Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorkkka

Gdzie kupię tanio kurtkę na zimę plis

Polecane posty

Gość Autorkkka

Ja nie wiem jak robią żeby zamek w kurtce po 2  miesiącach się popsuł. Zostałam bez kurtki. Muszę na już kupić ale stacionarniw nic nie ma zostaje mi net. Szukam jakieś parki. Kto coś wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się kupuje tani szajs, to się i psuje. Polecam dobre firmy z odzieżą "outdoorową" typu Columbia, Jack Wolfskin, Patagonia... Tanio nie będzie na pewno, ale to rzeczy na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież jeszcze są wyprzedaże, Reserved, hm, zara. Poszukaj na stronach lub jedz do CH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie możesz suwaka wszyć po prostu, zamiast kupować nowa kurtkę z Bangladeszu i produkować górę szmat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idź do ciucholandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usługi
19 godzin temu, Gość Autorkkka napisał:

Ja nie wiem jak robią żeby zamek w kurtce po 2  miesiącach się popsuł. Zostałam bez kurtki. Muszę na już kupić ale stacionarniw nic nie ma zostaje mi net. Szukam jakieś parki. Kto coś wie 

Daj do krawcowej żeby ci wstawiła nowy zamek,to kosztuje 10-15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Idż do krawca , niech Ci porządny zamek wszyje i nie trzeba nowej kupować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak się kupuje tani szajs, to się i psuje. Polecam dobre firmy z odzieżą "outdoorową" typu Columbia, Jack Wolfskin, Patagonia... Tanio nie będzie na pewno, ale to rzeczy na lata.

Mój mąż 8 lat temu kupił sobie kurtkę Jack Wolfskin za 1.500 zł. Jest też minus-po tyłu latach przydałaby się już nowa kurtka,ale mężowi szkoda tą kurtkę komuś oddać czy sprzedać za grosze bo jest w stanie idealnym, ale ile można chodzić w jednej kurtce?. To może lepiej kupować sobie co 2 lata nową ale tanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Zoma napisał:

Mój mąż 8 lat temu kupił sobie kurtkę Jack Wolfskin za 1.500 zł. Jest też minus-po tyłu latach przydałaby się już nowa kurtka,ale mężowi szkoda tą kurtkę komuś oddać czy sprzedać za grosze bo jest w stanie idealnym, ale ile można chodzić w jednej kurtce?. To może lepiej kupować sobie co 2 lata nową ale tanią.

Jak to ile lat można chodzić w jednej kurtce? No tyle aż się zniszczy. Wy chyba macie coś z glowa, że co sezon musicie wymieniać ciuchy. To już nawet nie chodzi o pieniądze, bo wasz problem na co je przepieprzycie. Myślicie czasem ile śmieci produkujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Zoma napisał:

Mój mąż 8 lat temu kupił sobie kurtkę Jack Wolfskin za 1.500 zł. Jest też minus-po tyłu latach przydałaby się już nowa kurtka,ale mężowi szkoda tą kurtkę komuś oddać czy sprzedać za grosze bo jest w stanie idealnym, ale ile można chodzić w jednej kurtce?. To może lepiej kupować sobie co 2 lata nową ale tanią.

Mozna odlozyc kurtke, kupic nowa i wymieniac sie.  Ja tak robie.  Mam ze trzy kurtki i zmieniam.  Kiedys tak mialam, nosilam kurtke kilka lat i nudzila sie.  Teraz mam trzy wymieniam i pomimo kilku lat nadal mi sie nie znudzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak kurtka może się "znudzić"? Przecież to tylko kurtka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Już wymienialam zamek w tym sezonie. Zamek 15 zł. Wymiana 30zl.45zl.koszt.tskue słabe zamki robią. Stacjonarne nic nie mogę znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja w Txm kupowałam przez net,bo stacjonarnie to już nic nie ma,teraz będą w sklepach wiosenne ciuchy.

Na Allegro też są fajne i niedrogie kurtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jaki nosisz rozmiar ? Mam kurtki które mogę odsprzedać w atrakcyjnej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Mam rozmiar m wieksze lub l. Jestem wysoka i szukam coś dłuższego przed kolano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest mój nick

Mi się podarla kurtka  musiałam o coś zahaczyc, też zostałam bez kurtki, do domu wstyd było wrócić z tą dziura(dużą!).Następnego dnia do galerii, teraz wszędzie są wyprzedaże, wszędzie markowe kurtki za ok 100zl , kupiłam za 89 fajniejsza niż miałam:), to było kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Zoma napisał:

Mój mąż 8 lat temu kupił sobie kurtkę Jack Wolfskin za 1.500 zł. Jest też minus-po tyłu latach przydałaby się już nowa kurtka,ale mężowi szkoda tą kurtkę komuś oddać czy sprzedać za grosze bo jest w stanie idealnym, ale ile można chodzić w jednej kurtce?. To może lepiej kupować sobie co 2 lata nową ale tanią.

Moja zimowa 7 lat, druga "3 w jednym" 5 i żadna mi się jeszcze nie "znudziła" (jedna Wolfskin, druga Columbia). Kurtka to dla mnie odzież "funkcjonalna" - ma spełniać swoją rolę, jeśli robi to przez x lat pozostając w świetnym stanie, to tym lepiej. Jak wytrzymają 20 lat to tyle je będę nosić 🙂. Zresztą nie wyrzucam żadnych ubrań dlatego, że się "nudzą" - przeciwnie, staram się kupować dobrej jakości i dbać, żeby właśnie móc je nosić długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość To jest mój nick napisał:

Mi się podarla kurtka  musiałam o coś zahaczyc, też zostałam bez kurtki, do domu wstyd było wrócić z tą dziura(dużą!).Następnego dnia do galerii, teraz wszędzie są wyprzedaże, wszędzie markowe kurtki za ok 100zl , kupiłam za 89 fajniejsza niż miałam:), to było kilka dni temu.

Co to znaczy markowe? Tylko wieśniary tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z napisem albo znaczkiem,zeby było wiadomo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest mój nick

Pisząc "markowe" miałam ma myśli "znane marki" typu hm czy zara ... i nie, nie z wielkimi metkami na wierzchu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Naprawiam sama. Kupiłam tylko suwak i wsadzilam w zamek i działa. Mam nadzieję że wytrzyma do końca sezonu. A kiedy najlepiej kupić kurtki na zimę. Żeby było dużo obniżki. Wtedy kupię sobie nawet 2 lepsze. Bo teraz nic nie ma. Brak rozmiaru. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest mój nick

Wyprzedaże zimowe zaczynają się ponoć już po świętach Bożego Narodzenia (wyprzedaże 50%, nawet70%)i są jakoś do lutego lub trochę dłużej, nie wiem dokładnie , pierwszy raz w życiu kupowałam kurtkę zimową w trakcie zimy a nie przed i teraz wiem, że nie będę już kupować przed zimą i bulic 3×więcej. W większości sklepów była pełna rozmiarowka i duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtgwer

coś używanego na OLX, tudzież KiK (nie wiem jak z damskimi, bo ja latami noszę to samo, ale dziecięce są rewelacyjne a w przyzwoitych cenach), LIDL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość To jest mój nick napisał:

Pisząc "markowe" miałam ma myśli "znane marki" typu hm czy zara ... i nie, nie z wielkimi metkami na wierzchu:

hm "markowy" 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×