Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lotaryngia

Dziś nie ma już prawdziwych mężczyzn

Polecane posty

Gość Lotaryngia

Jeszcze w XVII wieku prawdziwi mężczyźni byli noszeni w lektykach, nie wstydzili się nosić biżuterii ma niespracowanych dłoniach, a ich jedno słowo oznaczało rozkaz, z którym się nie dyskutowało. A dziś, szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawego lub ważnego?

I co w tej Lotaryngii się wkrótce wydarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawego lub ważnego?

I co w tej Lotaryngii się wkrótce wydarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgvalcony

Zle sie czulem z tym ze panowal powszechny osąd, że kobiety mysla o milosci, a mezczyzni o seksie, tymczasem kobiety w moim odczuciu oskarzaly mezczyzn o myslenie o seksie, zeby ci sie o nie starali, skutkiem czego osiągały wiele korzyści, odczuwając sam, że kobiety też lubią seks, co sprzecznie brzmi - zarzucanie myślenia o seksie i lubienie seksu. Czytając różne treści w internecie, często potwierdzało mi sie, że kobiety są sprzeczne i nie logiczne, czułem sie z tym jakby doznając 'psychicznego rycia'. Kobieca miłość, poczułem od dawna, że oznacza spełnianie oczekiwań kobiecych, a nie otrzymywanie czegoś od kobiet. Przytłaczało mnie to, takie widzenie świata doszczętnie codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat się bardzo składnie rozwija... Lotaryngio, zapomnialas dodać, że w XVII prawdziwi mężczyźni śmierdzieli jak stare capy, a w ich wypasionych perukach roiło się od robactwa, które zabijali małymi zlotymi mloteczkami. Niewątpliwie, takich typów już dziś nie uswiadczysz, nawet jeśli ktoś ma upierścienione dłonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
2 godziny temu, Gość Lotaryngia napisał:

Jeszcze w XVII wieku prawdziwi mężczyźni byli noszeni w lektykach, nie wstydzili się nosić biżuterii ma niespracowanych dłoniach, a ich jedno słowo oznaczało rozkaz, z którym się nie dyskutowało. A dziś, szkoda gadać.

są prawziwi, mam typowego meskiego mężczyzny kochanego romantycznego kiedy trzeba, dzentelmena otwierajacego drzwi itp 🙂 a do tego sexownego i silnejgo z poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Myślisz, że całe robactwo zostało już wymłotkowane i dzisiaj żadnemu mężczyźnie po głowie nie harcuje? 😮

Myślę że tylko "dziedzicom w bryczesach" 😏To taki termin z sor-u. Wpisz w google. Żeńskim odpowiednikiem dziedzica jest "caryca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgvalcony
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

są prawziwi, mam typowego meskiego mężczyzny kochanego romantycznego kiedy trzeba, dzentelmena otwierajacego drzwi itp 🙂 a do tego sexownego i silnejgo z poczuciem humoru

taki fagas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×