Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczera prawda

haha kobiety z kafeterii są po prostu załosne i smieszne, gardzą zarobkami pokroju 3-4k, podczas gdy bardzo rzadko , która kobieta tyle zarabia

Polecane posty

Gość lol

Dalej męskie ci/pki nie zrozumieli mojego postu z 4 albo 5 strony? Wam kobieta ma dawac sporo: gotowac,sprzatac,byc ulegla,dawac tylka a zapewne 80% z was nie umie swoim dobrze robic i wymagaja od kobiet inicjacji bo sami nie potrafia...na szczescie sa wyjatki ale to nie ci z kafe raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Dobrze powiedziane, zdaje ci się 🙂 Nie jestem zaburzony i kobiecie, która dałaby mi szansę, odwzdzięczyłbym się miłością i wspólnymi romantycznymi chwilami.

No tak, bo jak ktoś ma inne zdanie niż ty, to na pewno jest głupi i zaburzony. Bo przecież tylko ty jesteś nieomylna 🙂

dla ciebie lepiej zebym była omylna, tylko jest jeden problem... twoje zycie i wpisy jawnie dowodzą ze  mam rację...Poza tym widzę ze lubisz być masochista i dawać sie publicznie upokarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Bolek napisał:

A w odwrotna stronę to już ok, hipokryzja kobiet. Założę się że ta paniusia od 5k gdyby jakimś cudem była z gościem który zarabia 3k traktowała by go jak szmatę, musiał by być na każde skinienie jak niewolnik bo ona go SPONSORUJE

Jak poznałam swojego, to był baristą, zarabiał dużo gorzej niż ja, ale mnie to nie uwierało, bo uczył się, miał plany, ambicje, pęd do rozwoju. Nasze dysproporcje w zarobkach go dodatkowo motywowały i dzisiaj jest już w zupełnie innym miejscu, jeżeli chodzi o pracę i zarobki. Brak ambicji i "minimalizm" jest dla mnie niestrawny u mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość lol napisał:

Dalej męskie ci/pki nie zrozumieli mojego postu z 4 albo 5 strony? Wam kobieta ma dawac sporo: gotowac,sprzatac,byc ulegla,dawac tylka a zapewne 80% z was nie umie swoim dobrze robic i wymagaja od kobiet inicjacji bo sami nie potrafia...na szczescie sa wyjatki ale to nie ci z kafe raczej

prqwda, jaki zlot denoli, którrzy musieli skomentowac, a nawet nie przeczytali lub nie zrozumieli co. ale musza być zakompleksieni skoro  tak sie zapienili, ze im tekst przycmiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość gość napisał:

dla ciebie lepiej zebym była omylna, tylko jest jeden problem... twoje zycie i wpisy jawnie dowodzą ze  mam rację...

Nie masz. Twoje wpisy dowodzą, że jesteś do mnie uprzedzona i nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że normalni ludzie widzą we mnie fajnego, kochającego faceta.

2 minuty temu, Gość gość napisał:

Poza tym widzę ze lubisz być masochista i dawać sie publicznie upokarzac

Upokarzać? Przecież ty nie masz żadnych argumentów poza swoimi urojeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość gość napisał:

jednakowoż lepiej niż ty, bo to ty pierwszy zacząłeś sie pluć w temacie, ja zareagowałam dopiero wtedy jak zobaczyłam ze zaczał pisać kmiot wyróżniajacy sie chamstwem i agresja.

tak sobie tłumacz wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak poznałam swojego, to był baristą, zarabiał dużo gorzej niż ja, ale mnie to nie uwierało, bo uczył się, miał plany, ambicje, pęd do rozwoju. Nasze dysproporcje w zarobkach go dodatkowo motywowały i dzisiaj jest już w zupełnie innym miejscu, jeżeli chodzi o pracę i zarobki. Brak ambicji i "minimalizm" jest dla mnie niestrawny u mężczyzny. 

minimalizm jest fajny gdy sie ma mozliwości, ale świadomie np. rezygnuje z konsumpcjonizmu. anie jak chciałoby sie, ale sie nigdy nei brędzie  nic miało i udaje sie, ze to styl zycia, a w środku nienawidzi swojego zycia, tego, ze innym się lepiej wiedzie itp. Głodujący w Etiopii to nie minimaliści tylko biedacy i tyle minimalistką może być Kulczyk, bo nie kupi w tym sezonie 30 kiecek po kilkanaście tysięcy każda  tylko 5, bo postanowiła zyć skromniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Question
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak poznałam swojego, to był baristą, zarabiał dużo gorzej niż ja, ale mnie to nie uwierało, bo uczył się, miał plany, ambicje, pęd do rozwoju. Nasze dysproporcje w zarobkach go dodatkowo motywowały i dzisiaj jest już w zupełnie innym miejscu, jeżeli chodzi o pracę i zarobki. Brak ambicji i "minimalizm" jest dla mnie niestrawny u mężczyzny. 

Jeśli facet jest sam i nie ma dla kogo się starać, to minimalizm jest rzeczą zupełnie normalną, tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Nie masz. Twoje wpisy dowodzą, że jesteś do mnie uprzedzona i nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że normalni ludzie widzą we mnie fajnego, kochającego faceta.

Upokarzać? Przecież ty nie masz żadnych argumentów poza swoimi urojeniami.

ale kto, bo na zywo nikt. Moja ocena wynika wprost z twoichy jękliwych i powtarzalnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

W pracy siedzę. I 5 tysi w moim środowisku, to jest mało. To że wśród ludzi bez wykształcenia czy zamieszkałych w Polsce B, to szczyt marzeń nie ma na mnie wpływu. 

Taa, w pracy. Kolejna bezrobotna pasożytka, która "zarabia" krocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

tak sobie tłumacz wieśniaro

brak argumentów przysłaniasz agresja...no to sie nie pomyliłam od razu stwierdzajac ze jesteś zaburzonym kmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Kafe Question napisał:

I o to mi właśnie chodzi. Układ K5 tys. + M3 tys. hurr durr sponsoring, nieudacznik, co to za facet, między wierszami też widzę, jak ta kafegwiazda by traktowała takiego faceta. A rozmawiamy tu o dosyć małej rozpiętości w dochodach, a nie o takiej, jakiej by sobie życzyły tutejsze damy, czyli Mpensja prezesa+Kpensja 0, bo ona to KOBIETA i o nią trzeba DBAĆ. 😄 Do tego trzeba brać pod uwagę, że z tych 3 tysięcy za rok może zrobić się 5 czy 6, za to jej ta pensja 5 nie jest dana raz na zawsze. I co wtedy?

Całe szczęście, że takie materialistyczne królewny często kończą same i nie zniszczą już psychiki żadnemu dziecku, bo po prostu go mieć nie będą.

Mam jeszcze premię, która jest zmienna, ale nie wynosi 100 zł, tylko dużo więcej. Jeżeli ktoś wyznaje filozofię, o której tu była mowa, czyli zarobić minimum i się nie namęczyć, to o czym Ty gadasz? Taki osobnik nigdy się nie dorobi, a 6 tysi, to dostanie, owszem, jak inflacja będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,838383
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Lala, milionerzy to mogą mieć najpiękniejsze modelki, a nie przeciętne polskie pasztety. 

Polki są dużo ładniejsze od polakow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość vvv napisał:

Dobrze powiedziane, zdaje ci się 🙂 Nie jestem zaburzony i kobiecie, która dałaby mi szansę, odwzdzięczyłbym się miłością i wspólnymi romantycznymi chwilami.

No tak, bo jak ktoś ma inne zdanie niż ty, to na pewno jest głupi i zaburzony. Bo przecież tylko ty jesteś nieomylna 🙂

Weź cipciu już idź na jakiś inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość lol napisał:

Dalej męskie ci/pki nie zrozumieli mojego postu z 4 albo 5 strony? Wam kobieta ma dawac sporo: gotowac,sprzatac,byc ulegla,dawac tylka a zapewne 80% z was nie umie swoim dobrze robic i wymagaja od kobiet inicjacji bo sami nie potrafia...na szczescie sa wyjatki ale to nie ci z kafe raczej

Przygłupie, kto napisał, że rzekomo tylko kobiety mają gotować sprzątać itd. Już kilka razy było pisane, że jest podział obowiązków a ty dalej bredzisz swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepsze że taki typ który zarabia smieciowe 3000 będzie tutaj szczęka jak pies a inny tirowiec który zarabia 8000 netto ma norlamie dziewczyne i nie pruje się że 3000 to kokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

brak argumentów przysłaniasz agresja...no to sie nie pomyliłam od razu stwierdzajac ze jesteś zaburzonym kmiotem

napisała agresywna chamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość ,838383 napisał:

Polki są dużo ładniejsze od polakow 

taa, niezwykle piękne: grube, brzydkie, bez biustu, z odrostami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Najlepsze że taki typ który zarabia smieciowe 3000 będzie tutaj szczęka jak pies a inny tirowiec który zarabia 8000 netto ma norlamie dziewczyne i nie pruje się że 3000 to kokosy

Trzeba tylko pracować a nie mieć lenia w doopie, takie zwierzę mówi że "Nie będzie tyral jako robol " to do kogo masz pretensje człowiek że zarabiasz śmieci nie pieniadze jak kobieta że wsi po zawodowce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

taa, niezwykle piękne: grube, brzydkie, bez biustu, z odrostami

W twojej rodzinie takie sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W twojej rodzinie takie sztuki

przyganiał kocioł garnkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

napisała agresywna chamka

no cóż, przecież widać, ze tylko to rozumiesz i jakoś trzeba było do ciebei dotrzeć...bys się wyrażął na poziomie to i odpowiedzi byłyby takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

zasadniczo D.e.b.i.lu napisałam jak u mnie wygląda relacja z meżem i ze nie oczekuję od niego utrzymania. ale oczywiśćie musisz tłuku coś napisać, nei ważne co, byle ci sie zal ulał o własne nieudacznictwo

twój "mąż" ma na imię dildo sfrustrowany pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

no cóż, przecież widać, ze tylko to rozumiesz i jakoś trzeba było do ciebei dotrzeć...bys się wyrażął na poziomie to i odpowiedzi byłyby takie.

nie kompromituj się wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

taa, niezwykle piękne: grube, brzydkie, bez biustu, z odrostami

a ty chłopcze wierzysz ze te piękności- szczupłe, z cyckami, bez odrostów, podrasowane to za darmo takie sa, wszystko sie da zrobic jak jest kasa, Jak chcesz zarobić 3 tyś na cała rodzine to sie dziwisz ze ci baba tyje od kartofli i taniego żarcia i ma odrosty? Zarób na dobre jedzenie i fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Question
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Najlepsze że taki typ który zarabia smieciowe 3000 będzie tutaj szczęka jak pies a inny tirowiec który zarabia 8000 netto ma norlamie dziewczyne i nie pruje się że 3000 to kokosy

Tyle że w trasie pruje za to przydrożne grzybiarki.

Pani od 5 tysięcy+premia za 16 godzin pracy tygodniowo: to skoro filozofia "nie przemęczać się" (czyli: oszczędzać zdrowie, nerwy, szczególnie póki nie ma się zobowiązań) jest tak zła, to dlaczego nie popracujesz 40 godzin tygodniowo, jak większość ludzi, zarobisz wtedy 12 tysięcy miesięcznie, jeśli dobrze obliczyłem i kmiotki 3000 nie będą miały już do Ciebie żadnego startu 😄 ? No, dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

nie kompromituj się wieśniaro

nie zrzucaj  na mnie odpowiedzialności za to ze wyszło, że jesteś prymitywem. To i tak widać, nawet jakbym nie pokazała tego palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Najezdzam na te roszczeniowe kwoki ale prawda jest taka że w przyrodzie i takie okazy są potrzebne. Gdyby nie moja pierwsza roszczeniowa żona nie był bym w tym miejscu co jestem i nie miał tego co mam. Byłem młody, strasznie zakochany i jej gdakanie "więcej, więcej, chce więcej" wtedy mnie mobilizowało do działania by dogodzić księżniczce. Tyrałem jak wół, mi się udało, w odpowiednim momencie pozbyłem się księżniczki która odeszła jak przyszła z jedną walizką, no może z 3 + samochód 🙂 a ilu jest mężczyzn których taka baba ogołoci do zera? Ilu zostaje z niczym po latach ciężkiej pracy?

wielce udane zycie, siedzenie na cafe i opowiadanie o byłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kafe Question napisał:

Tyle że w trasie pruje za to przydrożne grzybiarki.

Pani od 5 tysięcy+premia za 16 godzin pracy tygodniowo: to skoro filozofia "nie przemęczać się" (czyli: oszczędzać zdrowie, nerwy, szczególnie póki nie ma się zobowiązań) jest tak zła, to dlaczego nie popracujesz 40 godzin tygodniowo, jak większość ludzi, zarobisz wtedy 12 tysięcy miesięcznie, jeśli dobrze obliczyłem i kmiotki 3000 nie będą miały już do Ciebie żadnego startu 😄 ? No, dlaczego nie?

Typ który zarabia 3000 nie ma startu do żadnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
10 minut temu, Gość gość napisał:

ale kto, bo na zywo nikt. Moja ocena wynika wprost z twoichy jękliwych i powtarzalnych wpisów.

Na żywo nikt, bo oceniają po wyglądzie i nie chcą mnie poznać.

Jakoś niektórzy mają o mnie inne zdanie na podstawie tych "powtarzalnych wpisów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×