Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Chcialbym miec zone z biustem D.... ma sie jedno zycie, wiec po prostu ja chce cos miec z tego zycia

Polecane posty

Gość gosc

sorki, w sumie E bedzie lepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umm

I  co w związku z tym? Marzenia pozwalam Ci mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

To tak jak ja sobie założyłam że mój mąż ma mieć 20 cm. Mi też się coś należy od życia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

To tak jak ja sobie założyłam że mój mąż ma mieć 20 cm. Mi też się coś należy od życia 🙂

kobiety serio na to patrza?

chyba nieliczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

kobiety serio na to patrza?

chyba nieliczne?

No a co Ty myślałeś? Że tylko Wy możecie patrzeć na aspekty wizualne i oczekiwać fajnego ciała od płci przeciwnej? Biedaczek został spuszczony na ziemię... Tak mi przykro 🙂 Jakie te baby są okropne, mają czelność mieć wymagania... Precz z feminizmem :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardCandy

Tylko te patrzą, które w życiu nie miały dobrego orgazmu... Nie wiem jak można uważać, ze rozmiar ma znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam g, ale co jest w ofercie z twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

No właśnie jak można uważać że rozmiar ma znaczenie. A dla was jednak ma. I w fioootach i w cycaaach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnie, że lubisz malutkie biusty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Co stoi na przeszkodzie? Czyżby żona z biustem A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollup

nie rozmiar fiuta jest istotny tylko długość języka, widać że same amatorki tu które za wiele p0rnoli się naoglądały i fantazja im mózg zrypała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardCandy
1 minutę temu, Gość rollup napisał:

nie rozmiar fiuta jest istotny tylko długość języka, widać że same amatorki tu które za wiele p0rnoli się naoglądały i fantazja im mózg zrypała

Jestem kobietą, ale zgadzam się w 1000000% 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość HardCandy napisał:

Tylko te patrzą, które w życiu nie miały dobrego orgazmu... Nie wiem jak można uważać, ze rozmiar ma znaczenie. 

Ma większe znaczenie niż rozmiar  cyc.ków, bo służy do czegoś więcej niż dotykanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardCandy
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ma większe znaczenie niż rozmiar  cyc.ków, bo służy do czegoś więcej niż dotykanie. 

Z własnego doświadczenia wiem, że liczy się technika, a nie rozmiar. I nie przegadasz mnie w taj kwestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgh

Oj glupie chłopy z was. Dla Was cycki ważne zeby byly duze a dla nas kobiet wazne zeby mial spory rozmiar w gatkach. Taka prawda. Jezeli masz wymagania co do biustu to musisz miec przyrodzenie tez okazale. A co sobie myslisz? . laska ma miec cyce jak balony a ty wrobelka elemelka. No sory ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość rollup napisał:

nie rozmiar fiuta jest istotny tylko długość języka, widać że same amatorki tu które za wiele p0rnoli się naoglądały i fantazja im mózg zrypała

a ja tam miałam niezłych operatorów a i tak nie lubię jak mi facet merda jęzorem. Wolę palcami jak już jakoś ma mnie doprowadzać do czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość rollup napisał:

nie rozmiar fiuta jest istotny tylko długość języka, widać że same amatorki tu które za wiele p0rnoli się naoglądały i fantazja im mózg zrypała

Bez końcowego bolcowania porzadnym fiu.tem musiałabym pójść do sąsiada po pomoc. Język, palec u mnie 7/10, dyszkę dam tylko za dobre rypańsko, aż łbem o ścianę uderzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiar pe..ni ma znaczeni

Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Mizo napisał:

No a co Ty myślałeś? Że tylko Wy możecie patrzeć na aspekty wizualne i oczekiwać fajnego ciała od płci przeciwnej? Biedaczek został spuszczony na ziemię... Tak mi przykro 🙂 Jakie te baby są okropne, mają czelność mieć wymagania... Precz z feminizmem :

Widać od razu że deseczka próbuje się "odgryźć". Tyle, że mało która kobieta chciałaby tak naprawdę faceta z 20 cm. Po pierwsze - takie przyrodzenie mają tylko murzyni, biali faceci nie. A po drugie - taki sprzęt jest dla kobiety zwyczajnie bolesny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Ja mam dziewczynę z biustem D, do tego zgrabną. To jest po prosto miodzio, seks z nią jest spełnieniem marzeń, bo jest do tego dobra w łóżku. Nie wypuszczę jej już z rąk 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ohho Ty chyba pedał ze wiesz jakie przyrodzenie maja murzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość HardCandy napisał:

Z własnego doświadczenia wiem, że liczy się technika, a nie rozmiar. I nie przegadasz mnie w taj kwestii. 

Śmieszy mnie ta "technika", jakby każdy wkładał i wyjmował inaczej, niektórzy robią to w poprzek czy klaszczą jajami? Zastępowanie małego ptaszka lizaniem i palcowanie nic nie da, bo ci z dużym sprzętem też liżą i robią palcem, a na koniec zasadzają duży kawał mięsa i to jest kulminacja, dla mnie bez tego to niepełen stosunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardCandy
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Śmieszy mnie ta "technika", jakby każdy wkładał i wyjmował inaczej, niektórzy robią to w poprzek czy klaszczą jajami? Zastępowanie małego ptaszka lizaniem i palcowanie nic nie da, bo ci z dużym sprzętem też liżą i robią palcem, a na koniec zasadzają duży kawał mięsa i to jest kulminacja, dla mnie bez tego to niepełen stosunek. 

To bardzo Ci współczuję Twojego dotychczasowego życia seksualnego, skoro dla Ciebie to tylko wkładanie i wyjmowanie. Strasznie musi być nudno w Twoim łóżku. Bądź jesteś już tak rozjechana w cztery strony świata, ale w to wolę nie wnikać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YouBeCool

Haha rozmiar to jedno a drugie to jak używać tego. Ja nie marudzę że czegoś mam za mało czy za dużo. 

20 cm jest ale to tylko dodatek. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać od razu że deseczka próbuje się "odgryźć". Tyle, że mało która kobieta chciałaby tak naprawdę faceta z 20 cm. Po pierwsze - takie przyrodzenie mają tylko murzyni, biali faceci nie. A po drugie - taki sprzęt jest dla kobiety zwyczajnie bolesny. 

No akurat nie trafiłeś 🙂 Skąd wiesz, że mało która by takiego chciała? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Przeprowadzałeś jakąś ankietę czy po prostu w tak marny sposob się pocieszasz? To, że większość facetów ma lichy interes i w dodatku nie potrafią się nim posługiwać nie znaczy, że kobiety faktycznie takich preferują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać od razu że deseczka próbuje się "odgryźć". Tyle, że mało która kobieta chciałaby tak naprawdę faceta z 20 cm. Po pierwsze - takie przyrodzenie mają tylko murzyni, biali faceci nie. A po drugie - taki sprzęt jest dla kobiety zwyczajnie bolesny. 

No akurat nie trafiłeś 🙂 Skąd wiesz, że mało która by takiego chciała? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Przeprowadzałeś jakąś ankietę czy po prostu w tak marny sposob się pocieszasz? To, że większość facetów ma lichy interes i w dodatku nie potrafią się nim posługiwać nie znaczy, że kobiety faktycznie takich preferują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość HardCandy napisał:

To bardzo Ci współczuję Twojego dotychczasowego życia seksualnego, skoro dla Ciebie to tylko wkładanie i wyjmowanie. Strasznie musi być nudno w Twoim łóżku. Bądź jesteś już tak rozjechana w cztery strony świata, ale w to wolę nie wnikać. 

Człowieku kompleksy z ciebie wyszły ogromne. Robisz to co mój facet tylko gorzej bo ci centymetrów brakuje, nie odkryłeś żadnej tajemnej techniki, robisz to co każdy, ale jesteś w grupie nieszczęśników z małym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość YouBeCool napisał:

Haha rozmiar to jedno a drugie to jak używać tego. Ja nie marudzę że czegoś mam za mało czy za dużo. 

20 cm jest ale to tylko dodatek. 

 

No to opisz jak go używasz,  bo coś czuję, że tak jak każdy. Zaraz się okaże, że każdy z was myśli, że robi z chu.jem cuda nad cudami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Ohho Ty chyba pedał ze wiesz jakie przyrodzenie maja murzyni

W jakiejś zapadłej wsi mieszkasz cio to, że nie wiesz co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×