Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hilli

Facet zaprosil mnie "na film" wiec poszlam i...

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

bo okazałaś sie szmaciurą która tylko po to przyszła, nie każdy lubi łatwe. Każdy za to lubi czuć ze panna mu ulega bo taki jest super

Bredzisz ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciał poczuć to co każdy samiec. Że tylko przed nim nogi rozkłada bo taki jest zayebisty i tak na nią działa. Proste jak sranie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bredzisz ziom.

nie sądzę, to że ty byś i kota wyłomotał jakby przechodził, to nie znaczy ze to standard. A swoja droga autorka to jakaś głupia, ze tak przeżywa , ze nie poczuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
3 minuty temu, Gość gość napisał:

to prawda, chiał być zwycięzcą, anie żę panna już z rozłozonymi nogami przyszła

Przecież my już ze sobą spaliśmy wcześniej więc jakim miał być zwycięzcą, gdy ponownie się z nim miałam przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie bracia na forum poradzili mu udawać niedostępnego zebys bardziej zapragnela wziąć mu w pape. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość hilli napisał:

Przecież my już ze sobą spaliśmy wcześniej więc jakim miał być zwycięzcą, gdy ponownie się z nim miałam przespać...

tłumaczą ci wyżej głupia, zepsułaś zabawę, bo nie wyszło mu że tak na ciebie działa ze mu ulegasz, tylko przyszłaś od razu z myślą ze sie rozłożysz przed nim. A przy okazji nie zrobiłaś tego w wersji- tak jestem napalona ze o niczym innym nie myślałąm kiedy do ciebie szłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
28 minut temu, Gość gość napisał:

tłumaczą ci wyżej głupia, zepsułaś zabawę, bo nie wyszło mu że tak na ciebie działa ze mu ulegasz, tylko przyszłaś od razu z myślą ze sie rozłożysz przed nim. A przy okazji nie zrobiłaś tego w wersji- tak jestem napalona ze o niczym innym nie myślałąm kiedy do ciebie szłam

Aha no to się sytuacja rozwiązała - mówi się trudno i płynie się dalej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Widocznie bracia na forum poradzili mu udawać niedostępnego zebys bardziej zapragnela wziąć mu w pape. 

Zaufaj mi, że gość nie ma pojęcia o tym gównianym forum, a niedostępnego nie zgrywał wcale, bo to on za mną latał jak zdesperowany pies 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość gość napisał:

bo okazałaś sie szmaciurą która tylko po to przyszła, nie każdy lubi łatwe. Każdy za to lubi czuć ze panna mu ulega bo taki jest super

nie pie rdol cipciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość gość napisał:

tłumaczą ci wyżej głupia, zepsułaś zabawę, bo nie wyszło mu że tak na ciebie działa ze mu ulegasz, tylko przyszłaś od razu z myślą ze sie rozłożysz przed nim. A przy okazji nie zrobiłaś tego w wersji- tak jestem napalona ze o niczym innym nie myślałąm kiedy do ciebie szłam

to koleś musi być nieźle zakompleksioną mameją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
15 minut temu, Gość Gość napisał:

to koleś musi być nieźle zakompleksioną mameją

Co opinia to inna 😂 Nie wazne zreszta i tak koles nie jest dla mnie miloscia zycia tylko raczej czasoumilaczem. Ps. Niektorych panow tutaj prosze o uswiadomienie sobie ze kobiety takze lubia seks i nie czyni ich to latwymi ...mi 😘 a gumke wole miec niz liczyc na faceta, a co sobie pomysli to trudno- bez seksu tez sie moge obejsc 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość hilli napisał:

Co opinia to inna 😂 Nie wazne zreszta i tak koles nie jest dla mnie miloscia zycia tylko raczej czasoumilaczem. Ps. Niektorych panow tutaj prosze o uswiadomienie sobie ze kobiety takze lubia seks i nie czyni ich to latwymi ...mi 😘 a gumke wole miec niz liczyc na faceta, a co sobie pomysli to trudno- bez seksu tez sie moge obejsc 😉

To nie są "niektórzy panowie" tylko kafeteryjne zakompleksione pipki. Nie warto zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta zła ten zły

No i jak tu nie wleźć wieczorem na to forum 😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
9 godzin temu, Gość Ta zła ten zły napisał:

No i jak tu nie wleźć wieczorem na to forum 😀😀😀😀

Niezła rozrywka prawda 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

To nie są "niektórzy panowie" tylko kafeteryjne zakompleksione pipki. Nie warto zwracać uwagi.

Też prawda, ale raz na tysiac jakis facet napisze cos madrego takze zapytalam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość hilli napisał:

Co opinia to inna 😂 Nie wazne zreszta i tak koles nie jest dla mnie miloscia zycia tylko raczej czasoumilaczem. Ps. Niektorych panow tutaj prosze o uswiadomienie sobie ze kobiety takze lubia seks i nie czyni ich to latwymi ...mi 😘 a gumke wole miec niz liczyc na faceta, a co sobie pomysli to trudno- bez seksu tez sie moge obejsc 😉

to po co szłaś na film, trzeba było ustalić ze pukasz sie bez dodatków i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
43 minuty temu, Gość gość napisał:

to po co szłaś na film, trzeba było ustalić ze pukasz sie bez dodatków i tyle.

Bo to wyszlo od niego wiec sie zgodzilam ale wiadomo bylo co sie i tak stanie. Spotykalismy się juz od pewnego czasu i takze spalismy ze soba i to miala byc taka domowa randka ale wiadomo bylo ze ten seks bedzie. No a wiadomo ze jakas kurtuazja byla totez zaproszenie na film bylo tym wstepem. No ale nie mamy po 15 lat woec wiemy o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Mi sie zdarzylo pare razy odmowic kobiecie seksu. Raz jak byla pijana u mnie jak bela. Super laska, ale jakos nie widzialo mi sie bzykanie pijanego worka. Poza tym mialem co do niej watpliwosci Nigdy wiecej sie ze mna nie spotkala i jeszcze mnie za to zbluzgala.  

Innym razem dziewczyna na okolo mi proponowala seks na pierwszym spotkaniu. Tez fajna laska. Najladniejsza jaka w zyciu poznalem. Nie poszedlem do niej bo jej intencje dla mnie nie byly szczere. 
 

To takie dwa przyklady, ale to mit ze facet zawsze i wszedzie chce sie bzykac. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
51 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Mi sie zdarzylo pare razy odmowic kobiecie seksu. Raz jak byla pijana u mnie jak bela. Super laska, ale jakos nie widzialo mi sie bzykanie pijanego worka. Poza tym mialem co do niej watpliwosci Nigdy wiecej sie ze mna nie spotkala i jeszcze mnie za to zbluzgala.  

Innym razem dziewczyna na okolo mi proponowala seks na pierwszym spotkaniu. Tez fajna laska. Najladniejsza jaka w zyciu poznalem. Nie poszedlem do niej bo jej intencje dla mnie nie byly szczere. 
 

To takie dwa przyklady, ale to mit ze facet zawsze i wszedzie chce sie bzykac. 

 

No to Ci sie chwali akurat. Ja nie szanuje facetow co kieruja sie tylko popedem a wiec jakies 85%.

Co musicie zrozumiec ze on nie jest dobrym materialem na zwiazek czy meza. Potrafi gotowac i sprzata co jest urocze (w fazie zalotow zrobil dla mnie nalesniki co bylo swietne) ale jest niestabilny emocjonalnie a co za tun idzie nie mozna mu ufac ani liczyc na niegom Do tego stara sie mna manipulowac - widze to ale nie reaguje bo chce zobaczyc jego prawdziwa twarz.

Spotykalismy sie codziennie przez miesiac i po tym miesiacu przeapalismy sie pierwszy raz. Od tego momentu on myslal ze jestesmy pare ale wyprowadzilam go z bledu mowiac ze jestesmy przyjaciolmi (w domysle z benefitem) totez on doskonale wiedzial na czym nasza relacja stoi choc usilnie mi wmawia ze jestesmy para ale ja nawet nie chce z nim zdjecia zrobic, nie pokazuje sie z nim publicznie i staram sie trzymac w tajemnicy nasza relacje, on natomiast usilnie stara sie ha ujawnic przed wszystkimi. I tego wieczoru nie bylam pijana, nigdy mnie takiej nie widzial. Raz tylko po kilku drinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Mi sie zdarzylo pare razy odmowic kobiecie seksu. Raz jak byla pijana u mnie jak bela. Super laska, ale jakos nie widzialo mi sie bzykanie pijanego worka. Poza tym mialem co do niej watpliwosci Nigdy wiecej sie ze mna nie spotkala i jeszcze mnie za to zbluzgala.  

Innym razem dziewczyna na okolo mi proponowala seks na pierwszym spotkaniu. Tez fajna laska. Najladniejsza jaka w zyciu poznalem. Nie poszedlem do niej bo jej intencje dla mnie nie byly szczere. 
 

To takie dwa przyklady, ale to mit ze facet zawsze i wszedzie chce sie bzykac. 

 

Ale z ciebie musi być niemęska mameja level 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale z ciebie musi być niemęska mameja level 10.

I to jest wlasnie przypadek faceta ktorego ni chu chu nie szanuje 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale z ciebie musi być niemęska mameja level 10.

Nigdy nie miałem problemów z brakiem powodzenia, a więc na brak seksu też nie narzekam. Zawsze też spotykałem się z fajnymi dziewczynami więc siłą rzeczy patrzę na elementy nie związane z urodą. A niestety zazwyczaj im ładniejsza dziewczyna tym trudniejszy charakter. Może dla ludzi na kafeterii jest to nie ogarnięcia jak można wypuścić z łóżka fajną laskę, ale to jest ograniczone myślenie tych co patrzą tylko na wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nigdy nie miałem problemów z brakiem powodzenia, a więc na brak seksu też nie narzekam. Zawsze też spotykałem się z fajnymi dziewczynami więc siłą rzeczy patrzę na elementy nie związane z urodą. A niestety zazwyczaj im ładniejsza dziewczyna tym trudniejszy charakter. Może dla ludzi na kafeterii jest to nie ogarnięcia jak można wypuścić z łóżka fajną laskę, ale to jest ograniczone myślenie tych co patrzą tylko na wygląd. 

Ale z ciebie cipcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
56 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nigdy nie miałem problemów z brakiem powodzenia, a więc na brak seksu też nie narzekam. Zawsze też spotykałem się z fajnymi dziewczynami więc siłą rzeczy patrzę na elementy nie związane z urodą. A niestety zazwyczaj im ładniejsza dziewczyna tym trudniejszy charakter. Może dla ludzi na kafeterii jest to nie ogarnięcia jak można wypuścić z łóżka fajną laskę, ale to jest ograniczone myślenie tych co patrzą tylko na wygląd. 

To nie przespałeś się z tą pijaną dziewczyną bo i tak masz powodzenie, a nie z powodów moralnych?

No i tak na kafeterii to ziomki co jakby mieli okazję to na bank by skorzystali, bo to właśnie takie łajzy bez honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
7 minut temu, Gość hilli napisał:

To nie przespałeś się z tą pijaną dziewczyną bo i tak masz powodzenie, a nie z powodów moralnych?

No i tak na kafeterii to ziomki co jakby mieli okazję to na bank by skorzystali, bo to właśnie takie łajzy bez honoru...

Ja bym nie skorzystał, właśnie z powodów moralnych, mimo że powodzenia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
18 minut temu, Gość hilli napisał:

To nie przespałeś się z tą pijaną dziewczyną bo i tak masz powodzenie, a nie z powodów moralnych?

No i tak na kafeterii to ziomki co jakby mieli okazję to na bank by skorzystali, bo to właśnie takie łajzy bez honoru...

I z tego i z tego. Jakbym byl zdesperowany to raczej w ogole by nie doszlo do takiej sytuacji. Kobiety nie lubia desperatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale z ciebie cipcia.

Bo mowi to jakis random na kafe? 😄 

Nie bede mogl teraz spac po takiej zniewadze. 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość vvv napisał:

Ja bym nie skorzystał, właśnie z powodów moralnych, mimo że powodzenia nie mam.

tak, cipciu, wiemy wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Bo mowi to jakis random na kafe? 😄 

Nie bede mogl teraz spac po takiej zniewadze. 😄 

 

No ciężko zasnąć jak ktoś ma świadomość jaką jest pipcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

tak, cipciu, wiemy wiemy

Ktoś tu chyba ma kompleksy na tym punkcie, skoro każdego normalnego faceta nazywa cipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×