Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hilli

Facet zaprosil mnie "na film" wiec poszlam i...

Polecane posty

Gość hilli
3 minuty temu, Gość Jola 29 napisał:

Ile on ma lat? Kiedy ostatnio ze sobą spaliście? 

On ma 33 lata, a przed tym ja wiem.. jakieś 2 tygodnie, może mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znajdź sobie normalnego faceta do bzykania bo ten widocznie lubi udawać cnotke męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Może ma jakąś infekcję lub krosty tam i się speszył? 

Przecież mówię, że spaliśmy już ze sobą wcześniej. A to że seksu nie było, nie znaczy, że on nie zadowolił mnie palcami a jego ustami... choć nie skończyliśmy oboje, jakoś tak... nie wiem, atmosfera padła, zrobił się niezręcznie po tej sytuacja. Nie rozumiem, czemu nie chciał się ze mną normalnie przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zepsułaś mu autorko romantyczne przytulanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
23 minuty temu, brokentiger87 napisał:

masz męskie podejście do ptysiowania. może jesteś les?

Absolutnie. Po prostu wolę liczyć na siebie i dbać o takie sprawy niż powierzyć to w ręcę faceta a potem być samotną matką czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Zepsułaś mu autorko romantyczne przytulanki...

Romantycznie nie jest potem, kiedy okaże się, że bym zaszła w ciąże. Sorry, ale trzeba myśleć głową a nie romantycznymi uniesieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
1 godzinę temu, Gość On33 napisał:

To jakieś pewnie dziecko a nie facet. Ja w takich sytuacjach zawsze biorę paczkę gumek (otwieram, ściągam wcześniej folie i dzielę po jednej bo potem w nerwach różnie jest, przerabianie 🙂) xd w każdym razie to ja myślę o gumkach jak się spotykam z dziewczynami a nie liczę na nie. Facet to facet. 

To znaczy tutaj troszkę stanę po jego stronie, bo mieszkamy w małej mieścinie i powiedział nawet, że patrzył czy są prezerwatywy ale nie było i to była prawda. Ani w supermarkecie, ani na stacji benzynowej. Ja kupiłam je jak była na zakupach w większej mieścinie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Myślę że naprawdę wymagasz terapii profesjonalnej. Ciekawe jak funkcjonujesz w społeczeństwie. Pewnie mają cie za stara zdziwaczala panne. Jesteś straszna.

jestem miła, cicha, grzeczna, pomocna - w sam raz na męża z prawdziwego zdarzenia zasługuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja onstawiam tak, on nie widzial cie jeszcze rano, nieumalowanej, nie uczesanej, I chce sprawdzic czy w takim stanie bedziesz dalej dla niego pociagajaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
12 minut temu, Kajkosz napisał:

ja onstawiam tak, on nie widzial cie jeszcze rano, nieumalowanej, nie uczesanej, I chce sprawdzic czy w takim stanie bedziesz dalej dla niego pociagajaca 😉

Nie uczesanej to nie widział, ale widział nieumalowaną i w domowych ciuchach, czyli koszulce i leginsach w których sypiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
Przed chwilą, Gość hilli napisał:

Nie uczesanej to nie widział, ale widział nieumalowaną i w domowych ciuchach, czyli koszulce i leginsach w których sypiałam.

Zresztą tego wieczoru też wpadłam do niego nieumalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja myślę, że miał taką fantazję. Wielu mężczyzn (którzy tego nie zaznali) marzy o porannym seksie. A że mieliście tylko jedną prezerwatywę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość hilli napisał:

Nie uczesanej to nie widział, ale widział nieumalowaną i w domowych ciuchach, czyli koszulce i leginsach w których sypiałam.

 W leginsach śpisz? Ło matko widzisz i nie grzmisz. Zębami bym je podarł na tobie  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość hilli napisał:

Przecież mówię, że spaliśmy już ze sobą wcześniej. A to że seksu nie było, nie znaczy, że on nie zadowolił mnie palcami a jego ustami... choć nie skończyliśmy oboje, jakoś tak... nie wiem, atmosfera padła, zrobił się niezręcznie po tej sytuacja. Nie rozumiem, czemu nie chciał się ze mną normalnie przespać...

Nie wstał mu? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość hilli napisał:

Przecież mówię, że spaliśmy już ze sobą wcześniej. A to że seksu nie było, nie znaczy, że on nie zadowolił mnie palcami a jego ustami... choć nie skończyliśmy oboje, jakoś tak... nie wiem, atmosfera padła, zrobił się niezręcznie po tej sytuacja. Nie rozumiem, czemu nie chciał się ze mną normalnie przespać...

Nie wstał mu? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż

To dziwne że ludzie czytający o takich szczegółach cudzego pożycia czują zażenowanie a autor nie a  powinno być odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
34 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 W leginsach śpisz? Ło matko widzisz i nie grzmisz. Zębami bym je podarł na tobie  😄

A sypiam w leginsach bo wygodnie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghkkgfg
37 minut temu, Gość gość napisał:

A ja myślę, że miał taką fantazję. Wielu mężczyzn (którzy tego nie zaznali) marzy o porannym seksie. A że mieliście tylko jedną prezerwatywę 🙂

Tak, i z tego powodu nie wybrał żadnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
40 minut temu, Gość gość napisał:

A ja myślę, że miał taką fantazję. Wielu mężczyzn (którzy tego nie zaznali) marzy o porannym seksie. A że mieliście tylko jedną prezerwatywę 🙂

No to że chciał to dla mnie nie problem. Mówił mi, że na przykład chciałby też zrobić to w wannie czy jeziorze 🙂 A przecież prezerwatywę kolejną mogłam przynieść z chaty, bo mieszkałam na innym piętrze toteż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ty panna tak na serio? Raz facet odniósł sie do ciebie z szacunkiem i zamiast wyrooochać i wywalić za drzwi jak darmową... to chiał z toba po ludzku czas spędzic, a wyszło na to ze ty tylko jedno masz w głowie. A potem bedzie płacz, ze facet nie jest romantyczny, nie szanuje, nie stara sie , tyle co wsadzi  i potem ma gdzieś...Serio lubisz tylko przychodzić na telefon dawać d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ty panna tak na serio? Raz facet odniósł sie do ciebie z szacunkiem i zamiast wyrooochać i wywalić za drzwi jak darmową... to chiał z toba po ludzku czas spędzic, a wyszło na to ze ty tylko jedno masz w głowie. A potem bedzie płacz, ze facet nie jest romantyczny, nie szanuje, nie stara sie , tyle co wsadzi  i potem ma gdzieś...Serio lubisz tylko przychodzić na telefon dawać d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
4 minuty temu, Gość hilli napisał:

A sypiam w leginsach bo wygodnie 😛

 Dałbym radę, mam zdrowe i silne zęby 😉  Nie myslisz nad tym że pipka prawie wcale nie oddycha?  😜 Jak do takiej pipki z jęzorkiem podejść? Chyba że prysznic? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wstał mu? 😕

Wstał, wstał ale potem nie przeszedł dalej do akcji, tylko skończyliśmy na tym, przytulił mnie i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
5 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Dałbym radę, mam zdrowe i silne zęby 😉  Nie myslisz nad tym że pipka prawie wcale nie oddycha?  😜 Jak do takiej pipki z jęzorkiem podejść? Chyba że prysznic? 😄

No pewnie że byś dał, bo leginsy są cieniutkie a pod nimi nie ma bielizny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Załapał trypla 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

ty panna tak na serio? Raz facet odniósł sie do ciebie z szacunkiem i zamiast wyrooochać i wywalić za drzwi jak darmową... to chiał z toba po ludzku czas spędzic, a wyszło na to ze ty tylko jedno masz w głowie. A potem bedzie płacz, ze facet nie jest romantyczny, nie szanuje, nie stara sie , tyle co wsadzi  i potem ma gdzieś...Serio lubisz tylko przychodzić na telefon dawać d...?

nie pie rdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
8 minut temu, Gość gość napisał:

ty panna tak na serio? Raz facet odniósł sie do ciebie z szacunkiem i zamiast wyrooochać i wywalić za drzwi jak darmową... to chiał z toba po ludzku czas spędzic, a wyszło na to ze ty tylko jedno masz w głowie. A potem bedzie płacz, ze facet nie jest romantyczny, nie szanuje, nie stara sie , tyle co wsadzi  i potem ma gdzieś...Serio lubisz tylko przychodzić na telefon dawać d...?

Gdyby chciał tylko po ludzku czas spędzić to nie zacząłby się do mnie dobierać w trakcie oglądania filmu, a przestał, gdy zauważył tą prezerwatywę w mojej kieszeni. Też chciał seksu tak samo jak i ja, ale z jakiegoś powodu potem zmienił zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Męski łeb jest zabawny. Gdyby nie ten kondom to by cie zerznal aż by wióry leciały ale że woli udawać że on tu rządzi to mu opadł. Nie przeżywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość hilli napisał:

Gdyby chciał tylko po ludzku czas spędzić to nie zacząłby się do mnie dobierać w trakcie oglądania filmu, a przestał, gdy zauważył tą prezerwatywę w mojej kieszeni. Też chciał seksu tak samo jak i ja, ale z jakiegoś powodu potem zmienił zdanie.

bo okazałaś sie szmaciurą która tylko po to przyszła, nie każdy lubi łatwe. Każdy za to lubi czuć ze panna mu ulega bo taki jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Męski łeb jest zabawny. Gdyby nie ten kondom to by cie zerznal aż by wióry leciały ale że woli udawać że on tu rządzi to mu opadł. Nie przeżywaj.

to prawda, chiał być zwycięzcą, anie żę panna już z rozłozonymi nogami przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×