesz ciuchy i kupujesz aparat za kilkanaście tysięcy. Proste jak cholera. Oczywiście dla każdego może być coś innego. Może mieć wszystko najtańsze i zbierać milion dolarów. Każdy inaczej rozumie minimalizm. Poniżej stu rzeczy można mieć nie trzeba. Samych butów można mieć sto jak ktoś kocha buty.

Edytowano przez Leżaczek
,

Nie jestem zbyt dobrym mentorem ale mniej więcej tak to wygląda. Reszta jest w książki 📚 i YouTube.

Gość ýnfn

Sam sobie zaprzeczasz i niepotrzebnie się wymądrzasz. ty masz duzo czasu i zamiast pisac tu po nic!!! 3h dziennie wybralbys sobie ubranie w 3 sekundy dziennie. ale ty nie pracujesz wiec wcale nie musisz sie ubierac i miec 8 kompletów ubrań. Minimalista w tv mówił o 3 koszulkach. Bieda to minimalizm, bo nie stać  cie na nic.

Dywidendy to na akcjach spólek są. Odprowadzasz od tego podatek??Na polskiej giełdzie kiepsko sie zarabia. To ruletka, spekulacja. Mozesz nic nie zyskac. Kto cie nauczyl tego i skad miałes na wklad? trzeba miec duzo wiedzy i dużo forsy by sie w to bawic i nie tyle zarabiac co nie tracic w czasie.

Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

won z mojego tematu hejterzy Leżaczka

Żryj gumę i turlaj dropsa Greto.

Gość gość

won z mojego tematu hejterzy Leżaczka

właśnie, gru🙂 

Gość gość

gru🙃

tygrys dzis nadzwyczaj rozochocony, nie poczuł zimy w kolo?:classic_dry:

11 minut temu, Gość gość napisał:

tygrys dzis nadzwyczaj rozochocony, nie poczuł zimy w kolo?:classic_dry:

co to za zima, chłodniejszy październik :classic_wink:

a przynajmniej ja to tak czuję, może przez poczucie, że astronomicznie powinny być już mega mrozy, a może za mało wychodzę, a może za dużo brykam, więc mi ciepło

Edytowano przez brokentiger87

Gość gość
10 minut temu, brokentiger87 napisał:

co to za zima, chłodniejszy październik :classic_wink:

a przynajmniej ja to tak czuję, może przez poczucie, że astronomicznie powinny być już mega mrozy, a może za mało wychodzę, a może za dużo brykam, więc mi ciepło

nom, a na początek lutego odwilż 😄 będzie można pobrykać🙂 

Gość hra

co wasze wywody wam dają? tracicie na to młodość i zdrowie! tylko na tyle was intelektualnie stać?! jak małpy albo i gorzej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować