Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiosna idzie

Pytanie do kobiet- jak się zachowacie jeżeli stwierdzicie że to nie to?

Polecane posty

Gość Wiosna idzie

Spotkałyście się kilka razy z facetem albo np. miesiąc nie długo. Po czym stwierdziłyście że to nie to, może on podobał się nawet wam z wyglądu ale źle się czułyście w jego towarzystwie,  nie odpowiadało wam jego zachowanie, poglądy, ogólnie nie pasuje wam jako soba. Jak kończyłyście znajomość czy może na siłę z nim się spotykałyście? Jakie było wasze zachowanie w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany

Ze mną kobiety najczęściej urywały kontakt, w sensie nie odpisywania, nie odzywania się, usunięcia z facebooka. Z dnia na dzień - grób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna
5 minut temu, Gość zalamany napisał:

Ze mną kobiety najczęściej urywały kontakt, w sensie nie odpisywania, nie odzywania się, usunięcia z facebooka. Z dnia na dzień - grób

Wierz mi że faceci postępują tak samo z kobietami, nawet ktoś nazwę na to wymyślił "ghosting". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo relacje internetowe to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Zaczynaja pier.dziec a ja wtedy te dup.eczki im glancuje taaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldld

Dobry temat bo też nie wiem jak się zachować z twarzą w takiej sytuacji, chyba w sumie nikt nie wie. Znam osoby które zerwały znajomość w chamski sposób i ich nie obchodziło jak poczuje się druga osoba a ja jednak do takich mało empatycznych osób nie należę. Znajomość jakoś zakończyć trzeba, przecież nie bedzie sie spotykać z facetem bo jest go szkoda czy się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Jeżeli facet nie pasuje mi z wyglądu to nawet się z takim nie umówię. Jeżeli wygląd ok to można powiedzieć że już jest 50% szansy z nim będę bo charakter każdy ma inny tak samo wady i zalety a na niektóre wady można przymknąć oko.

Osobiście staram się unikać długotrwałego pisania z facetem jeżeli jest z mojej okolicy i wolę spotkania w cztery oczy i bezpośrednią rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Radnkowałam lata świetlne temu, ale z tego co pamiętam miałam raz fajną znajomość z fajnym gościem, podobał mi się wizualnie ale coś nie pykło z mojej strony, chyba był dla mnie za grzeczny 😜 i po kolejnym telefonie z zaproszeniem powiedziałam mu wprost ze miło by z nim spędzac czas ale już się raczej z nim nie spotkam. Powiedział że rozumie i dziękuję za spotkania i nigdy więcej już nie zadzwonił. Chyba tyle wystarczy. Ale za gówniarza miałam takiego co napuszczał na mnie kolegów, telefony w nocy (wtedy nie było komórek), przyjeżdżał pod szkołę, koszmar, ale nie potrafił sam ze mną porozmawiać o co mu chodzi.Dzieciak i tyle.

Najlepiej powiedzieć wprost, reszta zależy od danego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×