Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Insis

Lalare_fit

Polecane posty

Gość Gosc

Leser do roboty, rzuciła prace w oponiarni zeby robić karierę na insta. Reklamuje wszystko co popadnie, grunt zeby kasa się zgadzała. Niby ma siostrę ale wogole do niej się nie przyznaje. Blokuje wszystkich którzy zadadzą niewygodne pytania, albo wyraża swoją opinie która nie jest po jej myśli. Kiedyś fajna kobieta, teraz sztuczna, dawno przestałam obserwować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sprzedaje dziurawe rzeczy twierdząc, ze dobra krawcowa powinna naprawić 🤦🏻‍♀️ Dlaczego sama nie dałaś do krawcowej tylko sprzedajesz szmaty a nie ciuchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscp
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Sprzedaje dziurawe rzeczy twierdząc, ze dobra krawcowa powinna naprawić 🤦🏻‍♀️ Dlaczego sama nie dałaś do krawcowej tylko sprzedajesz szmaty a nie ciuchy 

Bo ona kupuje te ciuchy na wyprzedażach, (kiedyś się chwaliła łupami) a potem sprzedaje za cene wyższa niż sama kupila. Jest po prostu cwana, nie wiem jak durnym trzeba być żeby kupić uzywane ciuchy za taka kasę. To chyba tylko psychofanki kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Śledzi codziennie fora w celu zgłaszania nie wygodnych dla siebie komentarzy! Widać ze czyta wszystko co o niej jest napisane,  bo ostatnio nawet nawiązała do kwestii związaną z hejtem która dr Ania napisała. Tylko zapomniała, że doktorania ma klasę sama w sobie i chyba nie wypada się porównywać do  zwykłej dziewoi z Bydgoszczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawiazujac do ostatniego posta dodanego przez autorkę... oj rzeczywiście ma rzesze wiernych obserwatorek które coś jej zawdzieczają🤔, tyle komentarzy, aż instagram nie nadarza z zapisywaniem.  Jak to jest ze ma 50 tys obserwatorek, a tylko garstka osób komentuje 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Około

I te głupie pozy i wyginanie Szkoty masakraaaa a tak ja lubiłam a teraz dramat 

 

 

natalko jeśli to czytasz to wiedz, ze kiedyś dodawałas otuchy, byłaś sympatyczna mama małej Marcelo a teraz jesteś typowa dziołcha co reklamuje cocosroko i inne goofna.... Dramat ! Nic tylko reklama za reklama... ciekawe czy mąż zadowolony 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
 

I te głupie pozy i wyginanie Szkoty masakraaaa a tak ja lubiłam a teraz dramat 

 

 

natalko jeśli to czytasz to wiedz, ze kiedyś dodawałas otuchy, byłaś sympatyczna mama małej Marcelo a teraz jesteś typowa dziołcha co reklamuje cocosroko i inne goofna.... Dramat ! Nic tylko reklama za reklama... ciekawe czy mąż zadowolony 😕 

Święta prawda, jej profil stał się jedną wielką REKLAMĄ!!! Kiedyś dawała kopa motywując dziewczyny do ćwiczeń, zdrowego odżywiania itd, a teraz... DRAMAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zim

Zgadzam się 😞kiedyś lubiłam oglądać pełna energii szaloną Lalare, ale coś się wypaliło 🥺  teraz tylko w kółko i na okrągło lokowanie produktu 😩🤷‍♀️ 
po prostu przewijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Leki na zgagę i refluks? Następne będą czopki na zaparcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz się każdy boi pisać o Nati? Trzeba się zarejestrować i wszyscy cy... Aja 

😅 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz się każdy boi pisać o Nati? Trzeba się zarejestrować i wszyscy cy... Aja 

😅😅 

Bo to pisało w kółko kilka tych samych osób, pewnie często nawet jedna i ta sama odpowiadała sobie samej, a teraz trzeba byłoby zakładać kilka różnych kont 😉 Nagle już nikt nie ma ochoty „tylko wyrażać swojego zdania”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo to pisało w kółko kilka tych samych osób, pewnie często nawet jedna i ta sama odpowiadała sobie samej, a teraz trzeba byłoby zakładać kilka różnych kont 😉 Nagle już nikt nie ma ochoty „tylko wyrażać swojego zdania”. 

A jakie to ma znaczenie czy ma się konto zarejestrowane czy tak jak wcześniej było bez rejestracji??? I uważam, że każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat osoby która " sprzedaje" swoje życie na forum ( insta ). I nie jest to prawdą, że każdy widzi urywki z życia natalki i jej rodziny, nooo sorry, obserwując jej konto od dawna wiem baaaardzo dużo rzeczy o niej i z tego co dało się zauważyć nie ja jedna. A o mnie kto co wie? nikt, a dlaczego? bo nie sprzedaję swojego życia w necie. Jak dla mnie jest to zakłamana, fałszywa osoba... nawet teraz to udowodniła będąc na nartach. Jeszcze pare dni temu potrafiła wyśmiewać sie z epidemii koronawirus, że ludzie powariowali, że to jej sprawa, że wyjechała, docinki, głupie odpowiedzi do osób które wypowiadały się co sadzą na ten temat, aż wreszcie zablokowała możliwość komentarzy. A dzisiaj??? kaja się przed wszystkimi i tłumaczenie typu, że poważnie traktują to co teraz się dzieje w Europie, Polsce, a  dlaczego?? bo trzęsą dupą z obawy, że nie zostaną wpuszczeni do Polszy. Baaa już nawet  zrobiła zakupy spożywcze przez internet bo przecież boi się, że po przyjeżdzie pocałuje puste pólki sklepowe! Widzisz Natalka, niby taka duża , inteligentna dziewczynka z ciebie, a jednak bardzo głupiutka jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ona do tej pory pracowała ? Na instagramie wciąż mówi, że pracuje ale chyba już zdalnie od jakiegoś czasu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A gdzie ona do tej pory pracowała ? Na instagramie wciąż mówi, że pracuje ale chyba już zdalnie od jakiegoś czasu... 

Pracuje dalej w oponiarni czyli oponylux Bydgoszcz. Rzekomo jest to firma jej wujka więc dlatego pracuje zdalnie. Wiekszą kariere robi na insta niz w oponiarni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam u naszej gwiazdeczki? Przestałam obserwować i widzę ze ominęły mnie te wspaniałe narty na które zapraszała swoje obserwatorki 😂

dzis zajrzałam i lala opowiada jak to już nie musi prostownicy używać A do tej pory musiała. Chyba ma sklerozę, kiedyś się piekliła w komentarzach ze nigdy nie używa prostownicy bo ma z natury proste wlosy🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×