Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczera prawda

haha kobiety z kafeterii są po prostu załosne i smieszne, gardzą zarobkami pokroju 3-4k, podczas gdy bardzo rzadko , która kobieta tyle zarabia

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Kafe Question napisał:

ad., bo coś zgubiłem. On co prawda nie musi od niej oczekiwać wkładu do budżetu, ale ma prawo oczekiwać innych rzeczy. Nie muszą być to dubajskie maseczki na twarz, ale odrealnienie kafebogiń jest tak samo wielkie, jak piwnicznych inceli, którym się wystarczy, że kobiety mają same walić w drzwi do ich piwnic, odje/bane, wylaszczone i gotowe na sex.

I oni i one budzą się później krótko przed 40, oni z komputerem jako jedynym towarzyszem, one z kotem i wibratorem.

lub one z komputerem, a oni z wibratorem i kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Question
2 minuty temu, Gość gość napisał:

zasadniczo D.e.b.i.lu napisałam jak u mnie wygląda relacja z meżem i ze nie oczekuję od niego utrzymania. ale oczywiśćie musisz tłuku coś napisać, nei ważne co, byle ci sie zal ulał o własne nieudacznictwo

Jaka wściekła 😄 , mąż chyba nie staje na wysokości zadania. Nic dziwnego, że mu się nie chce, trzymając taką wredną babę w domu i jeszcze zarzynając się dla niej jak koń pociągowy. Lepiej sprawdź, czy mu jakaś cycata blondi nie obrabia kindybała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Taka prawda napisał:

Hipokryzja jest jak jakis tępy meski pasztet chce ładna kobiete. Przecież to jakieś chore. Jesteś brzydki to Gier brzydka roszczeniowy knurze 🐽 

Problem w tym, że te brzydkie też chcą przystojniaków, a facetami na swoim poziomie gardzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale głupia idio.tka
40 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

Przystojny ma powodzenie zawsze i wszędzie. Nie musi mieć hajsu a i tak najlepsze sztunie będą mu do lozka wychodzić, nawet parami by poskakac mu po jego dużym twardym kuutasie. Ale ty tego nigdy nie doświadczysz knurze 🐽 

 

A do tamtego powyżej: 😂 tak będziemy skakać przy biednym facecie z malym kuutasem by ten chciał mieć seks z nami. Poki co to trzeba przed takimi uciekać bo im sie ciągle chce. Nawet żony stawiają małżeństwo na ostrzymu noża by mieć spokój od starego knura. Popi3rdolilo cie czy co? 

A tak jak odpisałeś wyżej maja przystojni i zamożni faceci. Bo dla nich warto. 

Ty to se możesz jedynie jajecznicę usmażyć samodzielnie Przecież widać że z ciebie taka blaza że żaden facet cię nie chce Pewnie nawet brzydki przeciętniak cię nie chce więc Stul pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Question
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Kolejna dobrze zarabiająca, szkoda tylko że na kafeterii. Ktoś kto zarabia 5 netto, nie siedzi o tej porze na kafe (tak, tak, wiadomo, że napiszesz, że pewnie jesteś chora albo pracujesz w nocy, he he).

Na dodatek liczyć za bardzo nie umie, bo 5+3=8 i za to już można żyć zdecydowanie lepiej niż za 5. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kafe Question napisał:

Jaka wściekła 😄 , mąż chyba nie staje na wysokości zadania. Nic dziwnego, że mu się nie chce, trzymając taką wredną babę w domu i jeszcze zarzynając się dla niej jak koń pociągowy. Lepiej sprawdź, czy mu jakaś cycata blondi nie obrabia kindybała 😉

staje staje, ale zawsze mam reakcję alergiczną jak widzę chama i do tego głupiego. No co poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kafe Question napisał:

Na dodatek liczyć za bardzo nie umie, bo 5+3=8 i za to już można żyć zdecydowanie lepiej niż za 5. 😄

bzdura, bo i wydatki większe. TE 5 ma na siebie. A 8 na dwie osoby, czyli ona więcej wkłada kasy w relację i sponsoruje faceta w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Ale głupia idio.tka napisał:

Ty to se możesz jedynie jajecznicę usmażyć samodzielnie Przecież widać że z ciebie taka blaza że żaden facet cię nie chce Pewnie nawet brzydki przeciętniak cię nie chce więc Stul pysk

jakby ciebie chciał...bo że kobiety nie chcą to widac od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

 

jak widać ty nawet tak nie umiesz rozładować napięcia i złośći która w tobie siedzi, ato pech, żeby nawet dobrze technik masturbacyjnych nie opanować...

ty chyba też nie opanowałaś ich najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
16 minut temu, Gość gość napisał:

ty to naprawdę musisz zasrać każdy temat tym samym marudzeniem? No naprawdę krzywda by ci sie stała jakbyś gdzieś nei wlazł i nei pozalił sie jaki to jesteś fajny, a wszyscy ciebie unikaja? Psychiczny jesteś , czy jak, ze masz taka obsesję  zaznaczenia ze jesteś?

To nie marudzenie. Ja po prostu pokazuję, że to, co piszecie nie jest prawdą, bo sam mam te cechy, które wymieniacie, a jakoś dziewczyny nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
16 minut temu, Gość gość napisał:

ty to naprawdę musisz zasrać każdy temat tym samym marudzeniem? No naprawdę krzywda by ci sie stała jakbyś gdzieś nei wlazł i nei pozalił sie jaki to jesteś fajny, a wszyscy ciebie unikaja? Psychiczny jesteś , czy jak, ze masz taka obsesję  zaznaczenia ze jesteś?

To nie marudzenie. Ja po prostu pokazuję, że to, co piszecie nie jest prawdą, bo sam mam te cechy, które wymieniacie, a jakoś dziewczyny nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

ty chyba też nie opanowałaś ich najlepiej

jednakowoż lepiej niż ty, bo to ty pierwszy zacząłeś sie pluć w temacie, ja zareagowałam dopiero wtedy jak zobaczyłam ze zaczał pisać kmiot wyróżniajacy sie chamstwem i agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie tam nie przeszkadza, że ktoś lubi zarabiać 3 tys, może i dwa zarabiać, kogo to obchodzi. Ale taki facet nie nadaje się do zakładania rodziny. Jak ktoś chce mieć rodzinę, to musi być ambitny i operatywny. Nie przemęczać się jako filozofia życiowa jest dla ludzi, którzy żyją tylko dla siebie. Ja zarabiam słabo, czyli 5 tysi plus premia uznaniowa. I nie czuję się na siłach sama odpowiadać za innego dorosłego i dzieci, czyli być de facto samotną matką. 

Może po prostu nie wychowujmy dzieci w pociągu do konsumpcjonizmu? Ja dorastałem w domu gdzie do 14 roku życia nie było w ogóle pieniędzy. MIeszkalismy u babci z mamą i tatą w 1 pokoju przedzielonym szafą. Później tata dostał bardzo dobrą pracę. Nasze życie się zmieniło. Kupilismy dom, samochód itp. Wiesz co? Nigdy nie byliśmy juz tak szczęśliwi jak wtedy gdy nie było pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

To nie marudzenie. Ja po prostu pokazuję, że to, co piszecie nie jest prawdą, bo sam mam te cechy, które wymieniacie, a jakoś dziewczyny nie mam.

a bo ty to jesteś koszmarne dziwadło, w sumie juz tak wszystkich umęczyłeś tym pisaniem  o sobie, ze wszyscy maja ciebie w d... . Ja to bym nawet chciała zebyś za karę za to marudzenie nigdy panny nie znalazł. bo szkoda dziewczyny na kogoś takiego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

A w odwrotna stronę to już ok, hipokryzja kobiet. Założę się że ta paniusia od 5k gdyby jakimś cudem była z gościem który zarabia 3k traktowała by go jak szmatę, musiał by być na każde skinienie jak niewolnik bo ona go SPONSORUJE

oczywiście, bo to byłaby wtedy ... z niego. I zaprawdę powiadam wam...godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne. Podpuszczam ciebie, bo tak nie mysle, ale mam ubaw czytając jak tacy jak ty sie potem podniecaja i wymyslaja jak pojechać kobietom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 minut temu, Gość gość napisał:

a bo ty to jesteś koszmarne dziwadło

Nie jestem.

5 minut temu, Gość gość napisał:

w sumie juz tak wszystkich umęczyłeś tym pisaniem  o sobie, ze wszyscy maja ciebie w d... . Ja to bym nawet chciała zebyś za karę za to marudzenie nigdy panny nie znalazł.

Są na kafe kobiety, które mają inne zdanie na mój temat i życzą mi znalezienia partnerki.

6 minut temu, Gość gość napisał:

bo szkoda dziewczyny na kogoś takiego jak ty

Czyli nie życzysz kobiecie, by była szczęśliwa i kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrgrg

Kobiety na tym forum są fatalne po prostu sfrustrowane idi.otki bez żadnych ambicji i do tego mentalność dzi.wek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nie jestem.

Są na kafe kobiety, które mają inne zdanie na mój temat i życzą mi znalezienia partnerki.

Czyli nie życzysz kobiecie, by była szczęśliwa i kochana?

nie bo zdajesz mie sie tak zaburzony, ze najprawdopodobniej ci sie tylko wydaje ze jesteś fajny. A tam zyczą, jest tu wiele równie głupich i zaburzonych kobiet, wieć one też maja dziwne wizje świata i im podobni wydaja sie im normalni. nie sugerowałbym sie tymi pochwałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Kafe Question napisał:

Na dodatek liczyć za bardzo nie umie, bo 5+3=8 i za to już można żyć zdecydowanie lepiej niż za 5. 😄

Za 5 plus premie samodzielnie można sobie żyć już całkiem spokojnie. Te "dodatkowe" 3 tysie, to taki "Piotruś" wyda na siebie, a ja bym miała dodatkowe obowiązki i utratę zdrowia, bo braku ambicji u mężczyzn nie znoszę i szlag by mnie codziennie trafiał jakbym takiego chłopczyka miała w mieszkaniu. Od dawna mam kogoś, kto prezentuje zupełnie inne podejście do życia i to się "kalkuluje" o wiele bardziej niż życie z kimś, kto ma zero ambicji ponad minimum. 

13 minut temu, Gość gość napisał:

Kolejna dobrze zarabiająca, szkoda tylko że na kafeterii. Ktoś kto zarabia 5 netto, nie siedzi o tej porze na kafe (tak, tak, wiadomo, że napiszesz, że pewnie jesteś chora albo pracujesz w nocy, he he).

W pracy siedzę. I 5 tysi w moim środowisku, to jest mało. To że wśród ludzi bez wykształcenia czy zamieszkałych w Polsce B, to szczyt marzeń nie ma na mnie wpływu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

Nie muszę nic wymyślać by pojechać po takich kobietach, można im tylko współczuć... 

musisz musisz, jak widac musisz, bo przecież  bez tego nie miałbyś szansy sie ponadymać  jak buc i poudawać macho . Widocznie tak musisz żeby ego  było zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Hrgrg napisał:

Kobiety na tym forum są fatalne po prostu sfrustrowane idi.otki bez żadnych ambicji i do tego mentalność dzi.wek

ale tu siedzisz i czytasz zamiast szukać lepszego. Czyli jakoś ci sie to podoba, co mały hipokryto? a poza tym ta wasza chłopięca mentalność...wyzywać kobiety od dziwek, bo nie cha wam dać d...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Question
9 minut temu, Bolek napisał:

A w odwrotna stronę to już ok, hipokryzja kobiet. Założę się że ta paniusia od 5k gdyby jakimś cudem była z gościem który zarabia 3k traktowała by go jak szmatę, musiał by być na każde skinienie jak niewolnik bo ona go SPONSORUJE

I o to mi właśnie chodzi. Układ K5 tys. + M3 tys. hurr durr sponsoring, nieudacznik, co to za facet, między wierszami też widzę, jak ta kafegwiazda by traktowała takiego faceta. A rozmawiamy tu o dosyć małej rozpiętości w dochodach, a nie o takiej, jakiej by sobie życzyły tutejsze damy, czyli Mpensja prezesa+Kpensja 0, bo ona to KOBIETA i o nią trzeba DBAĆ. 😄 Do tego trzeba brać pod uwagę, że z tych 3 tysięcy za rok może zrobić się 5 czy 6, za to jej ta pensja 5 nie jest dana raz na zawsze. I co wtedy?

Całe szczęście, że takie materialistyczne królewny często kończą same i nie zniszczą już psychiki żadnemu dziecku, bo po prostu go mieć nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

Idiötek nie ma zbyt wiele ale są tak sprytnie rozstawione że człowiek ciągle na nie wpada... Myślę że na tym forum jest kilka sztuk ale za to udzielających się extremalne, zmieniających nicki i zaśmiecających każdy temat swoimi "mądrościami" 

to tak jak ty, ty mi sie też nie widzisz jako normalny  facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kafe Question napisał:

I o to mi właśnie chodzi. Układ K5 tys. + M3 tys. hurr durr sponsoring, nieudacznik, co to za facet, między wierszami też widzę, jak ta kafegwiazda by traktowała takiego faceta. A rozmawiamy tu o dosyć małej rozpiętości w dochodach, a nie o takiej, jakiej by sobie życzyły tutejsze damy, czyli Mpensja prezesa+Kpensja 0, bo ona to KOBIETA i o nią trzeba DBAĆ. 😄 Do tego trzeba brać pod uwagę, że z tych 3 tysięcy za rok może zrobić się 5 czy 6, za to jej ta pensja 5 nie jest dana raz na zawsze. I co wtedy?

Całe szczęście, że takie materialistyczne królewny często kończą same i nie zniszczą już psychiki żadnemu dziecku, bo po prostu go mieć nie będą.

drobne pytanie, jak zmieniła sie twoja pensja przez rok? no dwa? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Question
Przed chwilą, Gość gość napisał:

drobne pytanie, jak zmieniła sie twoja pensja przez rok? no dwa? 😄

Może lepiej pochwal się swoją, skoro siedzisz tutaj i walisz w klawiaturę o nieudacznikach 3000. 😉

Skok z 3 netto na 5 netto w powiedzmy 2 lata to nie jest nic niezwykłego. W drugą stronę, czyli z 5 na 3 lub mniej też jest to możliwe. Wystarczy, że królewna 5000 straci pracę z jakiegokolwiek powodu i pójdzie do innej firmy zaczynać od nowa, na przykład od tych 3 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kafe Question napisał:

Może lepiej pochwal się swoją, skoro siedzisz tutaj i walisz w klawiaturę o nieudacznikach 3000. 😉

Skok z 3 netto na 5 netto w powiedzmy 2 lata to nie jest nic niezwykłego. W drugą stronę, czyli z 5 na 3 lub mniej też jest to możliwe. Wystarczy, że królewna 5000 straci pracę z jakiegokolwiek powodu i pójdzie do innej firmy zaczynać od nowa, na przykład od tych 3 tysięcy.

mam 5500 za 16 godzin pracy w tygodniu. Ale wiesz, ze ona też może w 2 lata przeskoczyć z 5 na 7 a on stracić tą za 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
3 minuty temu, Bolek napisał:

I tu się niestety mylisz 😞 , taka tempa dzida nieraz dochodzi do wniosku że nie ma nikogo do kochania to robi sobie dzieciaka. Potem latami krzywi psychikę biednego dziecka.

Ty się martw o swoje bo jesteś jakis nienormalny. Jedno małzeństwo ci nie wyszło, drugie jak widać równiez sie sypie. Wolisz rzygać żółcia na damskim forum niz pobawić sie z dzieciakami. Twoja młoda zona jeszcze zdąży przejrzeć na oczy i znaleźć normalnego mezyczne a nie jakaś zaburzona imitacje. Szczekaj dalej i obrażaj kobiety. Kiedyś przyjdzie ci za to zapłacić. Bydlo nie mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Question
2 minuty temu, Gość gość napisał:

mam 5500 za 16 godzin pracy w tygodniu. Ale wiesz, ze ona też może w 2 lata przeskoczyć z 5 na 7 a on stracić tą za 3 tyś.

No super, ale co z tego? Obracasz się w środowisku ludzi dobrze zarabiający, więc po co przejmujesz się tym, że jakiś facet zarabia 3 tysiące? Nie lepiej szukać w swoim środowisku? Teraz sobie wyobraź, że są kobiety z naprawdę biednych środowisk, które nie zdołały zdobyć wykształcenia, nie zawsze przez brak inteligencji i ten pan 3000 i tak jest dobrą partią dla nich, szczególnie jeśli ma jakieś zalety charakteru czy wyglądu.

Tylko na marginesie wspomnę, że tutaj co druga/co drugi ma 10 tysięcy za 10 godzin pracy tygodniowo, więc i tak nie zaszalałaś. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Kafe Question napisał:

No super, ale co z tego? Obracasz się w środowisku ludzi dobrze zarabiający, więc po co przejmujesz się tym, że jakiś facet zarabia 3 tysiące? Nie lepiej szukać w swoim środowisku? Teraz sobie wyobraź, że są kobiety z naprawdę biednych środowisk, które nie zdołały zdobyć wykształcenia, nie zawsze przez brak inteligencji i ten pan 3000 i tak jest dobrą partią dla nich, szczególnie jeśli ma jakieś zalety charakteru czy wyglądu.

Tylko na marginesie wspomnę, że tutaj co druga/co drugi ma 10 tysięcy za 10 godzin pracy tygodniowo, więc i tak nie zaszalałaś. 😄

bo napisałam prawdę i w ani jednym moim wpisie nie twierdziłam, że facet z pensją 3 tyś to od razu odpad.  I wiem jak ludzie zyja. Ale jeśli facet wyzywa kobiety na forum, jest pełen jadu, agresji , nienawiści, to przy każdej pensji jest odpadem, więc weź to sobie przemyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
18 minut temu, Gość gość napisał:

nie bo zdajesz mie sie tak zaburzony

Dobrze powiedziane, zdaje ci się 🙂 Nie jestem zaburzony i kobiecie, która dałaby mi szansę, odwzdzięczyłbym się miłością i wspólnymi romantycznymi chwilami.

20 minut temu, Gość gość napisał:

A tam zyczą, jest tu wiele równie głupich i zaburzonych kobiet, wieć one też maja dziwne wizje świata i im podobni wydaja sie im normalni. nie sugerowałbym sie tymi pochwałami

No tak, bo jak ktoś ma inne zdanie niż ty, to na pewno jest głupi i zaburzony. Bo przecież tylko ty jesteś nieomylna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×