Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papierki numerki

Gdyby pieniądze nagle straciły wartość jak byście przeżyli?

Polecane posty

Gość papierki numerki

jakieś plany na taką ewentualność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wartość pieniądza jest umowna. Rzeczywista wartość to koszty papieru i produkcji.

Wymiana towarów bądź usług tzw. Bartel.

Przed era pieniądza też ludzie żyli. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankstersi to kuurwy

ecie pecie to hooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgvalcony

bym podążał w kierunku slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość D..
17 godzin temu, Gość papierki numerki napisał:

jakieś plany na taką ewentualność?

Mam artystyczną dusze,wiec przeżyłabym ..Umiem gotować,więc z dóbr natury bym jadła i pichcila..nawet  z pokrzywy można  zrobić  ponoć super  zupę..Umiem szyć,więc przerabialabym swoje ubrania i miała nowe albo wymieniala na jedzenie czy inne potrzebne rzeczy.Umiem przerabiać, malować meble,więc dałabym ogłoszenie na słupie i w zamian bralabym inne produkty do przetrwania.Taka transakcja wymienna.A że w ludziach wciąż romantyzm kwitnie,a ja pisać czasem potrafię to pisalabym za innych listy miłosne i w zamian brała owoce warzywa czy jajka..Bez kasy też można  żyć 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość Gość D.. napisał:

Mam artystyczną dusze,wiec przeżyłabym ..Umiem gotować,więc z dóbr natury bym jadła i pichcila..nawet  z pokrzywy można  zrobić  ponoć super  zupę..Umiem szyć,więc przerabialabym swoje ubrania i miała nowe albo wymieniala na jedzenie czy inne potrzebne rzeczy.Umiem przerabiać, malować meble,więc dałabym ogłoszenie na słupie i w zamian bralabym inne produkty do przetrwania.Taka transakcja wymienna.A że w ludziach wciąż romantyzm kwitnie,a ja pisać czasem potrafię to pisalabym za innych listy miłosne i w zamian brała owoce warzywa czy jajka..Bez kasy też można  żyć 😏

 Tabletek byś nie kupiła, musiałabyś kondomy cerować  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość D..
7 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Tabletek byś nie kupiła, musiałabyś kondomy cerować  😞

Wiesz,że są różne zioła na różne rzeczy😏nigdy tabletek nie lykalam,więc po co mi one nawet za darmo..A co do cerowania to wiesz po co szyć dziurawe jak  można uszyć ochraniacz..poświęcę się i wezmę wymiary 😂😂😂😂tylko podaj jakie lubisz kolory to uszyje kilka na każdy dzień,a co..😂😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
13 minut temu, Gość Gość D.. napisał:

Wiesz,że są różne zioła na różne rzeczy😏nigdy tabletek nie lykalam,więc po co mi one nawet za darmo..A co do cerowania to wiesz po co szyć dziurawe jak  można uszyć ochraniacz..poświęcę się i wezmę wymiary 😂😂😂😂tylko podaj jakie lubisz kolory to uszyje kilka na każdy dzień,a co..😂😂😂 

Po uszyciu próba jak się spiszą?  Do 24.00 będę u ciebie, gdzie mam jechać?? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość D...
1 minutę temu, Gość Kusiciel napisał:

Po uszyciu próba jak się spiszą?  Do 24.00 będę u ciebie, gdzie mam jechać?? 😄

Jak jeszcze pieniądze masz w portfelu to niestety jeszcze nie teraz..😂😂😂musisz czekać, aż nie będziesz miał nic.. i wtedy wypatruj najjaśniejszej gwiazdy i za nią podążaj, bo tam na końcu polnej drogi będę ja..W małej chatce,w kotle będę mieszać zioła na Twoją potencję..😋Po drodze będzie drogowskaz,więc nie zgin w lesie. W zamian przywieź wtedy lupiny orzecha i korę dębu.. Moje włosy są jak smola od urodzenia, więc jak  nie ma kasy to nie ma szamponu ,farby i będę  płukać  w ich wywarze.Tylko zamknij oczy zanim wejdziesz do chatki,bo czasem mogę kąpać się w mleku i być  naga.. 😂😂😂W końcu ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×