Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćElka

Tak wiele osób mnie krzywdzi, że nie umiem żyć.

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pati ma dwa oblicza: demona i anioła, z jednym czarnym skrzydłem. I dziwisz się Elce, że to pisze. To jedyna ludzka prawda na dziś. Spać gnojki!!

Ależ Wy naiwni, pewnie jakiś podszyw głupa rżnie i tyle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Siedzi w Londynie w jakiejś zawszonej dziurze. Anglia to syf. Napisze Londyn na kafeterii i myśli że wyrwie laska jakąś 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Won zapìerdaIać na swoim zmywaku, a w chwilach przerwy poucza się może angielskiego trochę, a nie siarę nam za granicą robisz.

Ej, chłopcze z Londynu jesteś jedynym kulturalnym na kafeterii, wartym uwagi, pomyślę...A teraz odejdź, bo szkoda Twoich nerwów i zdrowia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Miły napisał:

Cześć  mam 35 lat. Wesoły z poczuciem humoru. Mieszkam i pracuję w Londynie. Szukam towarzyszki do spędzenia reszty życia razem. Odezwij się a gwarantuje że już nie zaplaczesz nigdy. Będziesz uśmiechnięta.

Do nauki gamoniu, jutro szkoła 😄 tylko nie wal konia, bo zaraz mama przyjdzie powiedzieć ci dobranoc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ej, chłopcze z Londynu jesteś jedynym kulturalnym na kafeterii, wartym uwagi, pomyślę...A teraz odejdź, bo szkoda Twoich nerwów i zdrowia. Pozdrawiam

Jedyny kulturalny to tu z konta pisał, a nie głupa palił z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Siedzi w Londynie w jakiejś zawszonej dziurze. Anglia to syf. Napisze Londyn na kafeterii i myśli że wyrwie laska jakąś 😅 

A jak przyjdzie co do czego, to pracę by chciał bez kwalifikacji i języka, ale nie mniej niż 20 funtów na godzinę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakbym nie bywał w Anglii czasami to może by ten koleś jakieś wrażenia robił na mnie. Elka nie była to może ja omotać troche. Syf .brud. smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O, proszę 

klasyczny przykład

i przez takich "kochanych" żywiących morderczą zazdrość płaczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniewski to gej

Santi: Pamiętam ciebie z gejowskich klubów w Łodzi i zapytam wprost, czy jesteś jednym z nas?

Wiśniewski: Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia.

Santi: No dobrze, ale pojawia się w takim razie dysonans. Z jednej strony ludzie pamiętają ciebie z klubów gejowskich, a z drugiej kojarzą z gazet z żoną, dzieckiem na ręku, inaczej mówiąc jako wzorzec heteroseksualnego mężczyzny.

Wiśniewski: Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety.

Santi: Mało który polski znany artysta przyznaje się otwarcie do homoseksualizmu. Jak myślisz dlaczego tak jest?

Wiśniewski: Może się czegoś obawiają? Powiem ci tak, kiedyś zapytał mnie o "to" Piotr Najsztub w pierwszym wywiadzie po Opolu lub nawet przed Opolem. Odpowiedziałem mu po prostu tak: "Miałem facetów. Było, minęło."

Antarex: Czy próbowałeś z facetem stworzyć coś trwałego?

Wiśniewski: Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem.

A teraz się wypiera, jëbaniutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

O, proszę 

klasyczny przykład

i przez takich "kochanych" żywiących morderczą zazdrość płaczę. 

Zazdrość o co niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Zazdrość o co niby?

o ..., nie interesuj się, bo i tak nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Złotą radę nie odpowiadać na prowokacje i się nie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ten Wiśniewski czyta jakieś porypane artykuły czy wywiady i potem wkleja na kafeterii.  Walniety przyglup kryptogej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedni, ubodzy umysłowo i duchowo podzywają się pod innych w necie,  zakompleksieni lepiej poczują się,  gdy podszyją się pod innych, by ich ośmieszyć. I dziwicie się,  że jesteście pogardzani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

        Autorka jest prawdziwa i jej przekaz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

        Autorka jest prawdziwa i jej przekaz też.

Jest prawdziwym podszywem a nie botem? Pewnie tak. Zadziwia wasza małość, zadufanie,  zazdrość, pycha, skąd tego tyle w was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jest prawdziwym podszywem a nie botem? Pewnie tak. Zadziwia wasza małość, zadufanie,  zazdrość, pycha, skąd tego tyle w was?

niestety nie podszyw, prawdę niewygodną  najlepiej zgonić na podszywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Pati ma dwa oblicza: demona i anioła, z jednym czarnym skrzydłem. I dziwisz się Elce, że to pisze. To jedyna ludzka prawda na dziś. Spać gnojki!!

1 oblicze podszywającego się patałacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość gość napisał:

o ..., nie interesuj się, bo i tak nie zrozumiesz...

To po chüj marnujesz nasz czas swoimi wypocinami? Jak jesteś taka arogancka, to się nie dziw, że cię nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość gość napisał:

A ten Wiśniewski czyta jakieś porypane artykuły czy wywiady i potem wkleja na kafeterii.  Walniety przyglup kryptogej.

Co Michale, już piąty rozwód planujesz i szósty ślub? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość gość napisał:

o ..., nie interesuj się, bo i tak nie zrozumiesz...

Pyszczysz na ludzi, a potem płaczesz, bo ktoś ośmielił się potraktować ciebie w taki sam sposób, w jaki ty traktujesz wszystkich? Bo co, ty innych możesz, ale ciebie to nie można? Życie to nie bajka, a ty nie jesteś żadną jëbaną księżniczką, że traktujesz innych jak śmieci, a sama domagasz się szacunku. Na szacunek trzeba zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×